Şimdi Ara

Sapphire r9295x2 veG.SKILL 32GB (4x8GB) 1866 MHZ QUAD KIT RAM icin sistem onerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler. Bir tavsiyenize ihtiyacım var elimde Sapphire r295x2 ekran kartı var birde G.SKILL 32GB (4x8GB) 1866 MHZ QUAD KIT RAM var bu ikili için bana anakart ve kasa önerisi yapabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 83Gece83

Iyi günler. Bir tavsiyenize ihtiyacım var elimde Sapphire r295x2 ekran kartı var birde G.SKILL 32GB (4x8GB) 1866 MHZ QUAD KIT RAM var bu ikili için bana anakart ve kasa önerisi yapabilecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

İşlemci ?
  • Amd fx8350 hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 83Gece83 -- 19 Eylül 2015; 16:54:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kasa ve anakart için toplam bütçe nedir ve işlemci elinde varmı?
  • Işlemci var elimde amd fx8350 ayırdığım net bütçe yok ama 1000 lirayı geçmemesi lazım yani ikinci el bulabilirsem

• Güncel

• Fx8350 aşırı derecede darboğaz yapar o ekran kartına almışken bütçenizi arttırıp i7 falan koyun onun yanına

• Doğrudur hocam amam şimdilik monitör ve anakart işini halledebilirsem sonra amacım o olacak

• Amd sistem kurmaya niyetliysen ben anakart olarak bunu seçerdim sıfır olacaksa;http://www.teknobiyotik.com/donanim/anakart-mainboard/asrock-fatal1ty-970-performance-amd-am3-soket-ddr3-sata3-usb-3-0-atx-anakart.html
    Kasaya ikinci el bakılabilir güzel seçenekler çıkar.
  • anakart güzel hocam fakat işin sıkıntı tarafı ekran kartı biraz büyük olduğundan sorun teşkil eder. sokete yerleştirdikten sonra devamı boş olması lazım yoksa tam oturmuyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.