Şimdi Ara

Şarjda iken düşük performans alıyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
9.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AMD ekran kartı kullanıyorsunuz sanırım. Masaüstünde sağ tıklayıp Catalyst Control Center'ın bütün sekmelerini açmış şekilde fotoğrafını çekip buraya atar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Tamam pardon ben yanlış okumuşum kusuruma bakmayın.. Yorgunumda biraz bugün

Sorun değil hocam bende bi an kendimden șüphelendim yanlıșmı okuyorum diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zenyxia

AMD ekran kartı kullanıyorsunuz sanırım. Masaüstünde sağ tıklayıp Catalyst Control Center'ın bütün sekmelerini açmış şekilde fotoğrafını çekip buraya atar mısınız?

Hocam söyleyin teker teker açıp fotoğrafını çekeyim
     Şarjda iken düşük performans alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmett545

quote:

AMD ekran kartı kullanıyorsunuz sanırım. Masaüstünde sağ tıklayıp Catalyst Control Center'ın bütün sekmelerini açmış şekilde fotoğrafını çekip buraya atar mısınız?

Tamam, bu kadarı da yeterli. :) Güç sekmesinin altındaki PowerPlay ve Geçişli Grafikler Genel Ayarları bölümüne girin. PowerPlay de iki durumu da (hem fiş, hem de batarya) "en yüksek performans" olarak ayarlayın. Geçişli Grafikler Genel Ayarlarını ise iki kısmı da "en yüksek performans için zorla" olarak ayarlayın (bu seçenekler yazdığımdan biraz farklı olabilir), sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmett545

quote:

Tamam, bu kadarı da yeterli. :) Güç sekmesinin altındaki PowerPlay ve Geçişli Grafikler Genel Ayarları bölümüne girin. PowerPlay de iki durumu da (hem fiş, hem de batarya) "en yüksek performans" olarak ayarlayın. Geçişli Grafikler Genel Ayarlarını ise iki kısmı da "en yüksek performans için zorla" olarak ayarlayın (bu seçenekler yazdığımdan biraz farklı olabilir), sorununuzun çözüleceğini düşünüyorum.

Üstad moralini bozmak istemem ama :) onların hepsi en yüksek ayarlarda zaten ben bu konularda bilgiliyim az çok bütün ayarları en yükseğe aldım intelin ekran kartına kadar düzelmiyor ne melet birşey :)

• ahmett545 A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar 3 yıl geçmiş ama çözdünüz mü diye sormak istedim. Aynı olay bende de oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.