Şimdi Ara

sapphire vapor-x r9 290 4gb 512 bit ve asus gtx780 3gb 384 bit ACILLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 2 saat icinde siparisi vericem.konu basliginda belirttigim ekran kartlarindan hangisini alayim.oyun icin zaten.islemcide 4770k dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yav kurban oliyim r9 290 al yapabiliyosan islemciyide 4790k yap. Hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DouChpX

Yav kurban oliyim r9 290 al yapabiliyosan islemciyide 4790k yap. Hayirli olsun.

Hocam niye okadar sitemkar soyledin ya.siparisi bugun vericegim icin 4790k daha gelmedi diye biliyorum ben

• Vapor-X al. 780'i unut gitsin. Bu arada 290 Tri-X' i de düşünebilirsin
  • GTX 780 daha iyidir al geç.
  • artık karşılaştırmayın şu 2 kartı sapphire hem soğutmada hmde çekirdek hızlarında dövüyo 780 ni ama driver ve teknolojide nvidia ya bişey diyemem. emma velakin r9 290 ve i7 4770k al keyfine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aeontares

Vapor-X al. 780'i unut gitsin. Bu arada 290 Tri-X' i de düşünebilirsin

Tri-xle bayaa fiyat farki var galiba.degermi farka

• quote:

Vapor-X al. 780'i unut gitsin. Bu arada 290 Tri-X' i de düşünebilirsin

Pardon hocam yanlis modeli dusundum ben.vapor daha guzel duruyor onun yaninda ya :)

• recep054gs kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendime çok büyük bir ihtimalle R9 290 Tri-X alacağım. Eğer aradaki fiyat farkı sizi hiç ilgilendirmiyorsa Vapor-X alın. Performansları arasında pek fark olmadığını biliyorum. Eğer Sapphire Vapor-X için oyun kampanyası falan yaparsa Tri-X'de ki gibi ozaman fikrim değişir
    3 kart arasından en yüksek performanslısı Vapor-X'dir, ancak F/P yönünden Tri-X daha ağır basıyor
  • quote:

Hocam ben kendime çok büyük bir ihtimalle R9 290 Tri-X alacağım. Eğer aradaki fiyat farkı sizi hiç ilgilendirmiyorsa Vapor-X alın. Performansları arasında pek fark olmadığını biliyorum. Eğer Sapphire Vapor-X için oyun kampanyası falan yaparsa Tri-X'de ki gibi ozaman fikrim değişir
    3 kart arasından en yüksek performanslısı Vapor-X'dir, ancak F/P yönünden Tri-X daha ağır basıyor

Kampanya trixtede var. Ama vaporxde bpvar, ışık var, az daha hızlı, 3 fanından sadece ortasındaki çalışıyor (böylece gürültü olmuyor) ama kart 55 dereceyi bulunca diğer ikiside devreye giriyor 3ü çalışmaya başlıyor. Isıya göre yanan ışık var vaporxde ayrıca. O kampanya ile adam gibi kod mod alanı göremedim. 3 oyun sahibi olacak eğer kartı alırsa trix vaporx fark etmez. Ama vatan çalışanlarıyla konuşsun böyle böyle kampanya var desin. Kod alırsa amdye atarmışız oda bize oyun seçtirirmiş. Seçtiklerimizin kodlarını alırmışız.

• Vapor x

• quote:

Orijinalden alıntı: DouChpX

sakın direkt olarak bunu al.

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-290-vapor-x-4gb-gddr5-512bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

Eyw hocam saol

• oziboaydino kullanıcısına yanıt
    Vapor-X alasım var benim de hocam ama, fiyatı biraz fazla sanki Tri-X'e göre
  • quote:

Vapor-X alasım var benim de hocam ama, fiyatı biraz fazla sanki Tri-X'e göre

100 tl var işte aralarında.
  • oziboaydino kullanıcısına yanıt
    Sistemi gelecek haftasonuna alıyorum, birkaç kere anakart-monitör-kasa arasında değişim yaptım. Bir kere de Ekran kartı için yapacağım sanırsam
    Edit:Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aeontares -- 20 Haziran 2014; 13:45:51 >
  • gtx780

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.