Şimdi Ara

Sapphire Pulse RX 6600-Amazon 5543 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Burda herkes amazoncu ama amazona böyle indirimleri yaptıran HB oluyor çok kez. Prime indirimlerinde Günün Fırsatı diye aldığımız ürün normal bir günde daha ucuza satılabiliyor neden? Çünkü HB uyguna satıyor da amazon onun da altına düşürüyor. HB'nin de ödüllendirilmesi lazım kanımca. Amazon daha iyi bir seçenek olsa dahi bizim markamıza destek olmamız lazım. Arada uçurum denecek bir fark da yok. HB 100 lira daha düşse amazon da hemen 100 lira düşecek.

• Burda herkes amazoncu ama amazona böyle indirimleri yaptıran HB oluyor çok kez. Prime indirimlerinde Günün Fırsatı diye aldığımız ürün normal bir günde daha ucuza satılabiliyor neden? Çünkü HB uyguna satıyor da amazon onun da altına düşürüyor. HB'nin de ödüllendirilmesi lazım kanımca. Amazon daha iyi bir seçenek olsa dahi bizim markamıza destek olmamız lazım. Arada uçurum denecek bir fark da yok. HB 100 lira daha düşse amazon da hemen 100 lira düşecek.

• salih_47 kullanıcısına yanıt

İndirimin ne olduğunu öğrenen Türk bir firmanın indirimini öbürüne bağlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an daha f/p bir kart yok. ben aldım bir tane.

• Canok C kullanıcısına yanıt

5000e 2060 satılmıştı

fırsat gitti tabi

• Asmodian1 kullanıcısına yanıt

6 gb kart ölü yatırımdır. Minimum 12 gn alınmalıdır. Rekabetçi oyunlar belki yeter ama dying light 2 de bile 1080p ayarda 8 gb ram sömürüyor.

• Asmodian1 kullanıcısına yanıt

6600 2600den daha hızlı bildigim kadarıyla?

• işte rekabet bu yüzden çokomelli.

• amazon botlari yine hb nin 1 tl altina koymayarak biraz daha omurgali davranmis

• amdnin şuan yazılımları ne durumda acaba daha önce illallah ettirmişti oyundan atmaları hataları vs bıkmıştım

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt

Hakkını yemeyelim Hepsiburda'dan zamanında özellikle Pc Donanım parçaları almadık, sepette çok ciddi indirimler yapıyordu. Az ekran kartı almadım.

• Bu fiyata XFX olsa almıştım ama bu modele güvenemiyorum. RX6600XT’de Pulse gayet iyi ama bu kalitesiz duruyor, termal değerleri de tüketimi bu kadar düşük bir kart için iç açıcı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jarmusche -- 3 Eylül 2022; 21:2:7 >
  • çok ısınıyor falan deniyor ondan emin olamıyorum.

• Tam f/p sistem kurmalık kart.

• 70 derece furmark. öyle ahım şahım bir kasam da yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.