Şimdi Ara

Sapphire Pulse RX 5600 XT [202SA]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Muğla İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forum üzerinden aldığım 5600XT ekran kartımı mining furyasının patlaması sebebiyle satıyorum. Kart 202SA modeli yani üzerinde 5700XT soğutması olan model. Tam yük altında 65 dereceyi geçmeyen serin çalışan bir kart. 2020 Mart ayında Vatan Bilgisayar'dan alındı. 2022 Mart ayına kadar garantisi devam ediyor. Kart ile sadece oyun oynandı mining hiç denemedim ama internette yazana göre Ethereum'u 40 MH/s ile kazarak aylık 400 lira getiriyormuş. Menteşe/Muğla elden teslim diğer illere havale sonrası kargo yaparım. Lütfen fiyat ilgili yorumda bulunmayın yüksek olduğunu ben de biliyorum. Miningcilerin kart arayışı olmasa satmayı aklımdan geçirmeyeceğim bir kart zaten. Merak ettiklerinizi ve tekliflerinizi özel mesaj ile iletebilirsiniz.

Fiyat 4000 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sugureis -- 13 Ocak 2021; 15:43:24 >

• geçen hafta 2600 tl ye bedavaya satmışım bu karttan anlaşılan ;( güzel karttı cidden kullandığım en serin çalışan karttı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiasco -- 13 Ocak 2021; 16:45:47 >
  • Pazartesi günü Bursa As merkez Vatan'dan 3570 liraya sıfırını aldım. Son kalan ürünü telefonla biri ayırtmış kasada bekliyordu ürün, bir güzel aldım çıktım içimin yağları eridi. Ama mining patladı dediğiniz gibi illa alıcı çıkar bu fiyata da herkesin gözü dönmüş durumda fiyatınız normal o yüzden, hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 13 Ocak 2021; 17:26:44 >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • Ben de gigabyte rx 5600 xt 3 fanlı kartımı 3200e verdim. Fiyatlar ne oldu öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBCD

Pazartesi günü Bursa As merkez Vatan'dan 3570 liraya sıfırını aldım. Son kalan ürünü telefonla biri ayırtmış kasada bekliyordu ürün, bir güzel aldım çıktım içimin yağları eridi. Ama mining patladı dediğiniz gibi illa alıcı çıkar bu fiyata da herkesin gözü dönmüş durumda fiyatınız normal o yüzden, hayırlı satışlar.
    Ayırtılan ürünü satan mağaza mı yoksa kul hakkı yiyen siz mi daha kötü?
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    lol bide gelmiş anlatıyor ballandıra ballandıra
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElViento

lol bide gelmiş anlatıyor ballandıra ballandıra
    Aynen içinin yağları erimiş. Sanki karşısında düşmanı var. İnsanlar iyice kafayı yedi.
  • sadtneverdie kullanıcısına yanıt
    Adam mining için ayırtmış, önceki cuma elimizdekilerin hepsini 5 tane rx 580 8 gb aldı abi aynı adam dedi çalışan çocuk, bu aldığım kart da haftasonu gelmiş, içimin yağları eridi dememin sebebi bu. Ortada ödenen bir para yok kul hakkı falan abartmayın biraz isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBCD

Adam mining için ayırtmış, önceki cuma elimizdekilerin hepsini 5 tane rx 580 8 gb aldı abi aynı adam dedi çalışan çocuk, bu aldığım kart da haftasonu gelmiş, içimin yağları eridi dememin sebebi bu. Ortada ödenen bir para yok kul hakkı falan abartmayın biraz isterseniz.
    Sonuçta adam ayırtmış. Gerçi o satan elemanın mallığı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.