Şimdi Ara

Sarı formaya ayar çektim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sarı formaya ayar çektim

orjinal hali :

Sarı formaya ayar çektim

• Sen bunu paint kullanarak 5 dakikada yapabilirken forma tasarımcılarının ne yaptığını merak ediyorum. Senin yaptığın gibi olsa almayı düşünebilirdim. O siyah Türk Telekom fontu nedir abi ya.
  • harbi süper olmuş
  • Çok iyi olmuş
  • adam paintman beyler
  • Arkadaşın eline sağlık. Teknik yetersizlikten dolayı elinden bu kadarı gelmiş.
    Ben bir 10 dakikamı ayırarak üzerinde düzenleme yaptım.

Sarı formaya ayar çektim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOD32

Arkadaşın eline sağlık. Teknik yetersizlikten dolayı elinden bu kadarı gelmiş.
    Ben bir 10 dakikamı ayırarak üzerinde düzenleme yaptım.

Sarı formaya ayar çektim

Reklamlarda kırmızı olacak hocam
  • Adam paint kullanarak Nike tasarımcılarından daha iyi forma yapmış
  • Çok daha güzel.Adamlar fanila gibi sade forma yapmışlar
  • Anlaşıldıki nike - adidas gibi firmalar bizim türk takımlarına yaptıkları formalar ile yabancı klüplere yaptıkları formalar arasındaki uçurum senelerde geçse değişmeyecek
  • İyi düşünmüşsün.....
  • nike değil de keşke puma ile anlaşsaydık beşiktaşın esski bir forması vardı yakası bağcıklı keşke bizim de öyle bir formamız olsaydı
  • Harika olmuş. forma üzerinde de bu operasyon yapılabilir mi acaba?
  • Bu küçük ayrıntı bile insanın gözüne hoş geliyo.Bunları tasarlayanların beynine ben yaaa.
  • çok daha güzel keske tasarımcıların kafası biraz calıssaydı
  • Beyler zannedersem işler Nike'ta adidas yada umbro gibi yürümüyor.Benim anladığım bu. Fatih terimde ne diyor."gelecek sene iyi formalar olacak çünkü nike elite gruba gireceğiz".

Bence mesela 50 tane taslak var.Bizimkiler gidip o 50 den 3 tane seçiyorlar sadece renk ve logolar değişiyor.(Örn:siyah forma)

Ama elite gruba girince sanırım kendi formalarımız için ayrı bir ekip farklı tasarımlar sunuyor.

Benim söylenenlerden ve mantıklı düşününce aklıma gelen bunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.