Şimdi Ara

Sapphire hd4890 2gb Vapor-x aldım. Yalnız bir sorun var ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçenlerde Bir konu açmıştım hatırlarsınız Hd4890 alacağım yalnız bir sorum olacak diye. Evet aldım ekran kartını yalnız şöyle bi sorun var sorunsa eğer fotoğrafını ekliyorum. Gpu-Z ve catalisit görüntülerde bir anormallik var mı acaba ? Catalisit göstergeirinde anormallik var gibi geldi bana ? Değerli yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Teşekkürler

Edit: CCC 9.11 sürümü yüklüdür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz369 -- 17 Kasım 2009; 22:40:54 >

• Bir de oyunlara girdiğinde kontrol et Sistem boşta olduğunda güç tasarrufu edebilmek için kart otomatik olarak hızını düşüyor Normal bir durumdur
  • Bende öyle düşündüm ama aklıma takıldı sorayım dedim saolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Bir de oyunlara girdiğinde kontrol et Sistem boşta olduğunda güç tasarrufu edebilmek için kart otomatik olarak hızını düşüyor Normal bir durumdur

Bekir doğru söylüyor telaşlanıcak bir durum yok merak etme İçini ferah tut. Karta yük bindiğinde orası gerçek hızına çıkıcaktır, tıpkı işlemci gibi. Tasarruf olayı yani

• evet o ati'nin kulağını sesten cebini de faturadan kurtaran power play teknolojisi benzeri nvidia da da var
    everest yükleyip grafik menüsünden bakarsan orada hangi uygulamada kartın hangi saat hızları ile çalıştığının ayrıntısı da mevcut.

quote:

Orijinalden alıntı: burning-turning

quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Bir de oyunlara girdiğinde kontrol et Sistem boşta olduğunda güç tasarrufu edebilmek için kart otomatik olarak hızını düşüyor Normal bir durumdur

Bekir doğru söylüyor telaşlanıcak bir durum yok merak etme İçini ferah tut. Karta yük bindiğinde orası gerçek hızına çıkıcaktır, tıpkı işlemci gibi. Tasarruf olayı yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.