Şimdi Ara

Sapphire 7870XT Güncel Oyun Testleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
276
Cevap
1
Favori
12.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pusu47

Ustam anakartın şahane cf için müsait değil ama kullandığın en iyi anakarttı. Çok stabil bir oc kabiliyeti var.
    Ekran kartı konusuna gelecek olursak sana kart yetiştiremiyoz ustam Vatandakiler isyana bağlayacak yakında

Ben de sağlam bir 7970 bulsam döktürecem 3570k 5ghz ile sistemi yakmaya niyetliyim

daha önce z68 ini kullandım sağlam anakarttı msi ı iade edip bunu aldım kart konusunda 7950 ile bayağı gidecektim ama zalım kader engel oldu vatanda sağolsun bu arada

o işlemciyi 5 te kullanamazsın custom soğutma şart en fazla 4.8

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

daha önce z68 ini kullandım sağlam anakarttı msi ı iade edip bunu aldım kart konusunda 7950 ile bayağı gidecektim ama zalım kader engel oldu vatanda sağolsun bu arada

o işlemciyi 5 te kullanamazsın custom soğutma şart en fazla 4.8

Makus kader peşini bırakmadı ekran kartı konusunda, dediğin gibi vatan sağolsun

İşlemcim sağlam ustam 1.29v ile 4.9ghz 1 saat prime95 tamamlayıp maksimum 73 derece görüyor h100i ile.
    5ghz 1.36v ile 1 saat prime95'te maks. 84 derece oldu. Daha da yüke sokmadım 5ghz ile
    Bench alırken bu kadar ısınmaz zaten işlemci

• çok sağlam bir işlemi gelmiş kıymetini bil benim eski 3570k 4.8 de tökezliyordu
  • !!!
  • hocam sıcaklığı ne alemde kartın, benim kartın 75i görmesi çok kafamı kurcalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi designr -- 10 Nisan 2013; 13:27:12 >
  • teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

hocam sıcaklığı ne alemde kartın, benim kartın 75i görmesi çok kafamı kurcalıyor

1125 te 70-71 derece arası dostum senin kasa içi havalandırman yetersiz geliyordur ondan çok ısınıyordur
  • quote:

çok sağlam bir işlemi gelmiş kıymetini bil benim eski 3570k 4.8 de tökezliyordu

Kıymetini bilmem mi dostum, sırf küsmesin diye sıvı soğutmaya geçtik :D
    O da yetmedi havasını suyunu bol verelim, gürültüden başı ağrıması diye vortex sipariş ettik
    Bakımı iyi keratanın:D Vatanda kutusu yırtık tek 3570k idi Oemdeki arkadaş sağlam kutulu işlemciyi getirdi.
    Dedim sen şu yırtık kutulu olanı ver. Niye dedi dedim onun kımetini bilmemişler

• kader kısmet işte
  • güzel inceleme olmuş elinize sağlık.

edit: kızıl john yakışmış.
  • quote:

teşekkür ederim dostlar dilinize sağlık çok merak edilen bir kart devamlı soruluyor bende bu kartsız geçecek dönemi değerlendirdim 7950 serviste ama bu kart onu aratmayacak gibi

evet iyi kartmış
    sende gömlek değiştirir gibi kart değişiyon benide geçtin
  • kaan kartın hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan.Kullandığın watt ölçeri nerden aldın bi yazarsan sevinirim teşekkürler şimdi den.
     Sapphire 7870XT Güncel Oyun Testleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

evet iyi kartmış
    sende gömlek değiştirir gibi kart değişiyon benide geçtin

olur öyle şeyler arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: MamiZone

sağolasın dostum bir ara tchibo dan almıştım adamlar sadece kahve satmıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MamiZone

sağolasın dostum bir ara tchibo dan almıştım adamlar sadece kahve satmıyor

:) ok sağol
  • Gardaş hayırlı olsun kart yaküyür bilun nü?
  • sağolasın dostum daha iyileri senin olsun
  • Kart güzel,inceleme güzel daha ne olsun
  • İmzalar için itina ile hazırlanmıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: Explore The Universe

eyvallah dostum eline sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.