Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    79₺ idi dün N11 kampanyası ile 59₺ inmişti süre bitince eski fiyatına geri döndü 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Annalise kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı kullanmadiginiz sürece her zaman iade hakkınız var ..

• 2005 üyesi kullanıcısına yanıt
    Süper fırsata çıktı bundan dolayı indirim olmuştu şimdi eski fiyattan geri döndü 😊

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Talep olursa neden olmasın kendi sitemizden N11 ile anlastigimiz fiyattan satışa çıkartabiliriz

• serghat kullanıcısına yanıt
    O tarz modeller var aslında ama fiyat yemiyor 140₺ bandında oluyor :(

• 59 olsa alacaktım. 59 a inerse haber verin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rush10 R kullanıcısına yanıt
    N11 59.90₺ ancak 5 ₺ destek ile çıkmıştı o fiyata 64.90₺ olarak kendi sitemizde yapabiliriz onun altına inme şansımız yok malesef :(

• esnekadim kullanıcısına yanıt
    Konu komşu yazlık tabanliklari bekliyoruz bizde =)

• quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Talep olursa neden olmasın kendi sitemizden N11 ile anlastigimiz fiyattan satışa çıkartabiliriz
    İyi olur hocam DH ahalisi bir kere ucuz aldımı bir daha yüksek fiyattan almaz :) şu üründe de bir indirim düşünün bence benim bu hoşuma gitti açıkcası ;
    https://urun.n11.com/gunluk-spor-ayakkabi/sanus-memory-foam-erkek-spor-ayakkabi-354-P275735872
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    O üründe en uygun şu an HB kampanya var orada uygun :) onun haricinde şimdilik o modelde indirim olmaz 😊

• anıl72 A kullanıcısına yanıt
    İnanın biz sizden çok bekliyoruz , delik olayını aştık diyoruz sonradan bir daha sorun oluyor bu yüzden hep bı aksilik ,imalatta da aksilikler bitmez malum ,inşallah cikicak ama N11 hepimizden daha çok bekliyor :)

• Donanımhaber bu tarz konular için tam para kazanmalık bir sitedir. farketmişsinizdir .

bu yuzden bu tarz ve daha uygun fiyatlı kampanyalar yaptıkça burada seveniniz çok olur.
    ama en ufak yanlışınızda taşlarlar, dikkat
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    :) ucuz çok var istesek buluruz çok zor değil ama 1 ay sonra çöpe atılacak ayakkabıdan ne bize hayır gelir nede size bu yüzden ucuz ayakkabıdan kaçıyoruz en az 2 sezon giyilebilcek uygun ayakkabı arıyoruz , taşlama konusuna gelince ürününe ve kendine güvenlikten sonra sorun yok her türlü eleştiriye de açığız ,elestirinki aciklarimizi görüp düzeltelim aksi durumda aynı mantıkla bir yere varilmaz :)

• quote:

:) ucuz çok var istesek buluruz çok zor değil ama 1 ay sonra çöpe atılacak ayakkabıdan ne bize hayır gelir nede size bu yüzden ucuz ayakkabıdan kaçıyoruz en az 2 sezon giyilebilcek uygun ayakkabı arıyoruz , taşlama konusuna gelince ürününe ve kendine güvenlikten sonra sorun yok her türlü eleştiriye de açığız ,elestirinki aciklarimizi görüp düzeltelim aksi durumda aynı mantıkla bir yere varilmaz :)
    ne demek istediğimi anlamışsınız
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Tabiki acemilik baya çektik burada ama şükür bir noktaya gelebildik ,sabırla her eleştiriye cevap verince insanlar kacmayip taslamayip tanımaya başladı tanıdı ki geldiğimiz nokta oldukça iyi ve burası bize çok şey kattı bununda çok ama çok iyi farkındayız😊

• Selamlar link var mı?

N11 de buldum ama fiyat 79.90TLhttps://urun.n11.com/gunluk/sanus-memory-foam-unisex-gunluk-ayakkabi-3301-P283411663

Tekrar 59.90TL olduğunda denk gelirsem almayı düşünebilirim. Ama 79.90 dan almayı düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nohackmove -- 15 Nisan 2019; 17:22:56 >
  • nohackmove kullanıcısına yanıt
    Akşam 20:00 da kendi sitemizde 64.90₺ olarak güncellencek fiyat
    Edit: An itibariyle fiyatlar güncellendi sitemizde 64.90TL bilginize 5 TL fiyat farkını konu başlıgında acıklandı sizden ricam o kısmı okuyun yanlış anlasılma olmasın :)
    https://www.esnekadim.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-47

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 15 Nisan 2019; 18:45:30 >
  • quote:

Akşam 20:00 da kendi sitemizde 64.90₺ olarak güncellencek fiyat
    Edit: An itibariyle fiyatlar güncellendi sitemizde 64.90TL bilginize 5 TL fiyat farkını konu başlıgında acıklandı sizden ricam o kısmı okuyun yanlış anlasılma olmasın :)
    https://www.esnekadim.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-47
    https://www.esnekadim.com/sanus-memory-foam-spor-ayakkabi-39

hocam bu ürünüde indirime koysanız beyazı cok güzel. Bayanlara hitap eden bir model. Bayanlara yönelik de satışlarınız ve indirimleriniz olmalı.

• ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    İnanın bilenler bilir en çok bayanlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz , an itibariyle mesaimiz bittti ancak haklısınız o modelde de yarın sabah itibariyle indirimli fiyat yapıyoruz ,yalnız o model dar kalıp 1 numara büyük alınması gerek bilginize 😊

• Üye olan herkese bellir oranda indirim yapılıyor ayrıca havale ile yapılan alışverişlerde %10 indirim mevcut bilginize beyler bayanlar ,7035 modeli için yarın sabah itibariyle 69.90₺ olarak güncellencek herkesin bilgisine 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 15 Nisan 2019; 19:56:0 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.