Şimdi Ara

Şarj göstergesi saçmalığı bi bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün 8 plus da sadece ayarları sıfırla yaptım ondan sonra şarj takdım sarj oluyor ama hep mesela yüzde 90 da kalıyor anca telefonu kapatıp açtığımda yüzde kaç dolduğunu görebiliyorum şarj düşüşünde bi sıkıntı yok bugün telefonun şarjını tamamen bitirip tekrar şarj takdım bi sorun yokdu normalde dolmuş şimdi tekrar aynı hatayı alıyorum çözümü nedir daha önce hiç yaşamadım bu sorunu diğer sürümlerde 11.4 ile birlikte geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Re4lite5 -- 10 Haziran 2018; 13:27:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardımcı olabilicek ?

• Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    Bende bundan önceki x’imde aynısını yaşamıştım. Baya bi araştırdım şarj olurken 80de kalıyor üzerine çıkmıyor kapatıp açınca düzeliyordu. Apple ile görüşmüştüm cihaz veya adaptör ısındığında durduruyormuş soğuyana kadar beklemesi gerekiyormuş cihazın. Konuyla ilgili resmi bilgi apple sitesinde var. Şuanki x’imde de aynı şey oluyor cihaz ısınınca şarj duruyor biraz soğumaya başlayınca devam ediyor. Herhangi bir problem yok içiniz rahat olsun 👍🏻👍🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Re4lite5 kullanıcısına yanıt
    https://support.apple.com/tr-tr/ht201569

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim banada oluyor tel 8 plus geçenlerde konu açtım mesela tel şarjdayken kapatıp açınca şarj yükseliyo tekrar yeniden açınca senin sorunun yasıyorum basımdan beri belki vardır sen yeni farkermişşindir sonuç olarak normal kafana takma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 11 Haziran 2018; 3:17:54 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blackrz kullanıcısına yanıt
    O zaman bu yazılımsal bi sorun bence hocam umuyorum 11.4.1 çözeceklerdik teşekkür ederim nacizane yorumunuz için kalın sağlıcakla.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.