Şimdi Ara

Sapphire R9 280 Dual-X İncelemesi ''FİYAT PERFOMANS KRALI'' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
11
Favori
39.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Enzifer

quote:

Orijinalden alıntı: GeTheFuckUp

Haf 912 aldım herşeyi taktım ama pc açılmadı

O kasadaki psu çok dandik maalesef.

Hocam cx750 bronze var kasada çalıştı ama görüntü gelmiyor bu seferde kafayı siyirmak üzereyim.
  • Sapphire R9 280 modelinin kutusu büyük modeli de varmış sanırım gold bilgisayarda var ve videosu da var

http://www.youtube.com/watch?v=OydieMEsmcI
  • quote:

quote:

quote:

Hocam cx750 bronze var kasada çalıştı ama görüntü gelmiyor bu seferde kafayı siyirmak üzereyim.

Ekran kartinin guc girislerini bir kontrol edin ayrica onceki ekran kartinin driverlarini ccleaner ile kaldirin bu arada ekraniniz vga mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Bende haftaya psu alacağım, g750m ile cx750m aynı fiyatta, g750m nin ne dandikliği var?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

quote:

Bende haftaya psu alacağım, g750m ile cx750m aynı fiyatta, g750m nin ne dandikliği var?

Ben de o kasayı almayı düşünüyordum ancak içindeki "GX 80 Plus 750w" isimli psu ile ilgili biraz araştırma yaptım ve kalitesiz bir psu olduğunu, ortalama 600W verebildiğini ve bunun üstündeki değerlerde fazla ısındığından dolayı verimsiz olduğunu söylüyorlar. Eğer okursanız şu incelemeyi linkleyim bi bakın

http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=188

• Enzifer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için. Öyle diyorsanız ben başka bir psu ya yönelicem. 400R nin içindeki psu nasıldır? Ya da onun yerine gx750m alıp yanına Zalman Z3 plus mı alayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 12 Haziran 2014; 12:46:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 280 vs 280x aradaki fiyat farkına değermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

280 vs 280x aradaki fiyat farkına değermi ?

Değmez Bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

quote:

Orijinalden alıntı: feriox

quote:

quote:

Watch dogs da denedinizmi kartı performansı nasıl ?

hocam akk ye girdik bidahaki aya kaldı watch dogs

Ay'ın 10 u olmadan kotayı yedinmi yahu Bu kart ile Msi gtx 760 OC arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Msı gtx460 var bende oldukça memnundum bu karttan ama fanları bozulduğu için oynayamıyorum bu aralar.

ne 10 u hocam 5 inde gitti akk

Benim her ayın 2 sinde gidiyor valla siz gene iyisiniz , hızı gördükmü dayanamıyoruz.Hızı gören masum ttnetli

• quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

quote:

quote:

quote:

Ay'ın 10 u olmadan kotayı yedinmi yahu Bu kart ile Msi gtx 760 OC arasında seçim yapmaya çalışıyorum. Msı gtx460 var bende oldukça memnundum bu karttan ama fanları bozulduğu için oynayamıyorum bu aralar.

Benim her ayın 2 sinde gidiyor valla siz gene iyisiniz , hızı gördükmü dayanamıyoruz.Hızı gören masum ttnetli

Bu Ay Sonu Turksat a Geçiyorum Hocam Sizede Tavsiye Ederim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night_Noise

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu Ay Sonu Turksat a Geçiyorum Hocam Sizede Tavsiye Ederim

Alanyada bi ttnet bide turkcell superonline var , superonline da ttnet altyapısını kullanıyor.

• 2 gün önce vatandan bu kartı aldım bunda mantle desteği varmı acaba bf4 kurulu bende fakat mantle olayı göünmüyor en son sürücü kurulu
  • quote:

Orijinalden alıntı: metermen

2 gün önce vatandan bu kartı aldım bunda mantle desteği varmı acaba bf4 kurulu bende fakat mantle olayı göünmüyor en son sürücü kurulu

hocam öncelikle hayırlı olsun hd 7000 serisi ve r serisinde mantle desteği var hocam bf4 ü güncellediniz mi
  • Arkadaşlar bende fx6300 var ve bu fiyatlara bir kart alma düşüncesindeyim. Sorum bu fiyata ikinci el dahil olmak üzere daha ideal bir kart var mıdır?
    Güç kaynağım kasanın içinde gelen 600w bir kaynak. 12v dan 432w verebiliyor. Kasa bu:http://www.vatanbilgisayar.com/asgard-pro-pure-black-edition-600w-midt-atx-siyah-kasa.html
    Yeterli olur mu güç kaynağı diye sorayım dedim. Sistem şöyle.
    Fx6300
    memoright plus 240gb ssd
    h7750 2gb
    asus m5a97 le r.20
    Şu anki ekrankartımı satıp bunu almaya değer mi? (Yani o kadar uğraşmaya.)
    Nvidia da bu kartın rakibi hangi modellerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar bende fx6300 var ve bu fiyatlara bir kart alma düşüncesindeyim. Sorum bu fiyata ikinci el dahil olmak üzere daha ideal bir kart var mıdır?
    Güç kaynağım kasanın içinde gelen 600w bir kaynak. 12v dan 432w verebiliyor. Kasa bu:http://www.vatanbilgisayar.com/asgard-pro-pure-black-edition-600w-midt-atx-siyah-kasa.html
    Yeterli olur mu güç kaynağı diye sorayım dedim. Sistem şöyle.
    Fx6300
    memoright plus 240gb ssd
    h7750 2gb
    asus m5a97 le r.20
    Şu anki ekrankartımı satıp bunu almaya değer mi? (Yani o kadar uğraşmaya.)
    Nvidia da bu kartın rakibi hangi modellerdir?

Eğer ucuz 290 veya gtx 7704 gb bulunabilirse kesinlikle daha iyi bir alternatiftir ama psu nuz yetmez
    280 e kılı kılına yeter
    Şuanki kartınız performansı dize yetiyorsa boşuna değiştirmeyin ama yetmiyorsa olabilir

• Bu karti almayi düşünü yorum Fx X6 6300 le beraber hangi kasayi onerirsiniz?
    Kasa olarak seçimim 200R 550W sorun cikarmi eget cikarsa bu fiyata yakin bi kasa onerirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJozeF -- 13 Haziran 2014; 8:32:04 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheJozeF

Bu karti almayi düşünü yorum Fx X6 6300 le beraber hangi kasayi onerirsiniz?
    Kasa olarak seçimim 200R 550W sorun cikarmi eget cikarsa bu fiyata yakin bi kasa onerirmisiniz

Ben de 200r 550w kullanıyorum tavsiye ederim

• Merhabalar,

Ekran kartı güncellemesine gitmem gerekiyor. Sebebi ise, HD ses formatlarını, DTSMA TrueHD..., HDMI üzerinden AVR'ye aktarabilmek. Çok nadiren Diablo oynuyorum PC'de, artık esas amacı HTPC oldu.

Başka bir başlıkta en az 270'in bana yeterli olacağı söylendi ama aradaki fiyat farkına bakınca çok da bir uçurum yok, belki ilerde diğer bileşenleri de upgrade ederim ki bunu da yapacağım. Ama şu anki tek derdim ses aktarımı.

Mevcut sistem, gülmek yok =) ;
    Ana kart: Gigabyte GA-EP45-DS3L DDR2 1200MHZ 1600FSB,
    CPU: INTEL QUAD CORE Q6600 2.4GHz 8MB CACHE 1066MHZ LGA775,
    RAM: 4GB (2x2GB) KIT Dominator DDR2 1066MHZ CL5,
    PSU
    Ekran kartı: 4890 :)

Bu bilgiler ışığında 280 almam doğru olur mu ve sistemim ile düzgün çalıştırabilir miyim?

Saygılar.

• Duff MC ® kullanıcısına yanıt
    Q6600 darboğaz yapabilir. Benim işlemcim i5 750 ve ucu ucuna yeteceğini söylüyorlar

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Darboğazdan kasıt tam olarak ekran kartını verimli kullanamamak ise oyun oynamayacağımdan bir sıkıntı oluşturmaz "benim için". Yanlış mı düşünüyorum?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.