Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Saray' a Lüks Gemicik!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
28
Cevap
0
Favori
2.650
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    299 Mesaj

Cumhurbaşkanlığı, Ankara’daki “Beştepe’deki Saray”, Okluk Koyu’ndaki “Yazlık Saray” ve Katar şeyhi tarafından hibe edilen “Uçan Saray”ın ardından şimdi de “Yüzen Saray”a sahip oldu. Cumhurbaşkanlığı’nın daha önce protokol gemisi olarak inşa edilen ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde bulunan Yakamoz Yatı’nı restore ettirerek, kendi himayesine aldığı ortaya çıktı.

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer’in TBMM gündemine taşıdığı “yat siparişi” sorularına 9 ay sonra yanıt geldi. Konuyu 2020 bütçe görüşmelerinde yeniden gündeme getiren Çakırözer, sorularını bir kez daha Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’a iletti. Cumhurbaşkanlığı’nın daha önce protokol gemisi olarak inşa edilen ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinde bulunan “Yakamoz Yatı”nı restore ettirerek, kendi himayesine aldığı ortaya çıktı.

2018’DE DEVRALINDI
    Çakırözer’in yata ilişkin komisyondaki sorusunu yazılı olarak yanıtlayan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, “Cumhurbaşkanlığı için siparişi verilen ancak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı’nca kullanılan Yakamoz yatı, 16 Mart 2018 tarihinde, Cumhurbaşkanlığı tarafından devralınmıştır” dedi. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı envanterinden çıkarılan Yakamoz’un, Protokol Maksatlı Gemi (PMG) olarak inşa ettirildiği ve yıllarca personel taşıma gemisi olarak kullanıldığı belirlendi. Yakamoz’un Eğitim Filotillası Komodorluğu emrinde, İstanbul’da Tuzla bölgesine konuşlandırıldığı, deniz okulları öğrencilerinin intikalleri ve kültürel gezilerinde görev yaptığı öğrenildi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/siyaset/1706903/saraya-luks-gemicik.html
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Bahsedilenler: furandor

• k1mbu kullanıcısına yanıt
    @k1mbu demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Allah sen misin ki neyin helal olacağını direkt biliyorsun vay bea, cukkacı kardeş. Zamanın dolunca kendi cukkaladıkların helal olur mu onu da düşünürsün

• Yüzbaşı
    307 Mesaj
    Beştepe ile Okluk Koyu arasına Kanal Beştepe yapılsa itibarımız için süper olurdu...
    [03 Nisan 2020 19:34:25 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Maşallah helalı hoş olsun Türkiyenin Başkanı sonuçta binecek tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1439 Mesaj
    İnsanların içine ektikleri bu nefret tohumları ne zaman patlayacak merak ediyorum.
    Örnek İTÜ .
    Güzel fikir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Patlamaz, bizim millet gurur duyar boyle gosterilerle.
    |
    |
    a_y_k_u_t kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ecdelya ve sumoodii ile. Hello Taksim Dayı.
  • Teğmen
    157 Mesaj

Bu zamana kadar yiyipte bir şey yapmayanlara helal olan halkın vergisi dediğin vergi, bir şeyler yapıpta aldıkları helal olur sen rahat ol

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: k1mbu

Bu zamana kadar yiyipte bir şey yapmayanlara helal olan halkın vergisi dediğin vergi, bir şeyler yapıpta aldıkları helal olur sen rahat ol
    Allah sen misin ki neyin helal olacağını direkt biliyorsun vay bea, cukkacı kardeş. Zamanın dolunca kendi cukkaladıkların helal olur mu onu da düşünürsün

• Teğmen
    157 Mesaj

Peki Allah sen misin ( haşa ) , kimin neyi nasıl aldığını helal olur yada olamaz diye söylebiliyorsun?

Ben helalle kazandıklarımla helal la kazandırıyorum. Peki sen haramla kazandığını kime kazandırıyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Redeemertr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5215 Mesaj
    Sırada uzay gemisi var.

Audi A5 Sportback 2.0 TDI Quattro
  • Yarbay
    4544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Sırada uzay gemisi var.
    Yer altında üretiliyor zaten, al işte bütün sırrı söylettin bana her şeyi bozdun.
    İnşallah Alman ajanları burayı okumuyodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dethagorf -- 8 Aralık 2019; 20:39:25 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: k1mbu

Peki Allah sen misin ( haşa ) , kimin neyi nasıl aldığını helal olur yada olamaz diye söylebiliyorsun?

Ben helalle kazandıklarımla helal la kazandırıyorum. Peki sen haramla kazandığını kime kazandırıyorsun?
    Ben helal olur mu orası tartışılır diyorum sen helal olacak için rahat olsun diyorsun. Şirkin en büyüğü sende yalan dolan sende tipik akapeli
    |
    |

|
    |
    Ama Eyt yük, zarar, bütçe yok....

Neden saraylara var, yuzen saray, uçan saray, sabit saray,
    Yeraltı sarayıda istermisin?

|
    |
  • Yüzbaşı
    310 Mesaj
    Bugün küçük patronların bile yatı var abartmayalım.
    Yat sonuçta cebine koyup eve götürecek hali mi var Cumhurbaskanının.
    Hem oğullarının vb bir ton gemisi(cik) var.Kendine olsa onları kullanır.
    İtibar point Turkey , Ten Points.
    |
    |
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.