Şimdi Ara

Şarjda ani düşmeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefonumun şarjında ani düşüşler gözlemledim.
    Ve kullanmadığım zamanda elime alıyorum %10 kendiliğinden şarj eksilmiş olarak görüyorum. Ve örneğin %80den 75 e aniden düşüyor ve 75de 5dk 10 dk düşmeden kalıyor sonra yine ani düşüşler yaşıyor. Garantiye yollamak istemiyorum çünkü 1 ay beklemek zorunda kalacam ve iş bakımından lazım bu hat bana...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• li-on piller ,heleki iphone maallesef soguk havalarda sapitiyor.% 70 ten 60 iki uc dk sonra 50 40 lara hatta kapanabilir eger telefonu isitmazsaniz. sonra sarj a taktığınızda %50 %40 gibi de acilabilir. sıfır bataryalar yapmiyor ama bikac ay gectikten sonra oda yapiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bircancan -- 9 Ocak 2019; 1:12:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bircancan B kullanıcısına yanıt
    Aynen bendekide iPhone ve 1 yılını geçti . Sanki düşük güç modundayken daha az gözlemledim gibi. Birde telefonu şarja takıp kapatıyorum. Kapalıyken şarj oluyor böylelikle . Belki şarj alırken problem çıkarıyordur. Mesela şarj alırken %70 fen 80e çıksa aniden ve ben farketmezsem , bu şekilde şarjdan çekince %80 den elbette hızlı düşer. Onun için kapalı şarj ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi •Acharad -- 9 Ocak 2019; 1:6:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.