Şimdi Ara

Sararan Şeffaf Kılıf, Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
11.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam, daha önce 2 defa şeffaf kılıf aldım fakat ikisi de 2 hafta içerisinde sarardı. Bunun için ne yapabilirim? Apple'ın kendi sattığı şefaff kılıfı kullanan var mı? O da sararıyor mu diğerleri gibi? Hem ince hem şeffaf bir kılıf arıyorum fakat ne alsam sararıyor.

• Hocam şeffaf kılıfların hazin sonu bu. Sırf bu yüzden spigen crystal clear aldım o da pert. Capsule clear aldım o da pert. En sonunda orjinal deri kılıfa döndüm kafam rahat 😀😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cellular Line Zero.40

Uzun zamandır kullanıyorum sararma yapmadı ve hissedilmiyor bile.
  • Beon marka 0.2 galiba şuan kullanıyorum buzlu hafif mat gibi bence şeffaf alınıyorsa buzlu gibi olanlardan alın en azında normal şeffaftan daha uzun süre kullanırsın daha az sararıyor. 10 tl almıştım

• Spigenden liquid crystal aldım. Sarardı geri yolladım paraya geri ödediler. Ebayden nillkin'in şeffaf çok hafif gri şeffaf olan (space grey ile çok güzel) kılıfı aldım kullanıyorum sorun yok. Ayrıca alttaki girişleride kapatıyor içine pislik girme ihtimali ortadan kalkıyor.

• Şeffaf sert kılıf düşünebilirsin. Arkasını ve köşeleri kapatıyor. Üst ve alt taraf azıcık açık kalıyor.

• Benim şeffaf spigen de resmen kullanılmayacak derecede sarardı boşuna o kadar para vermeyin spigen e... Şuan apple siyah renk silikon kılıf kullanıyorum buda idare eder ama çok parmak izi tutuyor. İyi akşamlar :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.