Şimdi Ara

Maybachlere AKP'li eski bakandan tepki (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
59.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
252 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qarakedi

İsraf diye 730 araç iade eden İmamoğlu'ndan 997 araçlık yeni ihale!
    Seçim çalışmalarından bu yana sürekli olarak İBB’de israf olduğunu iddia eden CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, ihtiyaç fazlası diyerek bin 247 aracın belediye sisteminden çıkarırken İSKİ için 997 kiralık araç ihalesi açması dikkat çekti. Kiralanan bu araçlara ise 16 milyonu aşkın bir ödeme yapıldığı ortaya çıktı.

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun, İBB'de araç israfı olduğunu iddia ederek 1247 aracın iade edileceğini ve bu sayede 50 milyon TL tasarruf edileceğini söylerken İSKİ için 997 yeni araç kiralaması söylenilen derecede bir israfın olmadığını gözler önüne serdi.

İSKİ için alınan ve 4 Ağustos'ta faaliyete geçecek olan bu 997 araç için sadece 4 aylığına 16 milyon 709 bin 550 lira ödendiği görüldü.

İade edilen araçların günlük kirası 43 TL iken, yeni kiralanan araçların günlük kirasının 156 TL olduğu öğrenildi. İsraf kelimesini dilinden düşürmeyen Ekrem İmamoğlu'nun eski araçları iade edip 4 kat daha pahalı bir şekilde yeni ihale açması dikkat çekti..

Her şey çok daha güzel olacak hurraaaaaaaa

https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/09/08/israf-diye-730-arac-iade-eden-imamoglundan-997-araclik-yeni-ihale
    Tek bildiğiniz şey iftira atmak, insanları islamiyetten soğuttunuz be. Sözde dindarsınız ama iş iftira atmaya gelince aklınıza ne kul hakkı gelir nede haram. Hayır merak ediyorum bu iftiracılara borazancılık yaptığınızda nasıl helallik alacağınızı hiç mi düşünmüyorsunuz? Cehennem ateşinden hiç mi korkmuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğer bunlardan biri Bülent Arın*ç içinse, pes artık diyeceğim.
    3 gün önce en baş Fetöcü diye tu kaka denilen adam, Saraya alınınca sus pus oldular, bir de altına bu arabadan çekilirse,
    tuzu biberi olur artık.
    Ben hakkımı helal etmiyorum, Türkiye bu kadar zengin değil, bu şatafatı kaldıramaz.
  • Tanesi 1,4M€.
    Bunun yerine tankla dolaşsa daha ii değil mi?
  • İmamoğlunun 25 krş ekmek zammını unutturmak için yapılan yalan haber...Görsemde inanmam reis bunu yapmaz..İmamoğluna bidaha oy yok.

• Adeti 3 milyon euro olarak duydum.
  • Yakışır...
  • O şanzımandan çıkıp defransiyele giden şaft...

Anladınız siz.
  • enizam E kullanıcısına yanıt
    hayır. maybach fabrikadan zırhlı çıkıyor. rr sonradan zırhlandırılabiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mersedes türk malı değil miydi?
  • https://twitter.com/dokuz8haber/status/1173575896235741184

Aurus bi danede bundan sar

• Biri zırh mı dedi !
    https://www.youtube.com/watch?v=iiMNb99KaYk

:D güzel film
  • Bu yapılanlar kişiye değil devlete kalacak diye savunanlarda utanma falan yok. Aynı kesim cebinde 5 bin TL olana zengin diyor, paran yoksa nasıl alıyorsun diyor. Devlete kalmasın abi, ayağımızı yorganımıza göre uzatalım. Haddimizi bilelim az ya. Ne gerek var o kadar lüks araca, saraya, yazlığa vs. İtibar denen şey parayla kazanılamaz. Parayla kazandığını sandığın şey itibar değildir zaten.
  • Müslümanlıkta lüks günah, itibarda lükse kaçmak serbest....!

Bunların dini de imanı da paradır PARA

Daha anlamayanada son model hıyar kostümü benden hediye

• S 700 Maybach ortak üretim olacakmış arkadaşlar. 2023'de prototip sunulacak.
  • alicavush kullanıcısına yanıt
    Yav he he iftira siz işiniz uzmanlık alanınız ok

Her şey çok güzel olacak hurraaaaaa

Maybachlere AKP'li eski bakandan tepki

• quote:

Orijinalden alıntı: yolcum

Bir partinin trollüğünü yapacaksan da insanlara yalan söyleme, önce araştır ki cahilliğin ortaya çıkmasın.

İBB Sözcüsü Murat Ongun; “Bazı medya kuruluşlarına yapılan açıklamalarda dile getirilen 4 Ağustos 2019 tarihli araç ihalesi, İBB yönetimimiz tarafından tespit edildiği an iptal edilmiş olup, herhangi bir alım yapılmamıştır. Doğal olarak iddiaya konu tüm beyanlar geçersizdir.”
    İhale No 2019/366548. ihale seçimlerden önce ilan edildi, seçimlerden 8 gün sonra da yapıldı. İmamoğlu tüm ödeme ve ihaleleri durdurdu. AK Partili İETT Müdürünün 04 Eylül tarihli ihalesi de iptal edildi ve İETT Müdürü istifa ettirildi.

Yani İBB içindeki trolünüzün oyunu da ortaya çıkarıldı ve kovuldu. Milleti üzen 80 milyonluk 4 Maybach aracını savunmak için hadi şimdi başka yalan bulun...
    Senin okuman yazman var mı ? Alooo İSKİ yazıyor haberde ok

• qarakedi kullanıcısına yanıt
    Aktrol gocundu bakın hele...

Karartmada sizin işiniz ama tutmadı o İSKİ ifadesini silmeyi unutmuşsun o telaşla

• Ben destekliyorum. Almanya'da yaşadığım için beni ziyadesiyle memnun etti bu sipariş. Alman ekonomisi çökerse sıkıntıya düşeriz. Sizi bayağı da kıskandık :)

• İSKİ ye milletin parasını çarçur yapınca helal mi oluyor

Haberde ve mesajlarda hiç bir değişiklik yapılmadığı halde İSKİ ifadesini silmişsin ne demek yav siz varya iftirada yalanda master yaparsınız sizin elinize kimse su dökemez bravoo devammmmmmmmmm

Ne denmişti

Ne oldu
    Her şey bom b.... oldu

Aç gözlerini bak bakalım mesajda bir değişiklik yapılmış mı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.