Şimdi Ara

Sapphire Tri-X R9 290

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
3
Favori
2.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Kart Performans olarak 1060 la hemen hemen benzer performans sergilemektedir. Sorunu yoktur.

Sapphire Tri-X R9 290

PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR TEKLİF ETMEYİNİZ.

900 TL

Performans Testleri:

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Free WiLL -- 1 Ağustos 2018; 15:57:2 >

• 700 teklifim dursun köşede.
  • Aynı kartı da 3gb gtx 1060 da kullandım. Vaktiyle güzel karttı ama;
    Öncelikle 3gb gtx 1060 hemen her oyunda bu emektar canavarı tokatlar.
    Yarısından az güç tüketir, bu da hem daha düşük psu kullanmanıza ve elektrik faturanızın kabarmaması demek.
    Yükte bu kadar 275W elektrik çeker ki bu da kasanıza sağlam bi ısı yayması demek.
    Bu fiyata çok rahat garantili 3g gtx1060 bulunabiliyorken, bozulsa ki kendisi çok ısınan ve arıza oranı yüksek bi karttır, bizzat 1 kez r9 290ım 1 kez de yerine verdikleri r9 290xi arıza yapmış biri olarak söylüyorum, üstüne soğuk su içersiniz. Velhasıl 1200 yazıyorsanız ilana, insanların tepki göstermesi de doğal.
  • tahir 40 kesinlikle doğru söylüyorsun bu kart bi nevi soba zamanında bu kartan kullandım sıvı soğutmayla ateşi zor sönüyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben hala PowerColor R9 290 PCS+ kullanıyorum. 1040 core, 1350x4 bellek hızı fabrika çıkışlı. 4 sene oldu hala canavar gibi çalışıyor hiç bir arızası sıkıntısı olmadı.

3 fanlı model yaz aylarında 72 derece yük altındaki sıcaklığı. Odayı ısıtacak derecede bir sıcaklığı yok ancak etrafına ısı yaydığı doğru.

Elektrik tüketimi sorun değilse ve havalandırma yeterliyse 900 Lira civarı bir kart alacaksanız işinizi görür. Full HD yüksek ayarlarda bir çok güncel oyunu da oynayabilirsiniz.
    Bir de kasanızın büyük olması gerekiyor bu kart için, ufak kasalarda hiç iyi olacağını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toygar87 -- 21 Ağustos 2018; 0:35:3 >
  • Bu kartın güç tüketimi max 250w tır. Rakibi gtx780 dir .512 bit olmasından ve zamanında 4gb satılarak kullanıcı dostu olmasından dolayı 290 serisi tercih sebebidir(2013). Ki hala yıl 2018 nvidia 3gb 1060 ile kullanıcılarla dalga geçmektedir. 580 ile 570 arasında bir performansı vardır. Yıllardır sorunsuz kullanıyorum. Resimde altta basın yanında komple kasanın 290 ile furmarkta çektiği yükü görebilirsiniz.https://postimg.cc/image/dd79rzjkx/
    Sapphire Tri-X R9 290

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burgfb -- 24 Ağustos 2018; 23:29:54 >

• Güzel kart 1060 ile kafa kafaya ancak doğruya doğru çok fazla güç tüketiyor ve 1060 a göre çok ısınıyor.ve bunu alacak adamın en kotu 750 w güç kaynağı olmasi gerekiyor ki sıkıntısız kullansın.Bu sebeplerden 1060 ile FPS ler aynı dahi olsa daha düşük fiyatdan satilmasi gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyata 1060 var da bizim mi haberimiz yok hocam :) 500W psu da çok rahat bir şekilde çalışıyor ki kurulu olduğu sistem ryzen 1600 dü. Ayrıca kart Aydın ın bu sıcağında 72 dereceyi geçmemiştir.
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Şu zamanda bile 72 hala yüksek bir değer.
  • Guaddro kullanıcısına yanıt
    Kullanmış olduğunuz ekran kartını tam yük halinde 10dk çalıştırıp bana ss atarsanız sevinirim. Kart serin bir kart değil ama alev topuna dönecek bir kart da değil. Daha önce kullandığım rx560 bile 80 dereceleri görüyordu.
  • Eğer psunuzda fazladan böyle gidince üzülmeyeceğiniz bir 150 watt varsa, uygun fiyatlı GTX 1060 alternatifidir kendisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.