Şimdi Ara

SAPPHİRE RX580 4GB ARIZALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba

Ürün kasada kullanıyordum. Bi zaman sonra 3 5 dk oyun oynadıgımda ekranda gri bir görüntü çıkıyor ve hoparlörden drrr diye bir ses gelip öyle kalıyor resetlemek zorunda kalıyorum. Tamirci bir arkadaşa verdim oda yapamadı aynı sorun hala devam ediyor. Çalışır vaziyette olan fiyatları 1100-1200 civarında. Dediğim sorun harici bir sıkıntısı yok. Yüke girince kart sıkıntı oluyor.

Fiyat: satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fitmans -- 7 Kasım 2020; 2:19:10 >

• Hocam alıcı değilim ama şunu söyleyeyim daha önce brnde hd7770 vardı,yutubda video izlerken sizin dediğiniz sorunun aynısı oluyodu bende,tamirciye verdim reballing yaptı ama nafile,komple çipin değişmesi gerekiyormuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • swirdless kullanıcısına yanıt
    Hocam valla 10 yıldır PC kullaniyorum ilk defa böyle birşeyle.karsilasiyorum. Her parçasını değiştim, en son anladim ekran kartından oldugunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swirdless kullanıcısına yanıt
    Eğer sizin dediğiniz gibi bir durum varsa kart çöp demektir. Bu durumda fiyatta revize gerekebilir.
  • Köl Tigin K kullanıcısına yanıt
    Satildi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.