Şimdi Ara

Sarı Sitede Satılan Htcler Yardım Bilgisi Olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, reklam olmasın diye sitenin ismini vermedim htc m8 yada m9 almayı düşünüyorum internette sıfır bir çok ilan var güvenilir midir sizce teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum güvenilir değil ben aldım iade ettim.

bir kere ekranlar yan sanayi ve ürünler çinde toplatılmış geliyor. ekranımda ölü pixel vardı iademi ALLAHTAN kabul ettiler.

bence ya telefoncularda iyice incele öyle al ya da 2.el garantili al sen bilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatrixCode

dostum güvenilir değil ben aldım iade ettim.

bir kere ekranlar yan sanayi ve ürünler çinde toplatılmış geliyor. ekranımda ölü pixel vardı iademi ALLAHTAN kabul ettiler.

bence ya telefoncularda iyice incele öyle al ya da 2.el garantili al sen bilirsin

Teşekkürler hocam bilgilendirme için hiç bulaşmamak en iyisi o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş m9 kronik sorunlu bir cihaz çok ısınıyor m9 plus cikardilar onun yerine alacaksan ondan al birde htc one me var m9 plusın arkasi plastik olani onada bakabilirsin bir ara ben nerdeyse alacaktim sonra vazgectim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle uzak durulması gereken cihazlar ekran sorunlu wifi sorunlu şebeke çekim sorunları daha bir çok sorun mevcut ikinci el temiz tr faturalı bulursanız alın kendim kullanıyorum güzel cihaz tavsiye ederim son güncellemeler ile ısınma sorununu ortadan kaldırdılar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.