Şimdi Ara

## Sapphire'den Radeon HD 2600XT GDDR3 ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
3.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni orta seviye 8600 2600 bunlar eski orta seviyelere gecilioyr uygulamalarda e dx10 dada efektreleri tam göremicek olduktan sonra neden insanlar terfi etsinki ne amaca hizmeteden
  • ortasında küçücük demir var..hoşuma gitmedi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

ortasında küçücük demir var..hoşuma gitmedi..

arkadaşa katılıyorum bende kutusunun şeklini beyenmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjeack -- 14 Temmuz 2007; 13:20:46 >
  • Atide ve Nvidia da orta seviyeli ekran kartlarının hangisinde 256bit var. YOK.

Zaten arkdaşlar buna kızıyolar. Ati 128bit var 512bit Nvidia 128bit 320bit 384bit var. Hiç 256bit yok. %10-20performans için değer.
    Oyunlar 12-19fps için değmezmi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rec

Atide ve Nvidia da orta seviyeli ekran kartlarının hangisinde 256bit var. YOK.

Zaten arkdaşlar buna kızıyolar. Ati 128bit var 512bit Nvidia 128bit 320bit 384bit var. Hiç 256bit yok. %10-20performans için değer.

Kardeş yanlışın var sen hiç orta seviyede 256 görmediğini kendi azınla söylüyorsun karta 256bit takıp orta seviye diye çıkartamazsın günümüzde üst seviye kartlar 256 dan başlıyor ama ilerde DX10 tam yerine oturduğunda dediğin gibi 256 lar orta segmente düşer şu an tam manasıyla kuvvetli bir DX oyunu piyasada yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

yaw 128 bit lik ekran kartını alabilecekler için üretiyorlar 256 bit istiyorsanız bekleyin ne yapayım

Üret arkadaşım üretici değilmisin..
  • eger kat 256 bit olsaydı orta segment te olmazdı bu adamlar da bize 256 bitlik modeli fahis fiyatlara satamazdi.standart pazarlama taktigi...
  • ekran kartsızım kaç aydır arkadaşımın emanet x550 si ile idare ediyorum.stalker i bile oynamadım daha kartsızlıktan, önce nisan ayını bekledim sonra 2600 serisinin çıkmasını.görüyorum ki kayda değer bir şey yok.200$ lık bütçemi dx10 destekli kart almak için bu kartlara (2600serisi ve 8600serisi dahil)harcıyamam.

dx10 için herşeyden önce vista gerekli,vista nın durumu belli, her ne kadar kesin olmasa dahi ekimden sonra çıkacak service pack umudumuz. dx10 da bile ms nin yapacağı düzeltmeler olabilir.ikinci kuşak dx10 tabanlı kartlara yönelmek bence de en doğrusu olacak.umarım ikinci kuşak orta sınıf kartlar daha çok stream üniteye, 256bit bellek denetimine, daha yüksek saat hızlarına ve ddr4 belleklere sahip olur ve yine umarım bunun için de çok beklemeyiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: noxii

quote:

Orjinalden alıntı: *AMD_ATHLON*

yaw 128 bit lik ekran kartını alabilecekler için üretiyorlar 256 bit istiyorsanız bekleyin ne yapayım

Üret arkadaşım üretici değilmisin..

Tam ben yazacaktım hani sen cuk oturtmuşssun hocam
  • quote:

Orjinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orjinalden alıntı: _alesta_

su dx 10 kartlarda neden 128 yapıyolar hala anlamıyorum yapın 256 da bıseye benzesın yaa

Hakikaten DX10 formatında bir tane 256 bit kart çıkmadı , neden acaba ??

Para kardeş paraaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: lunarsoul

quote:

quote:

su dx 10 kartlarda neden 128 yapıyolar hala anlamıyorum yapın 256 da bıseye benzesın yaa

Para kardeş paraaaa

135$ değilde 175$ oluversin ama 256 bit olsun
  • arkadaşlar hepınızın cok degerlı yorumlarıı war ama sorun bırazda bızden kaynaklanmıyormu.bu yazdıklarımla herkesı kastetmeyecegım ama sorun bırazda bizde war...

oyle son kullanıcılar warkı bıtın b sınden sapphirin S sinden anlamıolar.sadece aldıkları bılgısayarlar yada tek parcalar 5-10 mılyon ucuz olsun dıe boyle alt kullanıcaya hıtab eden parcalara yonelıyolar ve bence bu durum uretıclerın dahada ıstahını kabartıyo.toplıumda bılınclenme olmadan neyın ne oldugunu bılmeden bu ısler olmaz..

misal bi bilgisayarcıda calısdım daha once.musterı gelır 1.500 mılyara bılgısayar alırdı.

anakart ne?
    asus!!(ama ne p5gz-mx)
    oooooooooo asussa ıyıdır kesın tamam.

ekrankartı ne?
    asus?(ama ne 6200)
    ooooooo odamı asus tamam yaaa

ram ne kadar
    1gb(ama ne felixirmidir nedir)
    ooooooo tamam yaa makına canavarr
  • quote:

Orjinalden alıntı: biologic

Bu 128bit sürekli gündeme geliyor, ancak veriyolu genişliğini artırmak herzaman fayda vermez arkadaşlar.
    Demek ki 2600xt çekirdeği bukadar veri işleyebiliyor.
    +%10-15 performans için 135$ yerine 190-200$ verir misiniz?
    Emin olun maliyetine ölçekli bir performans artışı görseler çoktan çıkarmışlardı 256bit versiyonu.
    Dx10 kartlar için ikinci kuşak kartları beklemek gerekecek gibi görünüyor...

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

ortasında küçücük demir var..hoşuma gitmedi..

O beğenmediğin demir ramleri soğutuyor.Belkide daha iyi oc olacak.
  • Benim bildiğim kadarıyla HD2600XT modelleri 2x128 BİT yani 256 BİT idi . Ama üreticiler bunları kısıyor , piyasaya öyle sunuyor.Yakında kokusu çıkar . Bekleyelim .
  • dx 10 a kanmayın.a sı,b si,c si çıkcak daha bunun ..sakın kanmayın....
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackjeack

quote:

Orjinalden alıntı: rec

Atide ve Nvidia da orta seviyeli ekran kartlarının hangisinde 256bit var. YOK.

Kardeş yanlışın var sen hiç orta seviyede 256 görmediğini kendi azınla söylüyorsun karta 256bit takıp orta seviye diye çıkartamazsın günümüzde üst seviye kartlar 256 dan başlıyor ama ilerde DX10 tam yerine oturduğunda dediğin gibi 256 lar orta segmente düşer şu an tam manasıyla kuvvetli bir DX oyunu piyasada yok

dx10'da şuan orta seviye dediğiz kartlatda 256bit yok diyorum. Günümüzdeki üst seviye kartlar dx10lar 320den başlıyor. dx10 ve 128bit almak saçmalık.
  • kimse almassa bu kartları mecburen 256 bir çıkar .Herkes kendince bir karar alsın bu kartları almayın okadar.

almıyoruz 256 bit çıkana kadar TR yi çöplük yapmayalım.
  • quote:

Ya sırf 256bit olması ile bitiyormu herşey sanıyorsun o kart için yada herhangi dier kartlar için
  • quote:

Orjinalden alıntı: myd

quote:

Orjinalden alıntı: lunarsoul

quote:

quote:

Para kardeş paraaaa

135$ değilde 175$ oluversin ama 256 bit olsun

tamam güzel söylüyorsunda performans çok farketmese ne olurdu sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ii_iii -- 14 Temmuz 2007; 20:32:08 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.