Şimdi Ara

sapphire 7870xt yerine ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vatancomputerdan 7870xt almıştım ses ve ısınma sorunu nedeni ile servise yolladım.vatandan servis nodan sorgulattığımda ' iade alınabilir ' yazısı çıkıyor.sanırım değiştircekler yada para iadesi yapcaklar.ekran kartı olarak ne almamı tavsiye edersiniz .

• GTX660 Tİ
  • gtx 660 ti alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

gtx 660 ti alabilirsin.
    benimde aklımdaki kart asus 660 ti .
  • quote:

Orijinalden alıntı: forum13

benimde aklımdaki kart asus 660 ti .

Alıntıları Göster
    çok ilginç. hiç 7870xt alıpta memnun kalmayan görmedim. ses sorunu da bende 7850 1gb dual-x var bazen fanların çalışıp çalışmadığından şüphe ediyorum. kartının yenisini iste belki karttadır problem.

edit: çok sıcak dediğin sen bi powercolor alda o zaman gör sıcaklığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 13 Mayıs 2013; 13:22:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5AF373BF5

çok ilginç. hiç 7870xt alıpta memnun kalmayan görmedim. ses sorunu da bende 7850 1gb dual-x var bazen fanların çalışıp çalışmadığından şüphe ediyorum. kartının yenisini iste belki karttadır problem.

edit: çok sıcak dediğin sen bi powercolor alda o zaman gör sıcaklığı

Alıntıları Göster
    Dün HD7850 O.C 2gb olanı montajladım, soğutması kötü bir kasa da boşta 30 derece yükte 60-70 derece arası idi ses seviyeside gayet iyiydi...

XT serisinde de benzer soğutma var, sesli olması şaşırttı beni

En uygun GTX660 Ti hangisi ise onu alın, aynı gpu'ya sahip başka bir marka için çok para vermeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 13 Mayıs 2013; 13:29:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Dün HD7850 O.C 2gb olanı montajladım, soğutması kötü bir kasa da boşta 30 derece yükte 60-70 derece arası idi ses seviyeside gayet iyiydi...

XT serisinde de benzer soğutma var, sesli olması şaşırttı beni

En uygun GTX660 Ti hangisi ise onu alın, aynı gpu'ya sahip başka bir marka için çok para vermeyin.

Alıntıları Göster
    aslında haklısınız .hafta sonu indirim olsa bile gtx 660ti ile 150tl fark oluyor.değişim isteyip 7870xt mi alsam

• quote:

aslında haklısınız .hafta sonu indirim olsa bile gtx 660ti ile 150tl fark oluyor.değişim isteyip 7870xt mi alsam

GTX660 Ti daha performanslıdır bunuda unutmayın.
  • quote:

Alıntıları Göster
    7950 al tepe tepe kullan o.c ile.
  • Kaç dereceydi sıcaklık boşta ve yükte ? Kasanız nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Kaç dereceydi sıcaklık boşta ve yükte ? Kasanız nedir ?
    660Ti için Xt satılmaz bence. 7950 almanızı öneririm. veya bütçe varsa 7970=GTX 670 ikilisinden biri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timberman

660Ti için Xt satılmaz bence. 7950 almanızı öneririm. veya bütçe varsa 7970=GTX 670 ikilisinden biri.

Alıntıları Göster
    GTX660Ti minimum 750TL civarlarında...

7870XT sorunlu çıkmış olabilir... yeniside öyle çıkacak değil... Para kısıtlı veya sadece değiştirmek istiyorsan yine 7870XT al derim...

Biraz para eklerim diyorsan o "Biraz" i arttır 7900 serisinden bir tane al derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.M.W

quote:

Fanlik tavan arkadaş her başlıkta aynı

http://www.techpowerup.com/mobile/reviews/Club_3D/HD_7870_jokerCard_Tahiti_LE/8.html

http://www.techpowerup.com/mobile/reviews/VTX3D/Radeon_HD_7870_XT_Black/8.html

http://www.techpowerup.com/mobile/reviews/Club_3D/HD_7870_jokerCard_Tahiti_LE/8.html

Aynı gpu sonuç belli. 2 fps fark atıyor diye daha performanslı ise alın 2 fps lik sonuçlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 13 Mayıs 2013; 14:12:01 >

• quote:

Kaç dereceydi sıcaklık boşta ve yükte ? Kasanız nedir ?
    aslında beni rahatsız eden kart yükteyken özellikle crysis 3 te ...karttan gelen sesti hani şu çekirge sesi falan diyorlar ya işte o ses.sıcaklık için yükte 70 +-3 oluyordu heralde normal bu kart için.
  • quote:

aslında beni rahatsız eden kart yükteyken özellikle crysis 3 te ...karttan gelen sesti hani şu çekirge sesi falan diyorlar ya işte o ses.sıcaklık için yükte 70 +-3 oluyordu heralde normal bu kart için.
    Sıcaklık normal gibi, ama o ses sorun yaratabilirdi. Zamanında benim X1600 PRO kartımdan da geliyordu birkaç gün sonra kart bozuldu.

Yenisiyle değiştirsinler, size sorunlu kart gelmiş 7870XT güzel karttır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

quote:

Aynı gpu sonuç belli. 2 fps fark atıyor diye daha performanslı ise alın 2 fps lik sonuçlar

oyun dünyası battlefield den ibaret değil mi, kendini kandırmana gerek yok:

660ti 7950 den bile iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.M.W -- 13 Mayıs 2013; 14:21:22 >

• quote:

Sıcaklık normal gibi, ama o ses sorun yaratabilirdi. Zamanında benim X1600 PRO kartımdan da geliyordu birkaç gün sonra kart bozuldu.

Yenisiyle değiştirsinler, size sorunlu kart gelmiş 7870XT güzel karttır.
    7950 vatanda ve çoğu yerde stoklarda yok...7870xt yi çok araştırmıştım çok iyi bir kart aslında.ilk kurduğumda 3dmark oc siz p8300 falan almıştım.önceki ekran kartım sapphire 3850 halaa sorunsuz kullanıyorum....
    7870xt yenisini vatanda deneyerek alma şansımız oluyor mu....ya da eğer yine sorunlu çıkarsa 1 hafta içinde gidip başka bir modelle değiştirme hakkım var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forum13 -- 13 Mayıs 2013; 14:26:06 >
  • quote:

7950 vatanda ve çoğu yerde stoklarda yok...7870xt yi çok araştırmıştım çok iyi bir kart aslında..önceki ekran kartım sapphire 3850 halaa sorunsuz kullanıyorum....
    7870xt yenisini vatanda deneyerek alma şansımız oluyor mu....ya da eğer yine sorunlu çıkarsa 1 hafta içinde gidip başka bir modelle değiştirme hakkım var mı?

660 ti alın kafanız rahat olsun yukarıdada gördüğünüz gibi 7950 den bile daha iyidir.
  • quote:

7950 vatanda ve çoğu yerde stoklarda yok...7870xt yi çok araştırmıştım çok iyi bir kart aslında.ilk kurduğumda 3dmark oc siz p8300 falan almıştım.önceki ekran kartım sapphire 3850 halaa sorunsuz kullanıyorum....
    Tabiki değiştirme hakkın var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

quote:

quote:

oyun dünyası battlefield den ibaret değil mi, kendini kandırmana gerek yok:

660ti 7950 den bile iyidir.

Orda next denen bişey var. Bak diğer oyunlara da bir zahmet. Ama pardon fanlik diz boyu

16-17 senedir bilgisayar kullaiyorum hayatimda intel ve nvidia dan başka marka kullanmadım ben bile böyle fanboy olamadım arkadaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midgardian -- 13 Mayıs 2013; 14:41:27 >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.