Şimdi Ara

Sarı Sitede ki 2020 model Sıfır Km Araçların Garanti Durumu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2020den beri satılmayan ve kullanılmayan aracın tek problemi garanti midir bence bunu da sorgulayın hocam.

Tabi bu işi mühendisler daha iyi bilir ama bilgidim kadaroyla 6-7 ay kullanılmayan motorlar bile tekrar kullanılacağı zaman baya bir bakım gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt

Yapacak bir şey yok artık bahtımıza ne olursan dicez.

Teşekkürler destekleriniz için

• @OzzY® @goodorevil

Hocam bugün düğümü çözdük çok şükür. Aracı Çekiciye Yükledim 5 Km de ki araç..

Servise götürdüm.

Sadece Motor yağını ve yağ filtresini değiştirdiler.

Sağ olsunlar yoğun olmalarına rağmen hızlı bir şekilde işimizi hallettiler.

Bu arada Bu araçların fabrikasyona dolumu 0w20 yağ imiş servis 5w30 kullanıyoruz sorun olmuyor 0w20 yağ pahalı dedi fakat ben 0w20 orijinal Toyota yağı kullanılmasını istedim. Orjinal Toyota yağ kullandılar Faturaya da yazmışlar aracın km'si ile birlikte.

Garanti Uzmanı ile Görüştüm Gönlünüz rahat olsun Aracınız garanti kapsamında endişe etmeyin dedi.

Servise motor yağını bile kendimiz götürebiliyormuşuz ancak sorumluluk size ait yağdan ötürü bir şey olursa motor garantiye girmez ancak diğer aksamlar garantide kalmaya devam eder dediler. Dışarıdan bile yağ kabul etmelerine şaşırdım açıkçası.

Anladığım kadarıyla Toyota malına güveniyor, garanti olayında çok sık boğaz etmiyor.

• Garanti uzmanından teyit aldıysanız ne mutlu. Çekici ile gelmesi ve not düşülmesi de iyi olmuş. Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

• goodorevil kullanıcısına yanıt

Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum

• Toyota'da sıkıntı çıkmaz ancak bir sorun yaşadınız diyelim, o garanti uzmanını o andan sonra bulamazsınız emin olun.

Garantiye distribütör karar verir, onun da gücü yetmezse fabrika karar verir. Onların da ilk bakacağı servislerin kaçırılıp kaçırılmadığıdır.

Bu işler servise kalmaz.

Hayırlı olsun, dediğim gibi Toyota'da sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

• hayırlı olsun :)

ben audiye kendim götürüyorum yağı, iyi niyetten faydalanamazsın diyerek kabul ediyorlar.

• Birşey olmuyor diyorlar ama 5w30 konulan araçlarda yakıt tüketimi artıyor.

• Yurtdisindaydim dersin birsey olmaz .Yeterki bakıma yetkili servise git .Koşa koşa kaparlar

• hardcrss kullanıcısına yanıt

Ben 5w30 kullandıklarını bilerek gittim ve özellikle 0w20 Orjinal Toyota yağ istedim.

Fiyat farkı oldu ama olsun

• Teşekkürler.

@tripledes

• goodorevil kullanıcısına yanıt

Hocam toyota da PERT arabayı bile garantiye sokmuşlar

Sarı Sitede ki 2020 model Sıfır Km Araçların Garanti Durumu?YES MOTORSyoutube
    Merhaba arkadaşlar bu videomuzda 2021 model ağır hasar kayıtlı Toyota Corollamızı yetkili servise götürdük. Garantisi halen devam ediyor mu onu öğrendik, ve sizleri de elimizden geldiğince bilgilendirmek istedik. Sizde abone olarak ve beğenerek bize destek olursanız seviniriz. LÜTFEN ABONE OLMAYI LİKE ATMAYI VE DEĞERLİ YORUMLARINIZI BİLDİRMEYİ UNUTMAYINIZ. SİZİN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BİR ELEŞTİRİ BİZİM İÇİN YENİ BİR DENEYİM. DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ! YES MOTORS olarak videolarımız devam edecektir. yesmotors.sahibinden.com
    https://www.youtube.com/watch?v=WJkT6I3wih4
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.