Şimdi Ara

SARAYa mı hizmet ediyoruz? Bi Gelin Hele!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler hayatımda bi kere Kudüs'e gittim ve Yahudilerin gelenekleri ve inançları hakkında biraz bilgim var.
    Bana lazım olan Rockefeller ve Rothschild gibi ailelerin sisteminin nasıl işledigi, bu sistemi nasıl kurdukları(nasıl zengin olduklarını değil), Fransız İhtilali ve Bolşevik İhtilalindeki amaçlarının neler olduğu (özellikle toplumu dinsizleştirince ellerine ne geçti ve neden şu anda İsrail şeriatla yönetilip aşırı dindar çocuklar yetiştiriyor)???
    Bunları öğrenebilceğim bir kaynak var mı?
    Daha soracağım çok soru var ilgi gösterirseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Baslik konu uyumsuzluğu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hacı clickbait amaçlı buna niye takılıyosun da??

• Zeitgeist belgesini izle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş işler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Boş işler.
    Akşam akşam beni güldürdün ya Allah'ta seni güldürsün. Ha bu arada tanrıya inanıyor musun çok merâk ettim? İnanıyorsan bir dinin var mı?

En az 10 dakika mı ayırdım ve forumdaki mesajlarına baktım gerçekten çok dolu işlerle uğraşıyorsun...(artık sana göre boş olmayan iş ne onua bilmiyorum)

Bak kardeşim geçmisini bilmeyen gelecigini yazamaz.

Ders alınmayan tarih tekerrür eder gibi bir çok söz var bilmem biliyor musun?

Simdi sana bir kac soru sorayım;

Kudüs'ü ve petrol bölgelerini İngiliz ve Ruslara vermeyip ortadogu petrol haritasını çıkartan Abdulhamid Almanlarla işbirligi yapmıstir ve en sonunda bir ihtilal ile devrilmiştir.

-İhtilali yapan Jön Türkler başında Yahudilerin bulunması tesadüf müydü?

-Yahudilerin yaşadıkları şehir olan Selanik'ten hareket ordusunun gelmesi tesadüf müydü?

-Abdülhamid'in darbeden sonra Selanik'te tutulması tesaduf müydü?

-Peki Yahudi aleyhtarlığı gösteren Nazi partisine Yahudi şirketlerin yardım etmesi tesadüf müydü?

-Yahudilerin sadece ve sadece Filistin'e techir ettirilmeleri tesadüf müydü?

-11 Eylül'de iki tane kıçı kırık teröristin uçakla New York'un üstünde saatlerce dolandıktan sonra bütün binaların arasından sıyrılıp İkiz kulelere çarpması tesadüf müydü?

• The Rothschilds

https://www.imdb.com/title/tt0248379/

Şu filmi izle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.