Şimdi Ara

SAR değerleri, son modeller dahil , özgül soğurma oranı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
50.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yukarıda bır arkadasımız turkcell T-10 un sardeğerini 1.20 gibi bir şey yazmış halbuki ben internette arastırdıgımda bu telefon için sar degeri 0.21 diye yazıyor du bir sürü sayfada sizin yazınızı okuyunca sok oldum asla 1 in üstünde sar lı bir telefon almam bende bundan eminmisiniz özellikel T-10 un pıyasata surulusu nedenıyle yazılan yazılarda sar degerı bir sürü yerde 0.21 olarak yazılmış gerçek deger nedır bılenınız var mı ?
  • ben t 10 alacaktım ucuza iyi telefon diye, tam alıyorum kitapçıgında gördüm sanırım ,2 ay falan oluyor, oracıkta vazgeçtim, piyasada .21 diyorlar doğru
    sonra nokia c7 aldım , 0.7 sar var
    en iyisi galaxy s -nexus s,
    0.3 lerde bunlar------navigasyonu bozuk olmasa galaxy alacaktım

en kötüler, blackberry, iphone, htc touch,

ortalar nokia -sony - bazı samsunglar
  • merhaba
    kıtapçığında ne gördunuz sar değerine ne yazıyordu acaba ?
    anlatırsanız sevınırım pıyasada ayrıntılı ve kesın bır bılgı yok nedense ben bir TIM e gıdıp sordum adam cevap veremedı ama ukalalıgı elden bırakmadı ya bu aletı ozel urettırıyoruz 1.5 altında dıye yuvarlak cevap verdı benn kesın olarak yazan degerını sordugumda ise cevap veremiyor ama ısrarla bana zararsız bu alat standartların altında dıyordu ama nafıle yazan degerı sölemedi siz gıorduysenız mutlaka yazın buraya da paylaşalım
    Kolay gelsin
  • Çok önemli bir konu bugüncel tutun
  • motorola mpx200 0,12 süper
  • Beyler KF510 alacam bundan daha düşük sar degeri olan ve kullanışlı tel varmı sar degeri yok vücutta yok kulakta farklı ilk defa duydum her ikiside düşük olanı istiyorum oneriler
  • http://www.sarshield.com/english/radiationchart-siemens.htm

bir de simens'in telefonlarının sar değerlerine bakın ne kadar düşük yıllarc yakınımdakilere sar değeri ile ilgili konuşunca benimle dalga geçerdiler
  • tamda bb bold almaya karar vermiştim. Sar değerlerine bakayım dedim, çok yüksekmiş..
  • Nokia'ların SAR değerleri şu linkte...

http://sar.nokia.com/sar/index.jsp
  • Sar değerleri 0,35 ve altı vucuda hiçbir zararı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Nokia'ların SAR değerleri şu linkte...

Hovam senin ne nun sar değeri kaç? BEnde htc dezire z .İndirimle 700 ün altında kalıyor fiyatı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilto

quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

Nokia'ların SAR değerleri şu linkte...

Hovam senin ne nun sar değeri kaç? BEnde htc dezire z .İndirimle 700 ün altında kalıyor fiyatı?

0.96 hocam orta 1.0'in altında olması iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: infinite

SAR Value 0.353 W/Kg ----! iyi midir ? bu value :D

bu hangi marka?
  • motorola V8
  • Sitedeki bir çok değer telefonların kullanma klavuzundaki değerlerle örtüşmüyor. Örneğin Sony Ericsson Xperia Mini Pro nun telefonun kullanma kılavuzundaki SAR değeri 0.46 W/kg iken sitede 1.2 civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

Sitedeki bir çok değer telefonların kullanma klavuzundaki değerlerle örtüşmüyor. Örneğin Sony Ericsson Xperia Mini Pro nun telefonun kullanma kılavuzundaki SAR değeri 0.46 W/kg iken sitede 1.2 civarı.

Hocam bazı cep telefonlarının ki yanlış olabiliyor o yüzden

arama motorlarına "SAR VALUE of Xperia mini pro " yazarsanız en sağlıklı sonuçları bulacaksınız..

Benim şuan 3 ayrı hattım 4 telefonum var..SAR değerleri NOkia:0.3 LG: 0.24 LG:0.12 Samsung :0.47 (tüm telefonlarım eski yani 4-5-6 yıllık falan)

unutmayın KAblolu kulaklık sizi sadece Konuşurken korur..üstünüzde taşırken KORUMASIZSINIZ

ŞİMDİ ise Telefon almayı PLANLIYORUM TERCİHİM yine düşük SAR değerinden YANA..

VE Sanırım GALAXY S i9000 alacağım çünkü SAR değeri en düşük o...

BİLDİĞİNİZ va r mı başka?

• güncel telefonların sar değerini takip edebileceğimiz bir site var mı
  • ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozoz57

güncel telefonların sar değerini takip edebileceğimiz bir site var mı

dokunmatik tellern sar değerleri uçuyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.