Şimdi Ara

Sarayın hazineden ödenen elektrik faturası: 1.149.805 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• yalnız not kısmında ödenmemiş borcunuz bulunmakta 5 iş günü içinde ödemezseniz elektriğiniz kesilecek yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sürü gereksiz oda var ve hepsinde televizyonlar, ışıklar, klimalar durmadan çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.02.2015

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pikaçuyu şarja bağlamışlar
  • CHP'de tek istisna Akif Hamzaçebi. Hamzaçebi'ye 7.500 TL'lik fatura geldiği belirlendi. İnternet ortamına düşen ve muhataplarınca yalanlanmayan Başkanlık Divanı üyelerinin faturalarında ilk 3 sıra ise şöyle: Elif Doğan Türkmen (CHP): 2016 yılı-1.108.842 TL (2017 Ocak ayı-794 bin), Emre Köprülü (CHP): 2016 yılı-373.457 TL, Özcan Purcu (CHP): 2016 yılı 181.905 TL.

• Ooha bee bir tane CHP li vekil koca sarayın yaktığı elektriği tek başına telefon faturasıyla geçmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gabriellini

CHP'de tek istisna Akif Hamzaçebi. Hamzaçebi'ye 7.500 TL'lik fatura geldiği belirlendi. İnternet ortamına düşen ve muhataplarınca yalanlanmayan Başkanlık Divanı üyelerinin faturalarında ilk 3 sıra ise şöyle: Elif Doğan Türkmen (CHP): 2016 yılı-1.108.842 TL (2017 Ocak ayı-794 bin), Emre Köprülü (CHP): 2016 yılı-373.457 TL, Özcan Purcu (CHP): 2016 yılı 181.905 TL.

Halk olarak siyasi anlamda reforma ihtiyacımız var, yoksa politikacılar tarafından sömürülmeye devam edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

quote:

CHP'de tek istisna Akif Hamzaçebi. Hamzaçebi'ye 7.500 TL'lik fatura geldiği belirlendi. İnternet ortamına düşen ve muhataplarınca yalanlanmayan Başkanlık Divanı üyelerinin faturalarında ilk 3 sıra ise şöyle: Elif Doğan Türkmen (CHP): 2016 yılı-1.108.842 TL (2017 Ocak ayı-794 bin), Emre Köprülü (CHP): 2016 yılı-373.457 TL, Özcan Purcu (CHP): 2016 yılı 181.905 TL.

@KayhanKaan Saray adı üstünde milletin gücünü büyüklüğünü temsil eder. Sanırım telefon faturalarıda bizim vergilerle ödendiği için o da bizden sayılıyor. Acaba ne indirdiler?

Halk olarak siyasi anlamda reforma ihtiyacımız var, yoksa politikacılar tarafından sömürülmeye devam edeceğiz.

Aynen hocam ama önce halk olmayı başarabilmek gerekiyor. Bunun gibi partiye doğrularıyla yanlışlarıyla ölümününe abone olmuş kişilerle olmaz.

Zira zaten buna fikri yetse Beyaz Saray'ın veya diğer ülkelerinde yıllık giderlerini buraya yazar; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gücünü temsil eden Sarayın (nitekim diğer ülkelere göre küçük) giderleriyle kıyaslardı.

Ama sığ ve kötü niyetli düşüncesi buna engel oluyor.

Sorsan özgürlükçüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gabriellini -- 15 Şubat 2017; 14:4:40 >

• İster saray olsun;ister Akpli,Chpli olsun fark etmez.Siyasilerin tek amacı var ceplerini doldurup;lüks içinde yaşamak.Bulmuşlar fanatikçe taraf tutan vatandaşı hepsi sömürüyor.
  • quote:

quote:

quote:

@KayhanKaan Saray adı üstünde milletin gücünü büyüklüğünü temsil eder. Sanırım telefon faturalarıda bizim vergilerle ödendiği için o da bizden sayılıyor. Acaba ne indirdiler?

Aynen hocam ama önce halk olmayı başarabilmek gerekiyor. Bunun gibi partiye doğrularıyla yanlışlarıyla ölümününe abone olmuş kişilerle olmaz.

Zira zaten buna fikri yetse Beyaz Saray'ın veya diğer ülkelerinde yıllık giderlerini buraya yazar; Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gücünü temsil eden Sarayın (nitekim diğer ülkelere göre küçük) giderleriyle kıyaslardı.

Sorsan özgürlükçüdür.

Halkın açlık sınırının altında yaşam mücadelesi verdiği bir ülkede bu gereksiz harcamanın herhangi bir şekilde haklı çıkarılmasını doğru bulmuyorum. Diğer ülkelerin daha iyi yaşam standartlarına sahip olmasına rağmen, yine bu şekilde gereksiz harcamaların "her yerde böyle" denilerek haklı çıkarılmasını da doğru bulmuyor ve desteklemiyorum.

Öte yandan Beyaz Saray'ın ya da diğer ülkelerdeki benzer statüdeki binaların giderleri ise beni hiç ilgilendirmiyor, çünkü benim vergimle ödenmiyor. Eğer onların halkı da fahiş fiyatlara verdikleri vergilerle zor yaşam şartlarına maruz bırakıldıklarını düşünüyorlarsa, onlar da aynı tepkiyi gösterebilir, beni ilgilendirmez.

Son olaraksa yanlışı yanlışla örtme politikası da parti fanatikliğinden başka bir şey değildir. CHP taraftarlarının AKP'nin fahiş harcamalarına tepki olarak AKP'lilerin CHP tarafından harcanmış fahiş fiyatları öne sürmesi partilerin işine gelen bir şeydir, ortak payda ise iki durumda da zararı görenin halk olduğudur. Öte yandan ben hiçbir partinin destekçisi değilim. Ülkede iktidarın da muhalefetin de yetersiz olduğunu düşünüyorum. O yüzden CHP'nin faturalarının yüzüme vurulması beni yine ilgilendirmiyor, ondan da aynı oranda rahatsız oldum ve tepkimi gösterdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 15 Şubat 2017; 14:11:21 >

• Tepkini gösterip konusunu açtın mı ?
  • quote:

Tepkini gösterip konusunu açtın mı ?

Açılan konuya gereken yanıtı verdim. Burada söylediklerimin hemen hemen aynısını söyledim ve yine parti fanatiklerinin CHP şöyle, AKP böyle atışmalarının arasında kaldım. Burada durum A partisine karşı B partisi değil, partilere karşı halk. Halk bunu fark etmediği sürece ise kazanan partiler olacak.
  • Oh ne güzel, aydınlatsınlar yeri göğü, nasılsa fatura halktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KayhanKaan

Ooha bee bir tane CHP li vekil koca sarayın yaktığı elektriği tek başına telefon faturasıyla geçmiş

Elif Türkmen = Beş tepe külliyesi
  • quote:

quote:

quote:

Sorsan özgürlükçüdür.

Bir program da beyaz saray da verilen yemegin malzemesin den first lady inin sacina kadar tum giderlerin baskanin cebinden karsiladigini soylemislerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orada yıllık tüketim yazıyor. Yani aylığı 95000 civarına geliyor, bana göre yine çok. Sadece yanlışlığı düzeltmek için yazdım. Aylık değil yıllık tüketim bu.
  • koyar olm kullanıcısına yanıt
    yıllık olduğu nerede yazıyor

ilk okuma tarihi: 18.12.2014
    son okuma tarihi: 21.01.2015
  • bunu gören merkel kıskançlıktan çatlamış
  • Bu fatura doğru mu bilmiyorum ama doğruysa heal olsun reise asgari ücrete %20 zam yaptı hastane yaptı başka bişeye gerek yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.