Şimdi Ara

Sarı sitedeki Porsche Taycan ilanları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
6.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Daha bir ay önce Taycan stoklayan galeriler batacak diye yazılar yazılıyordu. Demekki adamların bir bildiği varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Daha bir ay önce Taycan stoklayan galeriler batacak diye yazılar yazılıyordu. Demekki adamların bir bildiği varmış.

Önceden almışlar haberi. Şaşırmadık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: bugatti1907

Hocam alabildin mi aracı? Otv %60 oldu. Galeriler 3 milyon üstü yazmaya başlamışlar.

Alıntıları Göster

Ben 1.9'dan aldım. ÖTV zammı geleceği konuşuluyordu ve geldi maalesef.

• Almayın gençler, ben bi heves edip aldım kumandasının teli 2 gün sonra kırıldı. Zaten halıdada yavaş gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Ben 1.9'dan aldım. ÖTV zammı geleceği konuşuluyordu ve geldi maalesef.

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız güle güle kullanın. Tam zamanında, şuan ki fiyatlara göre iyi almışsınız.

• quote:

Hayırlı olsun hocam kazasız belasız güle güle kullanın. Tam zamanında, şuan ki fiyatlara göre iyi almışsınız.

Alıntıları Göster

Böyle memleket mi olur... geçen hafta 1.9 milyona Taycanı alan bugün 3.2 milyona verdi... 1 haftada 1.3 milyon kar.....

Konuya arkadaşlar 1-2 ay önce galericiler şöyle batacak böyle batacak, Taycan elinde patlayacak diyordu...

Şu an tek bir Taycan'dan edecekleri karı düşünebiliyormusunuz?

Geçen hafta 2 milyona alan şimdi 2.5'u ilan verse anında satılır.....

• Bethesta kullanıcısına yanıt

Kim satın alacak o aracı ? 1.9'dan (1.900.000 TL)satın alıp 3.2'ye (3.200.00 TL) satan yok algı kasmayın galerici arkadaşlar. 400 küsür tane taycan oğlan ilanı var. Hepsi de külçe gibi duruyor satıcıların ellerinde. Alan yok, satan yok ! İstersen 1.9'dan!!! al 5.5'den!!! satmaya çalış. Bak bakalım o aracın 2. doğum günü kutlamasında gözlerinden gelen yaşları kim silecek ?

Bu arada 1.900.000 TL için 1.9 ibaresi kullanan sonradan görmelerin her dediğine inanmayın, bu başlık altında taycan oğlan fiyatları artacak, satışları patladı diyenlerin tamamı algı kasarak elinde patlayan araçları paraya çevirmek için enayi arayan al-sat kan emicileri. Gülün geçin...

• "Yetmez ama Evet!" derken ne güzeldi değil mi gençler..

• BMW i8 bitti Taycan mı başladı artık.

• quote:

Alıntıları Göster

Teşekkürler ama sevinemiyorum. Biraz kullandıktan sonra Turbo S'e geçiş yapacaktım. 3.5 milyon oldu, uçtu gitti.

• blacklotus01 B kullanıcısına yanıt

Oyun bozuldu  

• quote:

Orijinalden alıntı: Bethesta

Böyle memleket mi olur... geçen hafta 1.9 milyona Taycanı alan bugün 3.2 milyona verdi... 1 haftada 1.3 milyon kar.....

Konuya arkadaşlar 1-2 ay önce galericiler şöyle batacak böyle batacak, Taycan elinde patlayacak diyordu...

Şu an tek bir Taycan'dan edecekleri karı düşünebiliyormusunuz?

Geçen hafta 2 milyona alan şimdi 2.5'u ilan verse anında satılır.....

Alıntıları Göster

Hocam olur mu oyle sey 2 milyonken satilmayan arac 2.5 milyon olunca satilabilir mi?

Degisen sadece vergi orani. Aaaa vergisi artti Taycan alim mi diyecek millet. Alacak olsan 2 milyonken alirdi zaten.

Ha kar ederler mi ederler yine ama 2 milyonken satilmayan arac 2.5 olunca hemen satilmaz. Daha da uzun surede satilacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Oyun bozuldu  

Bu zammı görememek için kör olmak lazımdı zaten hocam 

• Hemican kullanıcısına yanıt

Ne kadar mantıklı bir yorum, taycan oğlan resmen galericilerin elinde kapak olmuş, komik olan bu ve benzeri sosyal mecrada piyasa oluşturmaya çalışıyorlar. Arkadaşlar, 430 tane 2020 model taycan oğlan ilanı var, Allah aşkına kim alacak bu araçları ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.