Şimdi Ara

Şarjı uzun giden telefon ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone 5S kullanıyorum fakat şarj konusunda sıkıntılarım var. Artık öyle bir hale geldi ki şarjı uzun gitsin de ne olursa olsun diyorum, bir yandan da İphone'u satıp nakite çeviririm düşüncesiyle bir WP cihaz almak istiyorum. Daha onceden hiç kullanmadım. Alışır miyim ? Önerir mısınız ? Önerirseniz, sizden 800 lirayı geçmeyecek , şarjı uzun gidecek bir cihaz önermenizi istiyorum. Bir de ekranı 4.5 ten büyük olmasın mümkünse.
    Şimdiden öneriler için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Arkadaslar merhaba
    İphone 5S kullanıyorum fakat şarj konusunda sıkıntılarım var. Artık öyle bir hale geldi ki şarjı uzun gitsin de ne olursa olsun diyorum, bir yandan da İphone'u satıp nakite çeviririm düşüncesiyle bir WP cihaz almak istiyorum. Daha onceden hiç kullanmadım. Alışır miyim ? Önerir mısınız ? Önerirseniz, sizden 800 lirayı geçmeyecek , şarjı uzun gidecek bir cihaz önermenizi istiyorum. Bir de ekranı 4.5 ten büyük olmasın mümkünse.

O fiyata lumia 720 var, 900 civarına da 1320 bulabilirsiniz ama 6 inç. Piyasadaki belki en iyi telefon olabilir ama 1320 pil konusunda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

quote:

Arkadaslar merhaba

O fiyata lumia 720 var, 900 civarına da 1320 bulabilirsiniz ama 6 inç. Piyasadaki belki en iyi telefon olabilir ama 1320 pil konusunda.

6 inç çok büyük hocam bana. Ellerim de küçük zaten emanet gibi durur. İphone tarzında veya biraz daha büyük birşey olabilir. 5 inç bile büyük. Dediğim gibi 4.5 inç falan olsa anca. Veya daha küçük.

• O boyutlarda en uzun pil ömrü sunan cihaz lumia 720. Eğer oyun oynamayan bir insansanız 512 mb ram ile fazla sıkıntı çekmezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

O boyutlarda en uzun pil ömrü sunan cihaz lumia 720. Eğer oyun oynamayan bir insansanız 512 mb ram ile fazla sıkıntı çekmezsiniz

Çok oyun oynamam. Genelde sosyal ağlar. Facebook, whatsapp falan. Gerçi yeni modeller çıkacakmış sanırım. Onları mı beklesem ? Bir de bu lumia 720 nin şarjı ne kadar gider acaba bana ? İphone dan çok da farkı yoksa değişmeye değmez diye düşünüyorum

• 720 kullanıyorum şarj konusunda baya bi iyi facebook whatsapp dayım full 1.5 günü çok rahat çıkartıyor oyun da oynuyorum :) kullanışa göre 2 güne çıkabilir :) 512 mb ram ile sıkıntı çekmem derseniz önerebilirim :)
  • Kullanım senaryolarına göre değişecektir elbette süre fakat 2-2.5 gün gidenler var. Ladylola'da kendine örnek vermiş mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay H -- 8 Nisan 2014; 23:32:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LadyLola

720 kullanıyorum şarj konusunda baya bi iyi facebook whatsapp dayım full 1.5 günü çok rahat çıkartıyor oyun da oynuyorum :) kullanışa göre 2 güne çıkabilir :) 512 mb ram ile sıkıntı çekmem derseniz önerebilirim :)

1.5 gün çok iyi bir sure benim için. İphone da 5 saat ekran açık kalma süresi ve 8 saat bekleme süresinde şarjım bitiyo. Sabah 8 de şarjdan çıkartıyorum. Akşam 8e doğru bitiyo şarjım :S
    Teşekkür ederim bu arada deneyimlerini yazdığın için. Bir inceleyeyim.
    Başka önerisi olan varsa devam edebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR. H

Kullanım senaryolarına göre değişecektir elbette süre fakat 2-2.5 gün gidenler var. Ladylola'da kendine örnek vermiş mesela.

Tabi kullanan kişilerin yorum yapması daha iyi oluyo. Umarım o soruçları bir çok kişi yakalıyordur. 1.5 gün süper bi olay :)

• Her şey kullanmama bagli ben gün boyu whatsup 10 tel görüşmesi 30dk surf 2gunu rahat deviriyorum.gecen hafta pazar teli yazlikta unuttum sarj 90 daydi.bu pazar almaya gittim şarji
    daha bitmemisti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thermofısa

Her şey kullanmama bagli ben gün boyu whatsup 10 tel görüşmesi 30dk surf 2gunu rahat deviriyorum.gecen hafta pazar teli yazlikta unuttum sarj 90 daydi.bu pazar almaya gittim şarji
    daha bitmemisti

Bekleme süresi süpermiş gercekten şaşırttı beni :) merak ettim iyice. Sabah alışveriş merkezine gidip incelemek istiyorum hemen :))

• 5s'ten 720'ye geçilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

5s'ten 720'ye geçilmez.

Tabiki öyle. Performans olarak çok memnunum ama dediğim gibi şarj olayı daha önemli benim için. 3-5 saatte bir şarja takacaksak telefonu ne anlamı var :) ben gercekten aradaki farka değecek bir telefon arıyorum ki arkadaşların dediklerine göre 1,5-2 gün iyi bi sure benim için :) denemek lazım diye düşünüyorum

• hocam az bekleyin lumia 930 alın derim yada 1320 ye alın

• quote:

quote:

5s'ten 720'ye geçilmez.

Tabiki öyle. Performans olarak çok memnunum ama dediğim gibi şarj olayı daha önemli benim için. 3-5 saatte bir şarja takacaksak telefonu ne anlamı var :) ben gercekten aradaki farka değecek bir telefon arıyorum ki arkadaşların dediklerine göre 1,5-2 gün iyi bi sure benim için :) denemek lazım diye düşünüyorum

hocam yani tabiiki sizin kararınız ancak ben 625 kullanıyorum 2 yıl önce aldığım android'li galaxy mini'yi bile bazen özlüyorum kullanım kolaylığı açısından. En azından 1520 falan düşünün bence gerçi oda çok büyük.

• quote:

Orijinalden alıntı: iPuma

hocam az bekleyin lumia 930 alın derim yada 1320 ye alın

Evet sanırım biraz bekleyeceğim. Şu yeni modeller bi çıksın da ona göre bakarız artık. Ama lumia 720 aklımda. Karşılaştırmak acısından yarın bi inceleyeyim.

• quote:

quote:

quote:

5s'ten 720'ye geçilmez.

hocam yani tabiiki sizin kararınız ancak ben 625 kullanıyorum 2 yıl önce aldığım android'li galaxy mini'yi bile bazen özlüyorum kullanım kolaylığı açısından. En azından 1520 falan düşünün bence gerçi oda çok büyük.

Iste benim de ona bakmam lazım ilk :) bakalım alışacak miyim. :) ama dediğin gibi büyük o cihaz. Bana daha ufak bi cihaz lazım :)

• Hiç bulaşmayın 720 ye hocam, zira 8.1 de gelsin bi kondisyonda bozukluk varmı oda belli olur, siz lumia 930 çıkana kadar ,avm lerde inceleyin, zira 5s ten sonra 720 size biraz sıkıntı yaratabilir o yüzden en mantıklısı 930. aceleci iseniz kamerada pek önemsemiyorsanız lumia 720 yerine 1320 alın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: iPuma

Hiç bulaşmayın 720 ye hocam, zira 8.1 de gelsin bi kondisyonda bozukluk varmı oda belli olur, siz lumia 930 çıkana kadar ,avm lerde inceleyin, zira 5s ten sonra 720 size biraz sıkıntı yaratabilir o yüzden en mantıklısı 930. aceleci iseniz kamerada pek önemsemiyorsanız lumia 720 yerine 1320 alın derim

Gerçi o da var. 8.1 i beklemek lazım. Performans acısından etkisi olur illaki ama pil performansını etkiler mı ona bakmak lazım. Aceleci değilim hocam. Bekleyelim bakalım.

• bence de acelen yoksa 2.el takıntın yoksa temiz 925 veya 920 de alabilirsin
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.