Şimdi Ara

Sapphire R9 280 Dual-X Vatan Stoklarında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Değil mi ? Fiyat şaka gibi ama gerçekse çok iyi
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Almakla almamak arasında kaldım 3 gb derdime derman olcak sonucta fiyatta mükemmel ne düşünüyorsun bu konuda
  • 524 TL? Almanya'da bir tane annemlere mi yollatsam
  • Sana kalmış İhtiyacım olsa ben 1sn durmazdım.
  • HiqhWoltage kullanıcısına yanıt
    Bi eskişehir mağazasını arıyım yeni girdi stoklara güncelleniyor..dersten cıkınca kaparım bi tane.
  • beyler bence bir arayın vatan arada yanlış yazabiliyor fiyatları bence 270X ' in fiyatıyla karıştırdılar
  • Fiyat iyimiş keşke daha iyi zamana denk gelseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ihtiyaci olan kacirmasin fiyat yanlissa bile gonderebilirler ama ben bu kart stoklara girmeden once de gormustum yine bu fiyatti.stoklara girdigi halde fiyat degismediyse ucuz bir yerden bulmus getirtmis olabilirler.
  • mining yapanların hevesleri gidince 4 tane kart alınınca bir ara iyi yükseltiler ekran kartlarını

http://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&DEPA=0&Order=BESTMATCH&Description=290&N=-1&isNodeId=1

280x 800 tl civarı

bence 525tl iyi fiyat
  • 270 - 270x fiyatına fiyat çok çok iyi.
  • Fiyat çok iyiymiş beaaa bu fiyata kaçmaz bence. İhtiyacı olan geçsin siparişi, nolur nolmaz vatan bazen fiyatları yanlış yazıyor muratın dediği gibi. Hazır bu fiyattayken beklemeyin geçin siparişi.
  • Kartın özellikleri düşük ondan fiyat da düşük
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanyildiran

Kartın özellikleri düşük ondan fiyat da düşük

Saat hızları dışında düşük olan bir özelliği yok.
    Tam bir f/p crossfire canavarı olmuş.

Ayrıca bu fiyat ikinci el bölümündeki AMD kartların piyasasını baya değiştirir söyliyim.
  • Kart OC modeli olması lazım.. Sapphire in sitesinde veya yurtdışındaki diğer sitelerde hep bu şekilde belirtilmiş.

SAPPHIRE DUAL-X R9 280 3GB GDDR5 OC WITH BOOST diye geçiyor heryerde..
  • selam bu kartı alırsak darboğaz yaşanmaması için en az hangi işlemciyi önerirsiniz amd 6300 yeterli olurmu?
  • c0mpeng C kullanıcısına yanıt
    6300 4.2-4.3 ghz civarı falan yeterli olacaktır o işlemcinin daha altında sıkıntı yaratır.
  • Haydaaa , 2 ay önce 270x aldım ben 600 TL civarına bu ne şimdi ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.