Şimdi Ara

Sarı kutu Sosyal Medya Paketi nelerde geçerli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sosyal medya paketi nelerde geçerli? Sınırsız mı? internet geçerli şeylerde?

• Alıp kullanmadım ama ss'lerde şu şekilde.

Herhangi bi GB sınırlaması yok gözüküyor ama kullananları fikirlerini alıp emin olmak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hiddennas

Alıp kullanmadım ama ss'lerde şu şekilde.

Herhangi bi GB sınırlaması yok gözüküyor ama kullananları fikirlerini alıp emin olmak lazim

Whattsap, Bip, Twitter, Facebook'da mı geçerli? İnstagram'da kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBangZero -- 18 Şubat 2018; 16:38:45 >

• Orada belirttiği kadarıyla Instagram'da kullanılamıyor.
  • quote:

Orada belirttiği kadarıyla Instagram'da kullanılamıyor.

Peki, aydan aya değişiyor mu paketler? Yoksa alacağım, en iyi paket bu gibi duruyor. 2800 puanım var çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigBangZero -- 18 Şubat 2018; 18:19:59 >
  • 1 aylık bir paket bu. Diğer ay tekrardan alman gerekecek diye düşünüyorum, dediğim gibi denemedm hiç :D
  • quote:

1 aylık bir paket bu. Diğer ay tekrardan alman gerekecek diye düşünüyorum, dediğim gibi denemedm hiç :D

Ayrıca bu facebook paketlerinde bip ve facebook geçerli galiba? Yoksa sosyal medya paketine ne gerek var? Ayrıca 3 aylık almayı düşünüyorum eğer sosyal medya paketi alırsam. 3+3 olucak çünkü, 3 ayda bedava kampanyası var.
  • Resimde gördüğün gibi, bip-facebook-twitter ve whatsapp'da geçerli.
  • Yanlız resimdeki sadece Facebook paketi :) Onu alırsan twitter ve whattsap kullanılmıyor. Bunu kendim deneyimlemiştim önceden. Sosyal medya paketlerinde eskiden instagram veriliyordu şimdi vermiyorlar yahu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigBangZero

Yanlız resimdeki sadece Facebook paketi :) Onu alırsan twitter ve whattsap kullanılmıyor. Bunu kendim deneyimlemiştim önceden. Sosyal medya paketlerinde eskiden instagram veriliyordu şimdi vermiyorlar yahu :(

Puan durumumun altında gösteriyor logoları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.