Şimdi Ara

Sarayda iftar yemegi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
15.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkeme feda olsun , bu ve bundan sonra gelicek cumhurbaşkanlarına yakışır onlarada helal olsun. herşeyi var zaten ülkenin bitanede sarayı olsun çok mu zamanında kim yaptırmamış kendine saray herkes yaptırmış bizde şimdi yapalım kullanalım. sonuçta o saray TÜRKİYENİN kimsenin tapulu malı değil
  • Batı bizi kıskanıyor ses etmeyin.
  • Vay arkadaş forumun atayizleri din önderlerinden alıntınlar yapmaya başlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manidarlığa bakın 1 gün ara ile zehirlenen askerler 1 gün sonra sarayimizda mütevazı , gösterişsiz fakir sofrası... "vaadettiği yaşlılık maaşını uygulamaya geçiremediği için isifasını veren Güney Kore Sağlık ve Refah Bakanı Jin Yong" gibi yöneticilerimiz olduğu bir ülke oluruz inşallah

• Yazıklar olsun ya. Verin gelsin vergi zamları anasını satayım.

Edit: Mantarlı bonfile sarma nerede bulunur arkadaşlar? Sahurda çok yiyemedim de şimdiden acıktım sanırım.

Edit2: Yönetici olmuşum haberim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 20 Haziran 2017; 11:38:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Sorsan halkın sarayı ama bırak içine girmeyi kapının önünden bile geçirmezler gariban halkı

Git bakalım sokuyorlar mı sokmuyorlarmı halka açık bir yer gitmeden iftira atma

Böyle iftar yapabiliyor mu her isteyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugralioglu

Ülkeme feda olsun , bu ve bundan sonra gelicek cumhurbaşkanlarına yakışır onlarada helal olsun. herşeyi var zaten ülkenin bitanede sarayı olsun çok mu zamanında kim yaptırmamış kendine saray herkes yaptırmış bizde şimdi yapalım kullanalım. sonuçta o saray TÜRKİYENİN kimsenin tapulu malı değil

Allah akıl versin sana. Yıllık toplam gideri kaç bin ailenin geçimini sağlar otur bir hesap yap. İsraftan başka bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Şimdi aşağıda atacağım gibi düşünme kabiliyeti olmayan seçmenlerin olsa.. Seni peygamber, mehdi gibi görseler sende bu avellerin sırtından istediğini yapmaz mısın?

Soru : Orucu ilk hangi şehir açar

Cevap : Ankara, çünkü cumhurbaşkanı başbakanımız var büyük adamlar bekler mi?

Neden oruç tuttuğunu, orucun anlamını, nasıl tutulacağını falan mı bilmiyorlar acaba

• Günlerde aylarca yıllarca neden akp bu konumda ve neden bu kadar babasının çiftliği gibi davranıyor diyerek kafa yormaya gerek yok.Bu konudaki bazı yorumları okuyarak bile anlayabiliyoruz.Artık sinirlenmiyorum cidden üzülüyorum ve acıyorum.Ciddiyim onların yerinde olsam ben daha beterini yapardım.Zaten sesini çıkaranı boşver birde bunları hala destekliyorlar.Bu ülke 1.Dünya savaşı zamanlarında %80-90 ı cahillikten kıvranıyordu.O zamanlardan bu zamana değişen sadece ceplerinde paraları ve altındaki arabaları olmuş.
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    Ya sen şu amiplere bak. 2 gram beyin yoktur bunlarda.

Bir de biliyormuş gibi cevaplıyorlar

Bunlara oy bile kullandırtmamak lazım. Oy kağıdına 9x7 gibi basit bir şey yazsan onu bile cevaplayamazlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akşama Saray'a belediyenin iftar etkinliği için bisiklet turumuz vardı. Ta buraya konu mu olmuş lan dediydim ama girince farkettim diğer saray olduğunu. :D Biri Saray, diğeri saray. :D
  • Bunlara oy veren herkez aynı kafada , içlerinden bir tanesi yarın bir gün o makama gelse aynısını yapar.
    Aha 2 mesaj yukara demiş helal olsun diye ordan hesabını yapın.
    Küçüklükten beri en büyük rüyaları padişahçılık oynamaktır bunların.Hazzetmedikleri Atatürk olmasaydı şimdi ya Avrupalının uşağı yada Osmanlı ailesinden geriye kalanların uşağı olacaklarının fakında değiller.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Nöronların boşa gitmesin biraz daha derin düşün

• Hz. Ömer (ra), sessizce, dinlenmekte olduğu odaya girer. Bir an çevresine göz gezdirir. Odasının bir yanında işlenmiş bir deri, bir diğer köşesinde de, içinde birkaç avuç arpa bulunan küçük bir torba vardı. İşte Allah Resûlü'nün odasında bulunan eşyalar bundan ibaretti.

Bu manzara karşısında ağlamaya başlayan Hz. Ömer'in (ra) hıçkırıkları Allah Resûlü'nü uyandırır. Kalkınca hasırın vücudunda iz yaptığını, kan oturduğunu gören Hz. Ömer (ra) ise omuzları sarsıla sarsıla ağlamaya başlar.

Peygamber Efendimiz (sav) hayretle sorar:
    "Ey Hattab oğlu! Niçin ağlıyorsun?"
    "Ey Allah'ın Elçisi! İranlılar imparatorlarını saraylarda yaşatırken, Bizanslılar Kayserlerini lüks ve ihtişama boğmuşken sen ki Allah'ın Elçisisin… İzin versen de, biz de seni…"

Maksat anlaşılmıştır, Allah'ın Elçisi (asm), gelecekteki halifesinin sözünü hüzünlü bir tebessüm, tatlı bir el işareti ile keser ve "Bu dünya hayatı sadece bir eğlence ve oyundan ibarettir. Ahiret yurduna gelince, işte asıl hayat odur. Keşke bilmiş olsalardı " (Ankebut, 29/64) ayetini okuduktan sonra ekler:
    "İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!.."

• Kişiden bağımsız olarak konuşmak gerekirse. Cumhurbaşkanlığı makamında ki bir yemeğe daha aşağısı yakışmazdı. Tamam tasliyoruz ama bir yerde de durun. Beğenmesekte adam cumhur başkanı ne olacaktı ocak basında çöp şiş mı verilecekti iftara

• yalova belediyesinin borçları ne kadar ?

özel haber var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Vay arkadaş forumun atayizleri din önderlerinden alıntınlar yapmaya başlamış

Chp lideri de dersimli üstelik

• Ne zaman şu "Müslüman Ülke" kavramından kurtuluruz, o zaman belki ışığı görürürüz. Bunu da bir Müslüman olarak söylüyorum, devletler dinle yönetildiği sürece yok olmaya mahkumdur.
  • CARNIVALE kullanıcısına yanıt
    Ben bu adam kadar kötüsünü hayatımda tanımadım bu kadar mı nefret edilir bir insandan.

• Savunanlar var..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.