Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Saray'a Süper Lüks Maybachlere AKP'li eski bakandan da tepki geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
176
Cevap
0
Favori
59.180
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Saray'a Süper Lüks Maybachlere AKP'li eski bakandan da tepki geldi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2635 Mesaj
    "Ülke kan ağlarken Erdoğan 80 milyon liralık araba alıyor"

AKP'li eski bakan Abdüllatif Şener, Cumhurbaşkanı Erdoğan için değeri yaklaşık 80 milyon TL olan, 4 adet yeni S600 Mercedes Maybach marka makam aracı almasına tepki gösterdi.

Eski Maliye Bakanı ve Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, millet ekonomik sıkıntılar içinde kan ağlarken Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, toplam değeri yaklaşık 80 milyon TL olan, 4 adet yeni S600 Mercedes Maybach marka makam aracı almasına tepki gösterdi.

Eski Maliye Bakanı ve Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener, Halk TV'de katıldığı bir programda yeni makam araçları konusunda eleştirilerde bulundu.

UÇAN SARAYLARDAN SONRA MAKAM ARAÇLARI...
    "İnsanlar, refah kaybına uğradıklarını, ayakta kalabilme mücadelesi verdiklerini görüyorlar; ama devleti yönetenler de ihtişamlarından, lüks ve israflarından asla fedakârlık yapmıyorlar." diye konuşan Şener, şunları söyledi:

"14 tane uçan saray (lüks uçak). Bilmem Ankara’da bir saray, Marmaris’te bir başka saray, Ahlat’ta bir başka saray, bir de yüzen saray faslı başladı. O yetmedi, Almanya’dan bilmem 9 kat zırhlı, muhtemelen Türkiye’de hiç olmayan 80 milyon Liralık (4x20 milyon Lira)… Sayın Erdoğan, ülke kan ağlarken, devletin başındaki, partinin başındaki isim, 4 tane müthiş korumalı, 80 milyon Liraya 4 tane araba alıyor. Yahu 4 araba 80 milyon! Bunu vatandaşın hesap kapasitesi kaldırmaz. Nasıl bir arabaymış bu? Şimdi dolayısıyla böyle bir ortamda sürekli olarak seçmen sorguluyor. ‘Bu nasıl yönetimdir?’ diyor. ‘Bu ne lüks ve israftır?’ diyor. Milletin tepesine balyozu vuruyorsunuz, yolsuzluk haberlerini yazdırmıyorsunuz. Yapılan yolsuzlukları sızdıranların canına okuyorsunuz. Piyasaya yansımıyor ama korkunç bir yağma ve yolsuzluğun da devam ettiği bir dönem yaşıyoruz."
    https://www.milligazete.com.tr/haber/3149872/ulke-kan-aglarken-erdogan-80-milyon-liralik-araba-aliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Six Feet Under. -- 16 Eylül 2019; 21:55:50 >

Intel i7 4770k@4.5GHz - EVGA SuperClocked ACX 3.0 GTX 1070 - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 Matte Black

• Araçlar milletin beyler. Ben daha geçen Cumhurbaşkanımızın aracını durdurup bi test sürüşü yaptım. Gayette halka kullandırıyorlar. Geceleri de sarayda kalıyorum ara sıra.

geçen bi turis gördüm normalde ecnebilerlen gonuşmam ama insanlık namına salamınaleyküm dedim bana güldü suldanamedi kilise yabacaz dedi dedim bekleyin yagında görüşecez şimdi bu maybaklar iyi olmuş feysini bulursam mesaj atacam ecnebiye dicem bak sizde bundan varmı

Kendime alıyorsam ne olayım, bunlar devletimizin itibarını düşündüğüm için alınıyor, itibarda tasarruf olmaz..

Diyelim ki birini kendine, birini de yedek araç olarak aldırdı. CB eğer 1 taneyse diğer ikisi kime ???

CSB yazmayan adam kullanıcısına yanıt
    @CSB yazmayan adam demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

6 binlik motor V12 çift turbo benzinli makine vay anam vay bununla gezerken arkaya tanker bağlamak gerek ama reisimiz halkı bağlıyor güzel iş yapıyor

• Binbaşı
    1989 Mesaj
    Kendime alıyorsam ne olayım, bunlar devletimizin itibarını düşündüğüm için alınıyor, itibarda tasarruf olmaz..

Diyelim ki birini kendine, birini de yedek araç olarak aldırdı. CB eğer 1 taneyse diğer ikisi kime ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qantas -- 15 Eylül 2019; 11:32:59 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

1017 Mesaj
    Cübbeli'de bile olan bir araba, nedir yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MS4343 -- 15 Eylül 2019; 9:22:42 >
  • Er
    13 Mesaj
    geçen bi turis gördüm normalde ecnebilerlen gonuşmam ama insanlık namına salamınaleyküm dedim bana güldü suldanamedi kilise yabacaz dedi dedim bekleyin yagında görüşecez şimdi bu maybaklar iyi olmuş feysini bulursam mesaj atacam ecnebiye dicem bak sizde bundan varmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Neden Rolls Royce tercih edilmiyor? Daha klas. Acaba güvenlik, zırh paketi mi yok?

2 mesaj üstte var bir tane, uzaklarda aramaya gerek yok.
    |
    |
    UML kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam

Aslında ben gerçekten sordum. Genellikle Mercedes S tercih ediliyor. Neden bir Rolls Royce ya da Bentley değil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 15 Eylül 2019; 2:2:40 >
    |
    |
    routemaster kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Itibardan tasarruf olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2635 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Abdülhak Hamit Tarhan

Hocam

Aslında ben gerçekten sordum. Genellikle Mercedes S tercih ediliyor. Neden bir Rolls Royce ya da Bentley değil?

Alıntıları Göster
    Ümmetimizeki Mercedes aşkı tarif edilemez. Siyasetçilerimiz full Audi, Mercedes biniyor. Tek başlarına kalkındırıyorlar Almanya ekonomisini Maşallah.
    Intel i7 4770k@4.5GHz - EVGA SuperClocked ACX 3.0 GTX 1070 - Kingston HyperX Blue 2X8 16 GB 1600 MHz - Asus Z97 PRO Gamer Motherboard - Samsung 850 EVO 500 GB SSD - Samsung C27HG70 27" 2K HDR QLED 144Hz 1ms Monitör - Corsair M65 PRO Mouse - Corsair K70 Mk.2 Mekanik Klavye - Logitech Z533 2 1 Speaker - Coolermaster HAF 932 - Noctua NH-D14 Cpu Cooler - iPhone 7 Matte Black

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.