Şimdi Ara

Sapphire R9 280 Dual-X OC 3GB Ekran Kartı Video İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
7.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda sentetik test dışına çıkabildiniz.Bir kaç görsel öğe olması daha izlenebilir yapıyor videoyu.

Ayrıca r9 280x incelemesi gelse iyi olur. 750 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor ve karşısındaki rakibi GT 770 en ucuz 900+ TL seviyesinden satılıyor. Fiyat açısından bakanlar için ideal bir kart r9 280x. Kesinlikle incelenmesi gerek.

• allah razı olsun tam pc toplama arifesindeyken dahada bilinçlenmiş oldum. gerçekten teşekkürler.

• Öncelikle emekleriniz için teşekkürler Ender bey. Teste tabi tuttuğunuz kart standart Sapphire R9 280 kartın bildiğimiz yollarla 7Mhz OC yapılmış hali mi, yoksa Sapphire firmasının R9 280 OC olarak ürettiği, standar R9 280 modelinden farklı bir model mi ?
  • ÇOOOOK GECİKEN BİR İNCELEME
    kartlar artık eskidi yenileri çıkacak halen 280diyolar :)

• Demekki ne kadat watt o kadar (köfte) fps :)

• WoW Al'ar da güzelmiş hani :). Bineğim şekil önümden çekil :D

• Arkadaşlar Merhaba,

Kartın OC değerlerini içeren teknik tabloyu ekleyerek videoyu güncelledik, yayına girmesi 15-20dk alabilir yeni halinin.

Buradan da yazayım, gpu boost hızını 1085 MHz, bellekleri de 5.7 GHz'e kadar hızaşırtabildik.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrys3535

Öncelikle inceleme için teşekkürler. Elinize sağlık. Böyle donanım incelemelerini benim gibi bir çok forum kullanıcısı da merakla bekliyor. Keşke tablo da gtx 760 da olsaydı karşılaştırma ve foruma yol gösterme açısından daha iyi olabilirdi. r9 280 oc olarak test ederken değerler nelerdi? Vramlerde de oc var mı? videoda olup da kaçırdıysam kusura bakmayın. Şimdiden teşekkürler.

Test metodolojisini ve oyunları güncellediğimizden gtx 760 malesf yetişmedi, bu segmentteki yeni bir incelemede büyük ihtimalle 760 sonuçlarını da göreceksiniz.

Anlayışınız için teşekkürler
  • curukcul C kullanıcısına yanıt
    Keşke binek benim olsa, Warlords of Draenor betasından görüntüler :)
  • mert2091 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

AMD resmi bilgilerine göre R9 280 933MHz boost hızına sahip. Normal çalışma frekansı açıklanmıyor. Sapphire'in kartı da bu durumda 7 MHz ekstra hızaşırtmalı geliyor. Adını da OC edition koymuşlar
  • 7MHz bir hız aşırtma %1-2 performans artışı demektir ki bu hissedilebilir bir artış olarak nitelendirilemez. Öyleyse incelemeye konu olan kart aşağıdaki linkdeki kart oluyor değil mi?

http://www.vatanbilgisayar.com/r9-280-dual-x-gddr5-3gb-384bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert2091 -- 14 Ağustos 2014; 13:01:19 >
  • Fiyatı ne kadar acaba bu arkadaşın,Vatan dışında nerelerde buluruz ucuza?

• vıdeo reklamdan dolayı bırtek bende mı acılmıyor
  • Shader işlemcisi 1792 olacak, yanlış yazılmış.

• Vatanda 550 TL oldupu zamanlar F/P bakımından şu an ki en iyi kartdı, OC ile GTX 770 ile kapışıyor daha ne olsun.
  • Elinize sağlık çok güzel bir inceleme olmuş daha inceleme yapmadığınız bir sürü parça var mobilden çok donanıma kaymanız dileği ile. ..

• enderc kullanıcısına yanıt
    Ender abi o kartın ne güzel canı okunur ben normalde 1175/7000 kullanıyorum bana mısın demiyor sıcaklık ta max 80 i gordum o da testlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun oynarken görünce ''Aman tanrım dedim''.

• 7 mhz ?

saçmalık

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.