Şimdi Ara

Sarıklı cübbeli kişiler parkta oturan çifte saldırdı: Kızlı erkekli oturamazsınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul-Balat’ta nişan arifesinde olduğu G.B ile piknik yapan A.B, sarık ve cübbeli olduğunu söylediği 15 kişilik bir grup tarafından “Kızlı erkekli oturamazsınız, nikahınız var mı?” denilerek darp edildi. A.B, yüzünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden gördüğü darp sonrası şikayetçi oldu. Saldırganların tamamı serbest bırakıldı.

Balat’ta 29 Haziran günü zaman geçiren G.B ve A.B çifti, yanlarına gelen 10-15 kişilik sarıklı ve cübbeli kişiler tarafından önce, “Nikanız var mı? Evli misiniz?” diyerek sorgulandı. Çiftin tepki göstermesi üzerine grup, A.B’ye, “Nikanız yoksa kızlı erkekli oturamazsınız” diyerek saldırdı.

G.B’ye “Sen çarşaflısın, cemaatimizi kötülüyorsun. Burada böyle bulunman doğru değil” diyen grup, A.B’nin gömleğini yırtarken yüzüne ve vücudunun çeşitli yerlerine şiddet uyguladı.

Sarıklı cübbeli kişiler parkta oturan çifte saldırdı: Kızlı erkekli oturamazsınız

“Hakkını helal et”

Saldırganların, kendisini darp ettikten bir süre sonra tekrar yanlarına geldiğini belirten A.B, “Olaylar bir anda gelişti, biz hakkımızı helal ediyoruz. Sen de hakkını helal et’ dediler” derken aldığı darp raporuyla beraber saldırganlardan şikayetçi oldu.

Saldırıya uğrayan A.B, polise verdiği ifadesinde, "29.06.2022 tarihinde kız arkadaşım olan G.B isimli şahıs ile Balat sahilinde oturuyorduk. Nişan arifesinde olduğumuz için planlarımızı konuşuyorduk. Daha sonra kimlik bilgilerini bilmediğim cübbeli, sarıklı şahıslar yanımıza geldi. Önce medeni halimizi sordular. Ben, 'Siz kimsiniz? Neden soruyorsunuz?' dedim. Aynı şahıs, dönüp kız arkadaşıma 'Sen çarşaflısın, bu şekilde burada bulunman doğru değil. Cemaatimizi kötülüyorsun, kötü örnek oluyorsun' dedi. Sonra ben ayağa kalkmak isteyince omzumdan sıkarak ve bana güç uygulayarak benim kalkmamı engelledi. Ben kendimi korumak amaçlı bir yumruk salladım fakat şahısa değmedi. Ne olduğunu anlamadan kalabalık bir grubun saldırısına uğradım. Darp edildim.

Kız arkadaşımın ve insanların yanında rencide edildim. Çevredeki vatandaşlar bizi ayırdı. Ben polisi aradım. Ve şahıslar yanıma gelerek, 'Olaylar anlık gelişti, bize hakkını helal et, biz hakkımızı helal ediyoruz' dediler. Daha sonra olay yerine ambulans ekipleri geldi. Tedavimi yapmak üzere Çapa Tıp Fakültesi'ne getirdiler. Ben, beni kız arkadaşımın yanında rencide ve darp eden şahılardan davacı ve şikayetçiyim" dedi.

https://halktv.com.tr/gundem/sarikli-cubbeli-kisiler-parkta-oturan-cifte-saldirdi-kizli-erkekli-oturamazsiniz-682476h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 30 Haziran 2022; 17:48:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkek erkeğe oturabilirsiniz. Erkeğe de oturabilirsiniz, bu tamamen sizin tercihiniz. Burası özgür bir ülke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarıklılara neden laf ediyorsunuz diye forumda dolanan şovmenlerin uğramayacağı başka bir konu daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 30 Haziran 2022; 18:3:10 >
  • Asansörde erkek erkeğe durabilirler değil mi hocam ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

Asansörün kapasitesi caiz ise tabi.

• Gitsinler arabistanda afganistanda yaşasınlar

BURASI ATATÜRK’ÜN KURDUĞU LAİK CUMHURİYETTİR

• İşte Yobazlık budur.

• Başbilen kullanıcısına yanıt

Şunu bana izlettin ya, ahirette görüşeceğiz rambo!

• Birdaha kimse göremeyecek hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çarşaflı bayan dinin kadınlara ne kadar değer verdiğini anlamıştır umarım.

• ‘Cemaatimizi kötülüyorsun’ demiş. Sizin ben tarikatınızı cemaatinizi ne olduğu belli olmayan başınızdaki bozuntuyu seveyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zaten kızı tesettürlü görünce sataşmışlardır.Öbür türlü "Bunlar cazgırlık yapar" diye çekinirler...

• 2022 yılında hala boş işler

• Bunlar da malum ceo gibidir,istemiyorlar tabi karşı cinsle ilişki herkes kendileri gibi olsun istiyorlar.

• Yine yine yine. Her seçim zamanı aynı gündem değiştirme, korku salma taktiği. YAV YEMİYORUZ YEMİYORUZ YEMİYORUZ.

Sandıkta yerle bir olunca bizim vergilerimizle tutulan bütün provakasyoncular ve emirleri verenler cezaevinden çıkamayacak. Sandığa kadar çevirsinler tiyatro. Sonrasında sokağı bırakan kahrolsun.

Artık ortak akılla hareket etmemiz gerek. Onlar AZINLIK, ÇOĞUNLUK BİZİZ. Gündem bizim istediğimiz dışına çıkmamalı.

• Turbanli kiza iyi yapmislar

• Bunu kiskanclik ve abazaliktan yapiyorlar. icin icin kiskaniyorlar ve baskalarini oyle gormekten kudurup bu tip hareketleri yapiyorlar.

• Türbanlı olduğu için beyin yıkayacaklardı sonra cemaatin çerezliği olacaktı isyan ettiği için bunlardan kurtulmuş

• X_S!nS! kullanıcısına yanıt

bu zihniyeti değiştir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.