Şimdi Ara

## Sapphire'in Radeon HD 2600 Pro Modelleri Satışa Sunuldu ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
11.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: powersystemultimated

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

E hani bunun VGA çıkışı
    Kartın kutusunda mutlaka Dvi-Analog çevirici vardır. Kendi ekran kartım da böyle çift dvi'lı, kutusunda gelen Dvi-Analog çevirici sayesinde kartıma analog bağlantılı monitörümü takabiliyorum.

ama bu dvi-vga çeviricilerin görüntüde kötüleşme yaptığını biliyormuydun.

Bu yüzden 8 Yıllık 17'' mönitör yerine DVI girişli samsun 19'' lcd aldım için rahat [&:

Dip not: 8800 GTS Alalı 1 ay oldu nimetlerinden faydalanalım deilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mordeaur -- 9 Temmuz 2007; 22:16:30 >

• dönüştürücü gerçekten kaliteyi düşürüyormu? valla senden duyuyorum yanlış anlamada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (((TeAcHeR))) -- 9 Temmuz 2007; 21:57:13 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

dönüştürücü gerçekten kaliteyi düşürüyormu? valla senden duyuyorum yanlış anlamada
    Ben görüntü kalitesi bakımından monitörü çeviriciyle bağladığım 7600 GT'm ile doğrudan bağladığım eski 6600'üm arasında hiç fark göremedim. Çevirici görüntü kalitesini düşürüyorsa da hissedilir derecede düşürmüyordur. Tabi benim monitörüm 15 inç Crt, o ayrı.
  • agp si yok demi bunun
  • quote:

Orjinalden alıntı: powersystemultimated

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

E hani bunun VGA çıkışı
    Kartın kutusunda mutlaka Dvi-Analog çevirici vardır. Kendi ekran kartım da böyle çift dvi'lı, kutusunda gelen Dvi-Analog çevirici sayesinde kartıma analog bağlantılı monitörümü takabiliyorum.

ama bu dvi-vga çeviricilerin görüntüde kötüleşme yaptığını biliyormuydun.

Yok oyle bisiy. Donusturucu dediginizin icinde bir elektronik devre falan yok. Ekran kartlarindaki DVI cikislar hem digital hem de analog (vga) cikisi iceriyor. Donusturucu sadece konnektor cevirici gibi bisiy yani.

Merak edenler ve ingilizce okurum diyenler http://www.datapro.net/techinfo/dvi_info.html linkinden biraz daha detayli bilgi edinebilirler.

• athlon xp 2500+ a bu ekran kartını birlestirsem x264 codec teki hd 720p videoları izleyebilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.