Şimdi Ara

Sapphire HD3650 Pencil Mod 725/1600@890/2035 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: acumhur01

usta şu biosu bizde alsakda nasıl yaptığınızı anlatsanız .

msamy den kopyala yapıştırmı yaptın yoksa aynısını yazmışsında. Önceki açtığın başlığa baktımda atitool kullanamıyorum demişsin atitool b27 beta4'ü kur çalışacaktır ben pencil mod yapmadan 810/1950'ye çıkıyordum senin kartta çıkacaktır eğer daha fazla o/c yapmak istiyorum dersen pm'den anlatırım karalamayı.
  • Kartın fiyatı şu anda nakit 115 YTL'ye düşmüş durumda hepsiburada da uygun fiyata yeterli performans almak isteyenler kaçırmasın. Kartın neler yapabildiği ortada ufak bi HB karalamasıyla kartın hızları ciddi anlamda yükseliyor hatta kaleme ihtiyaç duymadan da gayet iyi değerlere çıkıyor.
  • @tepeb...

Dostum konu ile alakalı değil ama kafama takıldı sslerde görünce sorayım dedim ; İşlemci voltajın 1,456 da. 2,88 için çok değil mi ?
  • ya arkadaşlar böyle bir mod yapınca kartı yakmak gibi bir tehlike oluyomu bide sadece çizmek yeterlimi bi voltaj ayarı yapmaya gerek varmı????
  • quote:

Orjinalden alıntı: hedayse

@tepeb...

Dostum konu ile alakalı değil ama kafama takıldı sslerde görünce sorayım dedim ; İşlemci voltajın 1,456 da. 2,88 için çok değil mi ?

Valla daha düşük değerlerde açılmıyor yada ben çok fazla denemedim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.