Şimdi Ara

Şanzıman sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bio technolog

Aynı arabanın Manuel’i vardır 15 e aldım 5 masraf yaptım 15 e satamadım piyasası yok sorunu çok parçaları artık üretilmiyor kaç tane servise gittim aracı içeri sokmadılar bakmadılar bile o derece bıkmışlar artık 15 veren olursa hemen verin şanzımanı çok pahalı o arabanın distribütör üretimi yok ateşleme bobini sürekli çatlar Boğaz kelebeği orjinal olmazsa sürekli sıkıntı fiyatı 1000 önden vurdunuz diyelim sadece bir tane aks fiyatı 1500 tl parçaları çok pahalı
    Ben öyle sorunlar yaşamadım polo ile parçaları aynı 17ye sattım zaten şimdi polo alcam 17 18e bulabilirsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Literaryy L kullanıcısına yanıt
    Kasa değişik herşey aynı sakın yapma derim o paraya bir 206 bulursun güzel parçaları ucuzdur polodan geniştir trim sesi çoktur ama üzmez 20 bine 206 bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Literaryy

17ye satıyorum hocam alacak olan arkadaşa söyledim piyasası 20.000 den aşağı değil aracım çokta temizdi aslında ama 4.000 lira masraf var o yüzden ucuza veriyorum napalım sağlık olsun

Alıntıları Göster
    Hocam 4.000 lira gibi bir rakam mümkün değil,izmitde iseniz yardımcı olurum.
  • quote:

Kasa değişik herşey aynı sakın yapma derim o paraya bir 206 bulursun güzel parçaları ucuzdur polodan geniştir trim sesi çoktur ama üzmez 20 bine 206 bak
    206 teneke be hocam sağlam değilki

• quote:

Orijinalden alıntı: debroglienindalgaboyu

Hocam 4.000 lira gibi bir rakam mümkün değil,izmitde iseniz yardımcı olurum.

Alıntıları Göster
    Aracı sattım hocam

• Literaryy L kullanıcısına yanıt
    İbizadan 206 ya geçtim ben hiçte teneke değil İbiza kadar sağlam değil ama bu yaştaki araçlarda motor mekanik olarak bakmak lazım zaten hız yapmıyoruz çok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İbizadan 206 ya geçtim ben hiçte teneke değil İbiza kadar sağlam değil ama bu yaştaki araçlarda motor mekanik olarak bakmak lazım zaten hız yapmıyoruz çok
    O senin düşüncen hocam ben çoluğumu çocuğumu güvensiz araca bindirmem tamam ibiza polo fabiada çok güzel değil ama 206 palio getz gibi arabalardan kaliteli geliyor bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Literaryy

En iyisi araba çalışır yürür vaziyetteyken satmak
    Mantığa bak araçta sorun var daha da büyümeden bende patlamasın diye satiyorsun.Zihniyetin bozuk

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Mantığa bak araçta sorun var daha da büyümeden bende patlamasın diye satiyorsun.Zihniyetin bozuk

Alıntıları Göster
    Ne kadar ön yargılı insanlarsınız konuyu baştan oku ondan sonra yaz araçta sorun var evet ben masrafını araştırdım 4.000 lira masraf çıktı yaptıramayacağım için satmaya karar verdim müşterisini buldum durumu anlattım adam tamam kardeşim ben daha uyguna yaptırabilirim bunu dedi zaten piyasasından bayağı düşük fiyata verdim kimseyi düdükleme gibi niyetim yok anlaşılmayan bi durum varmı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.