Şimdi Ara

Şarj Aletiyle Gezmekten Kurtulacakmıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım dendi ram dendi işlemci vs vs va dikkat ediyorum da iphone kullanıcıları pil ile pek ilgili değil demek ki herkesin cihazı mükemmel pil performansı üretiyor.

Sızıntılar iphone 3g den beri hep tutmuştur bu sefer de öyle olacaktır gelecek cihaz belli beni zerre kadar heyecanlandırmadı lakin bir apple sever olarak pil performansının CİDDİ ŞEKİLDE iyileşmesi durumunda almayı hedefliyorum ancak bana göre iphoneların en büyük problemi olan pil konusu pek kimseyi sanırım rahatsız etmiyor yine 5 serisindeki gibi rezil bi pil ile gelirse alır mısınız yoksa iphone maceranız son mu bulur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alinir her turlu

• İphone mecrası pil yüzünden son bulmaz. Adamlar yavaş yavaş geliştiriyorlar. Adamların felsefesi bu. Touch ıd koyup. 2gb ram koyup 3000 mAh pil koyup arka 41 ön 16 megapiksel koyup. 512 gb alanı iphone 6 ya koysa. İphone mecrası işte son adımını atmış olur. Ve son bulur. Bu arada böle bi telefon eğer iphone olsaydı 8000 lira olur. Ve iphone mecrası son bulur. Hadi hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni rahatsiz etmiyor sahsen pil olaylari abartildigi kadar. Memnunum ben. Daha iyis olabilir mi derseniz olabilir derim ama pili kotu diye de iPhone'ye burun kivirip pili basarili diye Android cihaz asla almam.

• Ben bu yüzden android e geçicem artık 3g açmadan tel mi kullanılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil beni çok rahatsız ediyor. İnterneti paylaşıma açarsanız su gibi alıyor :) Apple yavaş yavaş geliştiriyor, adamların amacı bu deniliyor. Eskiden böyle bir firma değildi. Öncü teknolojiler, yenilikler kullanırdı. Ama bakıyoruz artık Apple'da donanıma abanıyor. Keşke telefonda oyun oynayanlar için slide şeklinde joypad olan bir versiyon çıkarsalar. Android'de Sony yaptı ama başarılı olamadı. Apple yaparsa başarılı olur bu içerikle.

Şarj Aletiyle Gezmekten Kurtulacakmıyız?
  • iphone 5ini pil performansi yuzunden kirmis biri olarak eger ki pil gelismezse nokia 7610 ile yola devam
  • ben devam edicem iPhone 5'im daha ölmedi pili berbat olsa da her istediğimi yapıyor gidip 6 ya para dökmek için hiçbir sebebim yok veya başka telefona
  • Ben bir günü rahat çıkarıyorum. Sorun sizde telefonda değil.
  • şarjlı kılıf alın rahat edin
  • Tabikide hayir

• Haklısınız milyonlarca insan problemli siz hariç...

• quote:

Orijinalden alıntı: _RapiD_

Haklısınız milyonlarca insan problemli siz hariç...

Almayın kardeşim o zaman her gün aynı tırıvırı konuları açıp duruyorsunuz.

• 5s ile arka planda swarm - clash of clans - whatsapp - boom beach sürekli çalışıyor iken bildirimler ile birlikte ( gece dahil )

edge ve %50 parlaklık ile

6saat ekran süresi - 20+ saat bekleme süresi alıyorum ve bu 1 günü çok çok rahat deviriyor.

sabahın köründen - gecenin körüne kadar

oyun oynamam :)
  • Alıp almamak bize kalmış size değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

5s ile arka planda swarm - clash of clans - whatsapp - boom beach sürekli çalışıyor iken bildirimler ile birlikte ( gece dahil )

6saat ekran süresi - 20+ saat bekleme süresi alıyorum ve bu 1 günü çok çok rahat deviriyor.

herşeyi geçtim edge yazmaya utanın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

5s ile arka planda swarm - clash of clans - whatsapp - boom beach sürekli çalışıyor iken bildirimler ile birlikte ( gece dahil )

neden ? oynadığım oyun ve kullandığım uygulamalar + forum ve twitter için edge hızı fazlasıyla yeterli ?
  • akıllı telefon kullanıp,3G kullanmamak, ekmek kadayıfını kaymaksız yemek gibi bir şey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fannibal

ben devam edicem iPhone 5'im daha ölmedi pili berbat olsa da her istediğimi yapıyor gidip 6 ya para dökmek için hiçbir sebebim yok veya başka telefona

Kesinlikle katılıyorum. iPhone 5'im pilinden zerre kadar memnun değilim ama pil performansı dışında tamamen memnunum yeni iPhone alacak bir neden bulamıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

neden ? oynadığım oyun ve kullandığım uygulamalar + forum ve twitter için edge hızı fazlasıyla yeterli ?

ben sizin yerinizde olsam kendimi hiç kasmam açarım 3g yi oyunumu da oynarım. sabah evden çıkar akşam gelince şarj eder ama gelipte buraya edge ile 20 saat görüyorum demem.
    3g ile 8-9 saat görüyorum ama evsiz değilim eve gelince şarja takıyorum derim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.