Şimdi Ara

Sapphire 4870 TOXİC 1GB GDDR5 TR de TEK + 512MB 4670 Sapphire

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ÖNCELİKLE KARTI ANLAMADAN KARIŞTIRIP YAZDIĞIM FİYATA KONUŞANLAR VAR :)

TOXİC İLE STANDART DIŞ GÖRÜNÜŞLERİ AYNI AMA İÇ SOĞUTUCULARI VE MHZ hızları FARKLI AŞAĞIDAKİ İKİ LİNKİ KIYASLAYIP TEKLİF GEÇİN LÜTFEN.....

VATANDA BU KARTIN 512MB ını bulan arkadaşlar önce bakarsa sevinicem

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=34061

http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=35518

Arkadaşlar Kart İçin kasa topladım test ettim şimdi satıyorum hiçbir sorunu yok gün boyu 3D mark atmışlığı var.

Şuanda Piyasada Satılan EN UCUZ Toxic 266$+KDV dir ve Buda yaklaşık 508 TL yapar .

Bu kart ise 1GB olan modelidir . Soğutma Sistemi Vapor Chamber tipidir çok anlatmaya gerek yok.

250$ isitiyorum (300 YTL teklif etmeyin boşuna :)

4670 512MB lık model için 70$ İstiyorum Pentadan Garantili Sıfır Gibi Test sistemimde kullandım okadar .

LOGİTECH SPHERE Motorlu harekete duyarlı Web Cam Sıfırı 140$+KDV dir bendekinde Uzatma çubuğu ve kutu yok kullanmadığım için kenarda duruyor Pazarlık Payı SIFIR (artık olmasın)

Dileyenler Saat 18:00 dan sonra 0533 712 81 62 den arayabilir (ciddi alıcıysanız ve 100TL yuvarlayalım gibi talepleriniz yoksa) görüşebiliriz .

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyblows -- 6 Şubat 2009; 16:50:52 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 300 tl ben teklif ettim garantisi yok diye bozuldumu ne yapacan şansa neyse hayırlı satışlar umarım istediğiniz fiyata satarsınız
  • Bu fiyatlara imkansız..
  • 4670 için x1950pro + 15 ytl verebilirim
  • Ekran karti garantisi varmi.Nereden alındı?Ne zaman alındı hocam biraz aydınlat.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superms

300 tl ben teklif ettim garantisi yok diye bozuldumu ne yapacan şansa neyse hayırlı satışlar umarım istediğiniz fiyata satarsınız

Arkadaşın kartı yanlış hatırlamıyorsam yurt dışı.Bozulduğunda problem olabilir.
    Ee hocam sende hep düşük fiyat teklif ediyorsun zaten
  • doğru söylüyon bende satarken ucuz satıyorum ben garantili faturalı hemde 1 gb lık palit sonic hd 4870 sıfırını 430 dan bitane 1 ay sonra 390 dan bitane daha sttım. şimdi sence garantisi olamayan 2. el ürüne 330 tl teklif ettim çok uçuk birakammı
  • MERHABA ARKADAŞLAR KART 400TL ye satılmıştır....
    Alan arkadaş gerçekten uygun aldı hayırlı olsun.

Ucuz teklif eden arkadaşlar umarım aradıkları kartları aradıkları fiyatlara bulurlar

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kime satıldı forumdan birimi.?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.