Şimdi Ara

Sapphire Pure Platinum z68 İşlemci Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Sapphire Pure Platinum z68 İşlemci Tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    139 Mesaj
    merhabalar elimde sapphire pure platinum z68 anakart var ve işlemci almam gerekiyor tabikide ancak seçim yapamadım yani fiyat ve performans olarak iyi bir işlemci seçemedim dogrusu bütçeyi sorcak olursanız en fazla 300 500 tl arası birşey alabilirm ayrıca ram almayıda düşünüyorum 2x4 8gb ram düşünüyorum ancak onuda nasıl seçecegimi bilemedim sizin tavsiyelerinizi ve önerilerinizi sormak istedim yardımcı olursanız cok teşekkür ederim cevaplarınızı bekliyorum

|
    |
  • Binbaşı
    1093 Mesaj
    İ5 2500K

Orijinalden alıntı: erayozcan

İ5 2500K

+2
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    gskill veya corsairlerden soğutuculu modellere bakarsan iyidir onlar. 1.5 V olmasına dikkat etmelisin.ram için bütçeni, kaç gb ram istediğini ve ne için kullanacağını yazarsan model adını tam verebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_crazy112 -- 16 Ocak 2012; 0:01:05 >
    |
    |
    ram için bütçem en fazla 100 tl verebilirm acıkcası ve en fazla 4 gblik yeter diye düşünüyorum ne için kullanacagıma gelirsen aslında herşeyi yapıyorum ama en fazla agırlıklı olarak oyun ve programlama birazda 3d ve adobe after effect felan kullanırım
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    |
    |

• Binbaşı
    1257 Mesaj
    Hocam ben olsam fiyatlarıda makul iken 2x4=8 gb 1600mhz cl9 gskill veya corsair bir ram alırdim, uzun sure kafam rahat olurdu . Vatan %25 indirimini bekle istersen :)
    http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/gskill-f3-12800cl9d-8gbxl-8gb-(2x4gb)-ripjawsx-ddr3-1600mhz-cl9-15v-dual-kit-ram/productdetails.aspx?I_ID=51959

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    Gskill iyi bir markadır gözünüz kapalı alabilirsiniz bir sorun olmaz. ben de 1333 Mhz 4gb ripjaws modelini 2500k ile kullanıyorum.

ayrıca kingstonlardan soğutuculu modellerde 1.5 V olanı yok diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_crazy112 -- 16 Ocak 2012; 20:41:45 >
    |
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    hadi hayırlı olsun
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.