Şimdi Ara

Sapphire RX 580 1219 TL (HepsiBurada] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
2
Favori
19.417
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxcem

yazmayım yazmayım diyorum da illaha senin gibi biri geliyor şu konulara.Mis gibi bencmark işte
    PassMark Software - Video Card (GPU) Benchmarks
    https://www.videocardbenchmark.net/high_end_gpus.html

bunların benchmarkı olmuyor mu ? ne bu armut mu ?

binlerce video var acıp bakmadan buraya boyle yazıp ınsanları kandırmaya utanmıyor musun ?

https://www.youtube.com/watch?v=3mkjWu-fk30
    10larca test var ki dx12 de fark dahada acılıyor

ha desen su oyunda bu ,bu oyunda su hepsi değişebiliyor.
    amazondan 6gb evga sc modelini ilk alanlardan biriydim detay acık 60fps oynayamıyordum witcher 3 genede diyor muyum bu kart çöp diye,
    580 daha ucuz ki 1400 bile satıldı 8gb olanı belki daha ucuza alan olmustur yakın zamanda 1050ti ye 1000tl yazan var hala 2.eline

https://www.youtube.com/watch?v=5CbMQLLZlh0
    birbirine cok yakın kartlar bazısında 1060 ilerde bazısında 580 yorumu yazıyorsan yaz senelerin gurusu gibi yorum yapma.
    onlarca donanım konusu olan insanlar senin kadar kesin konuşmuyor.
    anca 3gb modeliyle karşılaştırabildin sanırım :) 6gb modelinin rx 580 8gb yi ezdiğini sen de biliyorsun.
    buyur izle
    https://www.youtube.com/watch?v=nHkDHTnU5tI

• quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Hocam rx 590 2000'den aşağı çıkmaz zaten. 1200'e 1450 tl'ye rx 580 gayet iyi yani bütçe sıkıntısı olmaz diyorsanız bekleyin
    Hocam alıyım diyorum ama biraz araştırınca kartın epey gürültülü çalıştığını falan söylüyor kullanıcılar, acayip kararsız kaldım
  • SpectreMain S kullanıcısına yanıt
    Elektronik şans işi ancak nitro+ modeli soğutmada baya övülen bir model yani alıp bir deneyin içinize sinmezse iade edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joster35

Elektronik şans işi ancak nitro+ modeli soğutmada baya övülen bir model yani alıp bir deneyin içinize sinmezse iade edersiniz
    https://i.hizliresim.com/4zd9aQ.jpg

Sipariş geçtim hocam, bakalım verdiğimiz paraya değer umarım
  • Elbette kimse istemez hem o kadar masraf ediyorsunuz hemde bunlardan arınmış bir performans almak istersiniz gayet normal. Bu durumda naptınız peki iade işlemine mi başladınız ?
    Yada belki ürün değişimi ile acaba sorunsuz aynı üründen alma imkanınız olur mu buna da bakmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guntoldu -- 6 Kasım 2018; 0:3:4 >
  • SpectreMain S kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun bakalım yorumunuzu bekliyoruz kullanınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Elbette kimse istemez hem o kadar masraf ediyorsunuz hemde bunlardan arınmış bir performans almak istersiniz gayet normal. Bu durumda naptınız peki iade işlemine mi başladınız ?
    Yada belki ürün değişimi ile acaba sorunsuz aynı üründen alma imkanınız olur mu buna da bakmak lazım.
    Merhaba Murat Bey,

80544132 numaralı siparişinizde yer alan SapphireNitron+Radeon RX 580 4G OC 256Bit GDDR (Dx12) PCI-E 3.0 Ekran Ka ürünü iade koşullarına uygun ise, üyelik sayfanızın sağ üst bölümünde yer alan Hesabım menüsünden “Siparişlerim - Kolay iade - Ürünümü iade etmek istiyorum " adımlarını izleyerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru formunuz onaylandıktan sonra, sizlere kargo kodu gönderilecektir. Bu kod ile ürünü ve faturasını tarafımıza kargo ile ücretsiz olarak 7 iş günü içinde gönderebileceksiniz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra işlemleriniz kısa süre içerisinde başlatılacaktır. (Ürün gönderimi sırasında kargo görevlilerini; ürünün kendi orijinal kutusuna bant, etiket vs. yapıştırmamaları için uyarmanızı rica ederim.)

Hepsiburada boyle bir dönüş yapti. Bugün akşama kadar sınavlarım olduğu için artık yarın dönüş yapacağım

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın sorunlu deme servise yolluyorlar. Direk iade iste

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Şefim bahsettiğiniz kart bu karttanmı lütfen değil diyin rica ediyorum 🤔🤐bende sipariş geçtimde dün Sapphire RX 580 1219 TL (HepsiBurada]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beritan06

Şefim bahsettiğiniz kart bu karttanmı lütfen değil diyin rica ediyorum 🤔🤐bende sipariş geçtimde dün
    Benimki 4 gblik versiyon ve nitro+

Ama bu problem genel olarak tüm kartlarda karşılaşılabilecek bir problem.

Gtx1080dede olur rx580dede

Bunun yerine MSI armor Rx580 sipariş verseydiniz keşke 1500 civarıydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Yatsigobek

Hocam sakın sorunlu deme servise yolluyorlar. Direk iade iste
    Teşekkürler bilgi için hocam dediğiniz gibi yapacağım

• Merhaba , bende 4 GB sapphire nitro aldım geldi ve test etme imkanım oldu . Kart gayet heybetli , soğutucu bloğu vs baya üst seviye belli ki . Bende herhangi bir cv sesi sorunu yok, sessiz stabil bir kart . Orta seviye kasalara öneririm 1200 tl bedava fiyat .. 1080 p icin 4 gb uzun süre sizi götürecektir. Tabi imkanı olanlar ve daha uzun vade yatırım yapmak isteyenler 8 GB ilk versiyonlara yönelebilir . Ama fiyat/performans ise konu 4-8 GB çoğu oyunda çok yakın performans veriyor. 300-400 tl fazla ödemeye gerek yok gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok sıkıtlı olarak internetten alışveriş yaparım ve bu zaman kadar iade süreci ile karşılaştığım olmadı. İade ile ilgili şunu merak ediyorum ; forumda pek çok şikayet görmüştüm örneğin kargolarken ürünün faturasının firmaya ulaşmaması yada firmaya onarım için faturası ile beraber gönderilen ürünün faturasız gelmesi durumlar gibi. Siz şimdi bu faturanın aslını mı göndermek durumundasınız yoksa kopyasını mı göndereceksiniz ? Basit gelmiş olabilir ama aklıma takılan bir detaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guntoldu

Çok sıkıtlı olarak internetten alışveriş yaparım ve bu zaman kadar iade süreci ile karşılaştığım olmadı. İade ile ilgili şunu merak ediyorum ; forumda pek çok şikayet görmüştüm örneğin kargolarken ürünün faturasının firmaya ulaşmaması yada firmaya onarım için faturası ile beraber gönderilen ürünün faturasız gelmesi durumlar gibi. Siz şimdi bu faturanın aslını mı göndermek durumundasınız yoksa kopyasını mı göndereceksiniz ? Basit gelmiş olabilir ama aklıma takılan bir detaydı.
    Hepsiburada faturayı mail ile yolluyor hocam

Edit: ürün size ulaştıktan sonra mail yolluyorlar ,
    İade durumunda çıktı alıp gondericez sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaScramble -- 6 Kasım 2018; 13:23:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Hepsiburada faturayı mail ile yolluyor hocam

Edit: ürün size ulaştıktan sonra mail yolluyorlar ,
    İade durumunda çıktı alıp gondericez sanirim

Alıntıları Göster
    iade için illa servisten iade raporu almanız lazım diye biliyorum hepsiburada için yinede bir soruşturun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramowarr

iade için illa servisten iade raporu almanız lazım diye biliyorum hepsiburada için yinede bir soruşturun

Alıntıları Göster
    Direkt iade diye gondercem hocam arızali diye gondermi bakalım olmazsa alırım rapor

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.