Şimdi Ara

Sapphire R9 280 Dual-X İncelemesi ''FİYAT PERFOMANS KRALI'' (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
987
Cevap
11
Favori
39.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun. Gtx460 bozulması yüzünden yeni kart arayışındayım. İkinci el 280x ya da sıfır 280 almayı düşünüyorum. Bu kartlar bildiğim kadarıyla 7950 ve 7970 in saat hızları değiştirilmiş ve küçük bir iki özellik eklemiş hali. İkisi arasından fark ne kadar olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHERIFF

Q6600 3,6Ghz - 4gb DDR2 1066 Ram, ekran kartı standart hızında testlerim.

R9 280X Toxic

Unigine Valley Benchmark 1.0
    http://i.imgur.com/szEbBzL.jpg

Unigine Heaven Benchmark 4.0
    http://i.imgur.com/KqPZtsM.jpg

3DMARK VANTAGE
    http://www.3dmark.com/3dmv/5008717

3DMARK 2013
    -Fire Strike
    -Cloud Gate
    -Ice Storm)
    http://www.3dmark.com/3dm/2878701

3DMARK 2011
    http://www.3dmark.com/3dm11/8229755

FURMARK
    http://i.imgur.com/MJL8V1p.jpg

Sanırım Darboğaz Yapıyor

@Mr.ED nerdeyse hiç fark yok zaten bunlar daha ucuza satılıyor ve daha güncel
    @HaypurTiryading ileride bir cf düşüncem var ama onun için psu değişcek işlemci 4.7 ye falan çekmek gerek zor iş ama güzel performans alırım

• Hocam şuan mobilim ondan pek araştırma yapamıyorum. R9 280 nin vatandaki fiyatı indirimli hali mi yoksa hagta sonu % 30 indirim gelir mi? Bir de vatanda başka r9 280 modeli var mı uygun fiyata?

• Cf ne onu bilmiyorum ama battlefield 4 te 50 70 arasi fps degerini yakaliyor r9 280 dual x
    Crysis 3 te ise 40 a yaklasik fps degeri aliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Hocam şuan mobilim ondan pek araştırma yapamıyorum. R9 280 nin vatandaki fiyatı indirimli hali mi yoksa hagta sonu % 30 indirim gelir mi? Bir de vatanda başka r9 280 modeli var mı uygun fiyata?

en uygun 280 bu ve şuan indirimli
  • kartın bellekleri hynix arkadaşlar
  • kart gerçekten çok iyi bu fiyata bu performans süper, ciddi oranda overclock yapılabiliyor, tek eksisi yük altındayken fazla ses yapıyor fanlar. Bu fiyata tek geçilecek bir kart 760 falan hikaye gerçekten.
  • handful kullanıcısına yanıt
    Pc yi Torrente Bırakmıştım İşlemci 1.4 Ghz De Ekran Kartı 940MHz De İşlemcinin Fanını Kapattım Gece Ses Oluyor Diye İşlemci Max57 Olmuş Ekran Kartı 72 Yi Görmüş Bir De 60 Dan Sonra Fanlar %100 Devirle Çalışıyor İlk Defa Başıma Geldi Böyle Birşey
  • Karttaki öbür biosa geçin. Belki faydası olabilir. 3D profili takılı kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaypurTiryading

Karttaki öbür biosa geçin. Belki faydası olabilir. 3D profili takılı kalmış.

Sağolun Deneyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

Pc yi Torrente Bırakmıştım İşlemci 1.4 Ghz De Ekran Kartı 940MHz De İşlemcinin Fanını Kapattım Gece Ses Oluyor Diye İşlemci Max57 Olmuş Ekran Kartı 72 Yi Görmüş Bir De 60 Dan Sonra Fanlar %100 Devirle Çalışıyor İlk Defa Başıma Geldi Böyle Birşey

Fan ayarlama programları var, sapphire inkini hiç kullanmadım ama zotacın oc programında grafik şeklinde ne kadar yükte % kaç fan çalışcağını ayarlayabiliyorsunuz, denemenizi öneririm, çok kullanışlı

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Zaten Ayarlı 40 Derecede %40 Oluyor 55 Derecede %100 Oluyor Buna Rağmen 72 yi Görmüş
  • quote:

Zaten Ayarlı 40 Derecede %40 Oluyor 55 Derecede %100 Oluyor Buna Rağmen 72 yi Görmüş

72 çok yüksek bir değer değil, yük altında amd lerin çoğu görüyor o değeri, amd nin çözemediği sorunlardan biri

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Overclocksuz Benchmarklarda Bile En Fazla 62 yi Gördüğüm Kart Boşta 72 Olmuş ?
  • quote:

Bilgisayarınızda torrentten indirilmiş kurulu watch dogs var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guhong01 -- 20 Haziran 2014; 17:08:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Evet
  • quote:

quote:

quote:

Evet

Korsan watch dogsların içinde miner var, boştayken miner çalışmış belli ki... Watch dogsu silerseniz sorun çözülür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet

Korsan watch dogsların içinde miner var, boştayken miner çalışmış belli ki... Watch dogsu silerseniz sorun çözülür

22 GB ı İndirene Kadar Anam Ağladı Yokmu Başka Çözüm Yolu

• quote:

Merhaba Yakın Zamanda Aldığım Bu Kartın Çok Popüler Olmasına Rağmen Forumda Bir İncelemesi Dahi Yoktu. Alacak Arkadaşlar Çok Şüphede Kaldığı İçin Kendi Çapımda Bir İnceleme Yapmaya Karar Verdim.

Kutu Açımına Geçiyoruz

Bu Kutuyu Açtıktan Sonra Önümüze Sade Kartondan Yapılma Bir Kutu Çıkıyor

O Kutuyu Da Açınca Ekran Kartı Siyah Poşet Gibi Bir Yerin İçinde Görüyoruz Ekran Kartının Üstünde de Kargo Sırasında Hasar Görmesin Diye Siyah Bir Sünger Çıkıyor

Bu Da Kutu İçeriği

Ve Sonunda Ekran Kartı

Overclock

Overclock Performansına Gelirsek Hiç Fena Değil Kendisi Ayar Gerektirmeden 940 MHz e Çıkartıyor Ekran Kartını . Ben de Azcık Ayar Çekerek Bellek Hızını 7120 MHz Çekirdek Hızını 1225 MHz e Çıkardım.

Kendi Yorumum

Sapphire R9 280 Fiyatına Oranla Gayet İyi Bir Karttır. Alacak Arkadaşlar Hiç Düşünmesin. Şuana Kadar Hiç Bir Sorunla Karşılaşmadım. Kesinlikle Tavsiye Ederim

Benchmarklar

Boost Hızı İle Yapılmıştır

1225/1780 İle Yapılmıştır

Oyun Performansı

Yakında...

İncelemenin devami gelecek mi???
    Oyunlardaki performans ini merak ediyorum da.

• garmen G kullanıcısına yanıt
    Gelecek Hocam Hepsini Beraber Topluyorum Son Birkaç Oyun Var

İncelemeleri Video Mu Yapayım Yoksa SS ile mi ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.