Şimdi Ara

Sapphire AMD Radeon R9 290X 4GB Tri-X Satıldı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sapphire AMD Radeon R9 290X 4GB Tri-X Satıldı!
    Mart 2016 da Vatan Bilgisayardan alınmıştır. Faturası ve kutu içeriği mevcut. Muhtemelen garantisi devam ediyor hala. Tam süreyi hesaplamadım 6 ay girişini yaptım ama piyasayı bilenler benden daha iyi hesaplayacaktır.

Kart ile kesinlikle mining veya OC girişimleri olmamıştır. Kart 80 Plus Gold sertifikalı LC Power 1000watt psu ile temiz havalandırılmış ve filtrelenmiş bir kasa içerisinde kullanıldı. Kart üzerindeki tozların miktarından anlayabilirsiniz (Neredeyse hiç toz yok kartta).

Deus Ex HITMAN DOOM 2016 Shadow of Mordor oynamak için alınmıştır. Bu oyunları da hakkıyla oynatmıştır 1080p ultra detayda. En son Crimson sürücüleri ile performansı çok daha yukarı çıktı kartın.

Neden satıyorum'a gelince Doktora gereği platform değişikliği yapmak durumundayım. Doktora tezi için 7/24 linux platformu üzerinde çalışmam gerekecek ve GeForce 1050ti bir kart alındı ve onunla devam edilecek. Eskisi kadar oyun ihtiyacı da kalmamıştır.

Ankara Tunalı Hilmi civarında her gün elden teslim yapabilirim. Referans olması açısından Panodaki Ghokun benim kardeşim olur kendisinin buradan pek çok alışverişi olmuştur. Şehir dışı gönderi çok tercih etmemekle birlikte Önce ödeme ardından alıcı ödemeli kargo yapabilirim.

Lütfen kartı alan arkadaşlar bununla mining OC vs kastırıp bu kart bozuk diye de dönüş yapmasınlar. Ben de Mining yapmayı bilirdim elbet ancak prensip gereği karşıyım ve hiç yapmadım. Bu nedenle kartı çok fahiş bir fiyata da koymuyorum. 750 tl nin bu kartın layığı olduğunu düşünüyorum fiyat performans enerji tüketimi yönüyle.

Alan arkadaşı düzgün bir kasada düzgün bir PSU ile kullanmak kaydı ile üzmeyecek bir karttır.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kart Çarşamba gününe kadar AngelDust! adlı üyeye rezerve edilmiştir.

• Kart AngelDust! arkadaşımıza satılmıştır. Hayırlı uğurlu olsun.

• Kart tarafımdan alınmıştır, teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.