Şimdi Ara

Sapphire RX 5700 XT PULSE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    temiz sorunsuz kutulu karttır.yaklaşık 5 aylık vatan çıkışlı faturası yoktur.test ederek alabilirsiniz.. sıfır en düşük 3.350 tl civarı gördüm..

Herhangi bir ariza durumunda vatan a karti goturerek servis islemlerini baslatabilirsiniz.. vatan bilgisayar ozdilek subesini arayarak bu bilgiyi aldim..

Fiyat pzarlıksız 2600TL.

Resimler için
    https://www.letgo.com/tr-tr/i/sapphire-rx-5700-xt-pulse-telefon-numarasi-letgo_823b6e11-bd3b-4810-ba0d-ba04115d5d03
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-radeon-rx-5700-xt-pulse-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-796184148/detay/

• Fiyat takip hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de 1080 ti MSİ ekran kartım var aldığım arkadaş vatandan almış ve faturası yoktu. Pentadan sorgulattığım zaman mart 2021'e kadar garantisi var. Ama vatana sordum futara olmasa arıza durumunda işlem yapamayız. Faturayı da sadece alıcı kişi isteyebilir dedi. Yani Allah'tan bende kartta sorun yok yoksa elimde kalacak.
  • fiyat güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prosouls

Benim de 1080 ti MSİ ekran kartım var aldığım arkadaş vatandan almış ve faturası yoktu. Pentadan sorgulattığım zaman mart 2021'e kadar garantisi var. Ama vatana sordum futara olmasa arıza durumunda işlem yapamayız. Faturayı da sadece alıcı kişi isteyebilir dedi. Yani Allah'tan bende kartta sorun yok yoksa elimde kalacak.
    vatan bilgisayar özdilek şubesini arayabilir misiniz?2 dk da netleşir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

Fiyat takip hayırlı satışlar.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BULLSHITT

fiyat güzel
    teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.