Şimdi Ara

SAPPHIRE HD6850 mi POWERCOLOR HD6850 mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> SAPPHIRE HD6850 mi POWERCOLOR HD6850 mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1736 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

XFX alırsanız kendiniz fazla bir overclock yapamazsınız

kullanıyorumda söylüyorum :)

oc li gelecek ben okadar lık karta oc yapmaya korkarımya bence çok mantıklı xfx oc edtion hem garantili hem oc li oh
    quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

XFX alırsanız kendiniz fazla bir overclock yapamazsınız

kullanıyorumda söylüyorum :)

oc li gelecek ben okadar lık karta oc yapmaya korkarımya bence çok mantıklı xfx oc edtion hem garantili hem oc li oh

voltajsız da azıcık o.c oluyor ama benim power çok değil o yüzden standart kullanıyorum :)
    |
    |
    1736 Mesaj
    yeni 500 wat psu alıcam keyfime BAKICAM
    |
    |
    |

• Binbaşı
    1400 Mesaj
    2 Markayıda kullanmış biri olarak powercoloru tavsiye etmem. Sapphire kötü değil ama asus veya msi gibi çok kaliteli marka değil kısaca fena değil yani. Uzak doğulu markalardan uzak dur.
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

2 Markayıda kullanmış biri olarak powercoloru tavsiye etmem. Sapphire kötü değil ama asus veya msi gibi çok kaliteli marka değil kısaca fena değil yani. Uzak doğulu markalardan uzak dur.

Çok biliyormuş gibi atmışsın. Hangisi uzakdoğuda yapılmıyor bu kartların? Hangisi avrupa'da? Hangisi amerika'da yapılıyor? Madem bilmiyorsun yazma o zaman

Orijinalden alıntı: hoca05

quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

Çok biliyormuş gibi atmışsın. Hangisi uzakdoğuda yapılmıyor bu kartların? Hangisi avrupa'da? Hangisi amerika'da yapılıyor? Madem bilmiyorsun yazma o zaman

Arkadaşım benim fikrim bu ben böyle duydum böyle biliyordum şuana kadar ama dediklerim doğru olmasa bile türkiye servisi bu kartların sorunlu diye biliyorum ayrıca alay edermiş gibi bir daha yorum yapma bu seferki gibi anlayışlı olmam ok ;@
    |
    |

• Er
    12 Mesaj
    Kesinlikle Shapphire. Sana tavsiyem Powercolor ve HIS kartların yanından bile geçme. Her kart üreticisi aynı gpu çipini kullansada gpu yongasının çalışabilmesi için kartın üzerinde pasif elektronik elemanlar gereklidir. Powercolor bu devreleri çok kalitesiz yapıyor ve kart stabil çalışmıyor. Güç kaynağın çok kaliteli değilse bol bol vpu recover hatası alırsın powercolor kartlarda. MSI, ASUS, SAPPHIRE nin kartlarını tavsiye ederim...
    |
    |
    InsectKin

quote:

Orijinalden alıntı: masteyen

Arkadaşlar yukardada bahsettigim gibi Sapphıre HD6850 ile Powercolor HD6850 arasında kaldım sizce bi fark varmıdır aralarında varsa hangisini almalıyım hangisi iyidir ?

hocam, aralarındaki fark soğutucu farkı. ve 6850 için en iyi marka asus'tur. tavsiyem asus alman yönünde, ben kullanıyorum ve gerçekten mutluyum. tabi bütçen nedir bilmiyorum ama sapphire veya powercolor alacağıma asus alırım. hı eğer asus alacak sermayen yoksa, sapphire'i tavsiye ederim.
    |
    |
    His varsa his al bence güzel oluyor ikisi arasinda pek fark yok diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

WORSHIP OF TALOS IS STRICTLY FORBIDDEN !
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    hd 6850 hd6870 pek bi fiyat farkı yok 6870 alsam daha iyi olmaz mı bi fark var mı?
    |
    |
    white_predator

Olmaz olur mu var tabiki, 6850 (775/1000 mhz) 960 shader, 6870 (900/1050 mhz) 1120 shader ünitesine sahiptir. Alabiliyorsanız 6870 alın.
    |
    |
    Amd Ryzen 5 3600 / Noctua Nh-D15S / Gigabyte X570 Aorus Elite / 32 Gb ddr4 3200mhz (16Gbx2) / Msi Gtx 1070 Armor / Adata Xpg Sx8200pro 512GB NVMe SSD - Adata Xpg Sx6000pro 1TB NVMe SSD - Toshiba 3TB HDD/ Corsair 400R Kasa / Gigabyte Aorus AP750GM PSU / Philips 247E3 Lcd Monitor
  • Yüzbaşı
    530 Mesaj
    eyvallah kardeş sagolasın bir şey daha ögrenmiş oldum :D
    |
    |
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.