Şimdi Ara

Sarar Erkek Ürünlerde Net %50, Aksesuarlarda %30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Sarar Erkek Ürünlerde Net %50, Aksesuarlarda %30

Mesaj 2 gün önce geldi. Vakit olmadı paylaşacak.

Sarar %50 indirim mesajı geldi. Bursa Carrefour mağazasına gittim. Özellikle takım elbise ve ceket ihtiyacı olan arkadaşlar büyük indirim oluyor. %50 üzerine bazı ürünlerde ek %5 indirim yapabiliyorlar onuda sorun.

• Örnek ürün ve fiyat verebilirseniz daha faydalı olurdu (şöyle bir takım şu fiyata gibi).
  • As outlet de %50+3 al 2 ode vardi. Güzel takimlar da vardi. Ccs sarar marka takimlar 450 tlydi. 3 tane alinca tanesi 300e geliyor. İhtiyacı olana güzel fiyat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • QRX kullanıcısına yanıt
    İşte buna kapitalizm deniliyor hocam, kanma sen onlara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Örnek ürün ve fiyat verebilirseniz daha faydalı olurdu (şöyle bir takım şu fiyata gibi).

Hocam tüm erkek ürünlerinde %50 indirim vardı. 650 Tl Lik ceket 310 tlye, 1600 tl lik drago seri takım 800 tl ye. 120 tl pantolonlar 60 tlye (pantolonlar aşırı kaliteli) geliyor. Mağazada tüm ürünler %50 indirim.(Kravatlar hariç)
  • Daha geçen Cuma uğramıştım mağazaya. Takımları sormuştum 600 TL den başlıyor demişlerdi, dedim yıl boyunca en yüksek indirim döneminde en düşük kaça iniyor bu takımlar, yine 500-60 den aşağı inmez demişti. Tabi şimdi takım var takım var. İnternet mağazasından bakayım dedim ama orada da sadece 2 tane takım var ne hikmetse. 250-300 TL ye düşse alayım diyeceğim ama sanmıyorum. Artık hiçbir marka yünlü kumaşlı takımlarını 350-400 den aşağı vermiyor, yazın en sıcak döneminde bile. Yine de giden gören uygun fiyatlı takım bulan olursa paylaşsın lütfen.
  • 3 al 2, öde de pantolonları tanesi 105 ₺ den iteleyeceklerdi bana da son anda kurtuldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Daha geçen Cuma uğramıştım mağazaya. Takımları sormuştum 600 TL den başlıyor demişlerdi, dedim yıl boyunca en yüksek indirim döneminde en düşük kaça iniyor bu takımlar, yine 500-60 den aşağı inmez demişti. Tabi şimdi takım var takım var. İnternet mağazasından bakayım dedim ama orada da sadece 2 tane takım var ne hikmetse. 250-300 TL ye düşse alayım diyeceğim ama sanmıyorum. Artık hiçbir marka yünlü kumaşlı takımlarını 350-400 den aşağı vermiyor, yazın en sıcak döneminde bile. Yine de giden gören uygun fiyatlı takım bulan olursa paylaşsın lütfen.

Geçen sene 750 tllik bir takımı 510 tlye almıştım. Şuan bulabilirseniz 375tl ye alırsınız. Bir gidin bakın derim. Ben kesiminden ve modelinden çok memnun kalmıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.