Şimdi Ara

SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    207 Mesaj
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    07 Nisan 2014

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.
    Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta bahsettiğim kart satılıktır, fiyatın uygun olmasının sebebi ise sağ fanındaki rattling sorunu. Sorun sadece ses onun dışında performans olarak önceki kullandığım msi ve strix modelinden kat kat daha iyi ( referanslarıma bakarsanız iki kartı geçmişte satmış olduğumu görebilirsiniz ). Ekstra sessizlik isteyen biri olarak beni rahatsız eden bir durum. Aynı sese ait internette onlarca video var ayrıca anladığım kadarıyla çok sık olan bir sorun teknik servise gönderip 20 gün beklemek istemediğim için uygun fiyata bırakıyorum. Vakti olan arkadaş ilgilenir ya da kullanmaya devam eder. Kartı sahibinden üzerinden aldığım için iade şansım olmadı elden teslim almıştım kontrol etmeden. İlk kullanmaya başladığımda normal fan sesi sanmıştım sonrasında aynı kartı kullanan forumdan bir arkadaş video gönderdi fanları elle durdurup öyle denedim sadece sağ taraftaki fanda bahsettiğim ses oluyor. Yüzde 40 fan hızına çıktığında duyuluyor. Ürünle ilgili pazarlık yoktur bu tarz mesajlara cevap verilmeyecektir ek olarak bloklanacaktır. Kutu içeriği fatura ıvır zıvır herşeyi mevcut. Bahsettiğim sorun ile ilgili bir video linki aşağıya bırakıyorum oradan bakabilirsiniz. Önce havale sonra kargo şeklinde alışverişi yapabiliriz veya bursa içi elden teslim edebilirim. Kargo alıcıya aittir.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q1OZPXSZoZA

Fiyat : 650 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet |12 Eylül 2018 15:44 Satıldığı Şehir : Bursa, Osmangazi Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Yüzbaşı
    488 Mesaj
    Referanslar: 48

Katılım Zamanı
    05 Temmuz 2011

Durum
    Forumda değil

hocam ses derken kartın sesi nasıl motor gibi mi çalışıyor
    |
    |

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2011

Durum
    Forumda değil

iyi satışlar abicim, güvenilir satıcıdır arkadaşlar rahat rahat alışverişinizi yapabilirsiniz.

iyi forumlar.

Katılım Zamanı
    07 Nisan 2014

eyvallah dostum çok sağol senin kart geldi mi bu arada referans göndereyim unutmadan :)
    |
    |
    blackdreams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Katılım Zamanı
    06 Aralık 2011

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

eyvallah dostum çok sağol senin kart geldi mi bu arada referans göndereyim unutmadan :)

kargoda bekliyo eve giderken alacam, yazarım sana.
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Mart 2007

Durum
    Forumda değil

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Katılım Zamanı
    27 Ağustos 2007

Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    refarans olumlu alışveriş:@salom(xbox360 ps3 takasladım) @corvus_corvusan(dreamcast,xbox,gba-pc takasladım)@aftermath666(xbox360 aldım) @free-4(psp aldım) @cahitdikici(ps2-nintendo ds takasladım,ps1 sattım)@ilkbilir(xbox aldım,oyun aldım,god of war3-uncharted takasladım)@ fred78(birçok alışveriş)@yurt(psp sattım)@SonyPSP(dsLite sattım) @timefreezer(gamecube sattım)@recepyarmali(ps3 oyunları sattım)@mehmetazz(5800 sattım)@nuribaras(blu-ray film sattım(2012)@bestnewyorker(ps2 sattım)@berkem89(IpodTouch sattım)@m.kutsal(xbox360 sattım),@Nosferatu`(ps3 sattım)ve birçok unuttuğum alışveriş...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.