Şimdi Ara

SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.
    Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta bahsettiğim kart satılıktır, fiyatın uygun olmasının sebebi ise sağ fanındaki rattling sorunu. Sorun sadece ses onun dışında performans olarak önceki kullandığım msi ve strix modelinden kat kat daha iyi ( referanslarıma bakarsanız iki kartı geçmişte satmış olduğumu görebilirsiniz ). Ekstra sessizlik isteyen biri olarak beni rahatsız eden bir durum. Aynı sese ait internette onlarca video var ayrıca anladığım kadarıyla çok sık olan bir sorun teknik servise gönderip 20 gün beklemek istemediğim için uygun fiyata bırakıyorum. Vakti olan arkadaş ilgilenir ya da kullanmaya devam eder. Kartı sahibinden üzerinden aldığım için iade şansım olmadı elden teslim almıştım kontrol etmeden. İlk kullanmaya başladığımda normal fan sesi sanmıştım sonrasında aynı kartı kullanan forumdan bir arkadaş video gönderdi fanları elle durdurup öyle denedim sadece sağ taraftaki fanda bahsettiğim ses oluyor. Yüzde 40 fan hızına çıktığında duyuluyor. Ürünle ilgili pazarlık yoktur bu tarz mesajlara cevap verilmeyecektir ek olarak bloklanacaktır. Kutu içeriği fatura ıvır zıvır herşeyi mevcut. Bahsettiğim sorun ile ilgili bir video linki aşağıya bırakıyorum oradan bakabilirsiniz. Önce havale sonra kargo şeklinde alışverişi yapabiliriz veya bursa içi elden teslim edebilirim. Kargo alıcıya aittir.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q1OZPXSZoZA

SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.SAPPHIRE RX 470 NITRO 4G - VATAN FATURALI // 650 TL // AÇIKLAMAYI OKUYUNUZ.
    Fiyat : 650 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 12 Eylül 2018 Satıldığı Şehir : Bursa Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hocam ses derken kartın sesi nasıl motor gibi mi çalışıyor
  • iyi satışlar abicim, güvenilir satıcıdır arkadaşlar rahat rahat alışverişinizi yapabilirsiniz.

iyi forumlar.
  • blackdreams kullanıcısına yanıt
    eyvallah dostum çok sağol senin kart geldi mi bu arada referans göndereyim unutmadan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailgvn77

eyvallah dostum çok sağol senin kart geldi mi bu arada referans göndereyim unutmadan :)

kargoda bekliyo eve giderken alacam, yazarım sana.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.