Şimdi Ara

Sarj Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
139
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    129 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Xperia Neo L cihazımla şarj aparatıyla telefonum şarj oluyor gözükuyor ama aksine batarya bitmeye devam ediyor.USB den sarj ettiğimde sarj yuzdesınde artış oluyor fakat bu seferde dokunmatik kendi kendine bi yerlere giriyo çıkıyo :S güncelleme yaptım ama durum değişmedi...yardımcı olabilecek biri var mı ?

|
    |

Orijinalden alıntı: By Purple

Benim telefonum g2. Kendi şarz aleti ile şarz etmeyince aynı seninki gibi oluyor. Kendi şarz aleti ile normal ve hızlı şarz oluyor. Sen de bi dene..
    quote:

Benim telefonum g2. Kendi şarz aleti ile şarz etmeyince aynı seninki gibi oluyor. Kendi şarz aleti ile normal ve hızlı şarz oluyor. Sen de bi dene..

ben 2 yıldır kendi orjınal aparatlarını kullanıyorummm ama :S
    |
    |

• Er
    12 Mesaj
    O zaman bataryada sorun. Şarzdayken oyun vb. Şeylerle ugrasirsan batarya ölür zaten. Bu da sorun yaratir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

O zaman bataryada sorun. Şarzdayken oyun vb. Şeylerle ugrasirsan batarya ölür zaten. Bu da sorun yaratir.
    quote:

Oyun falan oynayan bırı degılım..usb den sarj ettım suan %100 tuketım suresı normal :S ara ara dokunmatık sarjdayken kafayı yıyo
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.