Şimdi Ara

sarı site dolandırıcılara göz mü yumuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uygun bi fiyata büyük ekran sony marka televizyon ilanı görünce hiç pazarlık yapmadan mesaj yoluyla(telefon numarası gizliydi) televizyonu almak istediğimi bildirdim..ürün sahibi tatilde olduğunu söyleyip ayın 21 inde alışverişi yapabileceğimizi söyledi ve bu şekilde sözleştik ve bana babası olduğunu söylediği birinin numarasını verdi.. bi kaç saat sonra babası aradığında benden kapora istedi bende oğlunuzla zaten anlaştık kapora felan istememişti vs.. dememe rağmen televizyonum çok güzel çok az kullandık almak isteyen çok belki vazgeçersin vs.. diyerekten 300-500 bişiler at dedi bende en fazla 200 lira verebileceğimi söyledim(ürün fiyatı 3900) fakat şahıs kabul etmedi ve 400 lira istedi bende ürünün fiyatına göre kaporanın çok olduğunu söyleyip veremeyeceğimi söyledim şahısta bana alacak olsan verirdin belli ki almaya niyetin mealinde konuşmaya başlayınca almayacak olsam neden 200 lira verim diyerekten ürünü almicamı söyleyip telefonu kapattım sonra site üzerinden şahısa mesaj yazarak babanız beni arayıp kapora istedi sizinle kapora ile ilgili bişi konuşmadık dediğimde bana "babama dolandırıcı muamelesi yapıp telefonu yüzüne kapatmışsınız yaptığınız hiç hoş deği" dedi ve ürünü satmayacağını söyledi.. bende bunların yada bunun dolandırıcı olduğunu düşünerek hemen sarı siteye hem mail atıp hem telefonla arayarak ürün için anlaşmamıza rağmen sonrada kapora istediklerini belirterek ürünün piyasaya göre ucuz olduğunu benim gibi bi çok kişiden kapora isteyip insanları dolandıra bileceklerini belirttim fakat arada iki gün geçmesine rağmen ürün hala ilanda ve piyasaya göre ucuz olmasına rağmen ve almak isteyen çok olmasına rağmen hala satılmamış olması ilginç...

• kardeşim sana önerim sarı site gibi az bilinen siteler yerine uygulamasıda olan sitelere bak sarı siteyi pek bilmiyorum ama uygulaması varmı bilmiyorum fakat ben adını ilk defa duydum sana önerim daha çok bilinen sitelerden alman

• Faruk305*05 F kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Aman hocam sarı siteyi bilmeyen mi var :)

• Adamla niye boş muhabbet yapıyorsun? Alacaksan gidersin alırsın, telefonla boş laf yapıyorsun. Adamla kapora pazarlığı yapıyorsun. Kapora lafı ağızdan çıktıktan sonra telefon kapatman lazım, hangi çağda yaşıyoruz ilk defa mı internetten alışveriş yapıyorsun. Sahibinden.com yine iyi. Sen LetGo ya gir, dolandırıcıların alasını görürsün.

• babam kapora istese vermem
    mal gitsin umrumda olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Sarı site nasıl bilinmez ya her erkeğin telefonunda yüklüdür olur olmaz yerde araba fiyatlarına bakar sonrasında sigara yakarız .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.