Şimdi Ara

SAR US İLE SAR EU ARASINDAKİ FARK ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung omnia cep telefonunun sar değerini araştırırken iki farklı sar değeri buldum. SAR EU ve SAR US başlıkları altında. Bunlar ne anlama geliyor açoklarsanız sevinirim.

• http://www.latest-price.com/latest-mobile-phones/latest-price-for-samsung-i8000-omnia-ii/
    Buyrun sar değerleri bu sitede yazıyor. Aradaki farkı açıklarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamer1 -- 22 Ocak 2011; 1:28:53 >
  • us amerika ve eu avrupa diyecemde neden bu kadar büyük fark var anlamdım..3 katı nerdeyse.... avrupa ile abd deki ölçüm arasında bu kadar far olmaz herlade
  • arasındaki farkın neolduğunu bilmiyorum ancak bu modelin sar değeri oldukça iyi.Avrupa Birliği Konseyi tarafından tavsiye edilen sar limiti 2.0 W-kG'dır samsung i8000'de ise bu değer sadece 0.168 W-Kg.

bende popeyenin söylediklerine katılıyorum.Aradaki farkın nedeni ölçüm türünün farklı olmasından kaynaklı olabilir.
  • Yeni başlık açmak istemediğim için üste taşımak zorunda kaldım. Bu farkların nedeni hakkında bilgisi olan var mı ? Kimi modellerde US değeri daha yüksek kimisinde EU.
  • Arkadaşlar bence eu ya bakmalıyız çünkü avrupanın sınırı iki ona gore karşılaştırabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD sınırı 1,6w/kg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.