Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ptt kargo ile gonderdiginiz icin siparisimi gunlerdir teslim alamadim haliyle yorum da yapamiyorum.

Siparis no.207585243686 forumda ve n11 de ayakkabi kampanyasi basladiginda mng kargo ile gonderi yaptiginiz yazmistiniz ama malesef ptt ile yollamissiniz adamlar kargoyu getirmeyip gunler sonra mesaj atiyorlar subeden alabilirsiniz diye.

Edit. Bir de fiyati sisirip indirim yapmaniz hos degil en basindan beri urunlerinizi takip ediyorum bu ayakkabilar 69.90 ve 79.90 tl olarak satiliyordu simdi 137.20 tlyazmissiniz ki %50 indirim yapmis gibi gostermek icin bence hos degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Mart 2019; 23:25:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marine-gear kullanıcısına yanıt
    Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim MNG kargoya cuma günü itibariyle geçtik sabah 10 itibariyle gelen tüm siparişler MNG kargo ile çıktı malesef öncesinde çıkışlar PTT kargo ile oldu bu tarz şikayetler olduğu için yaklaşık 2 katı dahi olsa kargo ücreti ona geçmek zorunda kaldık malesef kargo firmaları böyle yapıyor gerek PTT gerek diğer firmalar her birinin ayrı ayrı sorunu var ...fiyatlar dediğiniz gibi 99.90₺ diğer üründe 89.90₺ idi ancak DH grubu hariç söylüyorum bunu nedense ucuz olunca beş para etmez yargısı var malesef bizde yukarıda tutmaya karar verdik fiyatları ki insanlar takmaya başladı gerçekten neden bilmiyorum ama pahalı ürünlere farklı bakış açısı var insanlarda halbuki 99.90₺ olan ayakkabının maliyeti tüm samimiyetimize söylüyorum 65₺ KDV dahil amaç stoklu yaptırdığımız ayakkabıları eritip yeni modeller üzerinde çalışıp daha güzel ne yapabiliriz diye düşünmektir kar elde etmek değildi orada ister samimiyetimize inanın ister inanmayın karar sizin:) DH özel kampanya olduğunda burada belirttik özellikle en dip fiyattan olucak diye burada kimseyi kandırmak gibi bir derdimiz yok çünkü buradaki insanlar ne kadar bizim samimiyetimize guveniyorlarsa bizde en az buradaki insanlar kadar sizlere güveniyoruz.... İşin özeti amaç kandırmak vs değil amaç kaliteli yapıp sürekli satmak 1₺ kar olsun küfür almadan olsun mantığında hizmet etmeye çalışıyoruz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• *EKSeLaNS* kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ürünü alıp denemenize sevindim sizden ricam yarın özelden yazın telefonla konuşalım hızlı şekilde değişim veya başka türlü ne yapabiliriz konuşalım çözüm buluruz 😊 bucuklu numaralar kesinlikle olmalı ancak biz daha 45 numara olma kısmını halledemezken bucuklu numara olayına geçmek biraz zaman Alicak sanırım açıkçası çok ayakkabı modeli piyasaya sürmeyi düşünmüyoruz belli başlı en kaliteli şekilde sürekli saticak model yakalamaya çalışıyoruz ki arka planda çok fazla model denemesi yapıyoruz ayakkabıcılar da inşallah az ama öz kaliteli birşeyler ortaya cikaricaz,bizden alan insan parasını çöpe atmış hissi içinde oluşmasın yeterli :)
    Not: bucuklu numara olayını not aldım içeride bunlarida istişare mutlaka edicez bu tarz eleştirileri inanın özellikle not alıyoruz biz göremediğimiz atladigimiz şeyleri bir başkası dışarıdan rahatlıkla görebiliyor bu yüzden eleştirilere kapalı değiliz olumlu olumsuz tüm eleştirilere açığız 😊

• Bordo rengini bugün teslim aldım. Ayakkabı çok güzel duruyor. Tabanıda rahat. Bakalım dayanıklılığını yakında öğrenirim

• sercan1003 S kullanıcısına yanıt
    2 sezon olacak şahsen kullanıyorum henüz bir sorun görmedim ama bu sizde olmucagi anlamına gelmez sorun olursada buradayiz :) kullanıcı hatalı olmadığını düşündüğünüz sürece biz buradayız her türlü ürüne sahip çıkarız 😊

• esnekadim kullanıcısına yanıt
    Zaten bu güzel tavrınızdan dolayı satın aldım. Ayakkabı ihtiyacım yoktu.

• sercan1003 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 😊 bu yüzden bizde burada en dip fiyatlara inip satış yapıyoruz burada ayrı bir samimiyet yakaladık 😊😊

• Bu arada N11 de ürün yorumlarınızı bırakırsanız seviniriz malum N11 kullanıcıların cok çok az kısmı burada oradan alacaklar ürün hakkında hala bilgi sahibi değiller 😊😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 18 Mart 2019; 23:55:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esnekadim

Merhabalar öncelikle şunu belirtmek isterim MNG kargoya cuma günü itibariyle geçtik sabah 10 itibariyle gelen tüm siparişler MNG kargo ile çıktı malesef öncesinde çıkışlar PTT kargo ile oldu bu tarz şikayetler olduğu için yaklaşık 2 katı dahi olsa kargo ücreti ona geçmek zorunda kaldık malesef kargo firmaları böyle yapıyor gerek PTT gerek diğer firmalar her birinin ayrı ayrı sorunu var ...fiyatlar dediğiniz gibi 99.90₺ diğer üründe 89.90₺ idi ancak DH grubu hariç söylüyorum bunu nedense ucuz olunca beş para etmez yargısı var malesef bizde yukarıda tutmaya karar verdik fiyatları ki insanlar takmaya başladı gerçekten neden bilmiyorum ama pahalı ürünlere farklı bakış açısı var insanlarda halbuki 99.90₺ olan ayakkabının maliyeti tüm samimiyetimize söylüyorum 65₺ KDV dahil amaç stoklu yaptırdığımız ayakkabıları eritip yeni modeller üzerinde çalışıp daha güzel ne yapabiliriz diye düşünmektir kar elde etmek değildi orada ister samimiyetimize inanın ister inanmayın karar sizin:) DH özel kampanya olduğunda burada belirttik özellikle en dip fiyattan olucak diye burada kimseyi kandırmak gibi bir derdimiz yok çünkü buradaki insanlar ne kadar bizim samimiyetimize guveniyorlarsa bizde en az buradaki insanlar kadar sizlere güveniyoruz.... İşin özeti amaç kandırmak vs değil amaç kaliteli yapıp sürekli satmak 1₺ kar olsun küfür almadan olsun mantığında hizmet etmeye çalışıyoruz...
    Benim siparisim cuma gunu saat 17.53 de ptt kargo ile gonderilmis. Ben mng oldugu icin tercih etmistim. Ayrica urunleri en basindan beri takip ediyorum ilk fiyatlar 69.90 ve 79.90 tl idi once 89.90 ve 99.90 tlye yukselttiniz simdi de 137.2 tl yapip %50 indirim yaptik diyorsunuz bence hos degil.

Edit. Bakin ekran goruntusu aldim ilk fiyat 79 tl once 138 tlye yukseltip sonra indirim yaptim denilerek 75 tlye cekiliyor fiyat.

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 18 Mart 2019; 23:59:58 >

• marine-gear kullanıcısına yanıt
    Ürün 9 modüle daha önceden çıkmıştı ve o fiyatlar verilmişti inanın yalan söylemiyoruz bahsettiğimiz fiyatlar geçerliydi ürün takip fiyat sistemi var N11 üzerinde oradan bakarsanız çok daha net anlaşılır 😊 ayrıca sistemden baktığımızda ürünü Perşembe günü sipariş vermişsiniz sistem PTT kargo idi yukarıda da izah ettiğim gibi cuma sabah 10:00 itibariyle gelen yeni siparişler MNG kargo ile çıktı bundan öncesi PTT kargo seciliydi sistemde Perşembe verilen sipariş cuma günü çıkmıştır o ayrı bişey 😊

Edit : bahsettiğiniz tarih 14 Şubat :) N11 rica ettik ve fiyatı o gün indirmişti mail yazışmalarını atıyorum size

Edit2: telefondan resim yüklenirken hata veriyor yarın sabah itibariyle verdiğiniz sipariş tarihi ve mail yazışmalarını aticam aksi durum çıkarsa dedigimin dışında şartsız koşulsuz 1 adet hediye ayakkabı yollucam tarafınıza 😊
    Edit3: bir kez daha anladim ki herşey yazıya dökülmesi lazım halbuki biz N11 ile direk telefonla görüşüyorduk ama o zaman maillesmistik nasip demekki sizin sorucaginiz varmış 😊 en azından baska insanların kafasında soru işareti kalmaz, teşekkürler önemli bir soru sorduğunuz için hayırlı akşamlar :)
    [simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 19 Mart 2019; 0:32:4 >

• haftasonu internete girmediğim için kaçırdık ayakkabı fırsatını geçen konuda yazmıştım ayakkabıya indirim bekliyorum diye artık bi dahaki sefere
  • quote:

Ürün 9 modüle daha önceden çıkmıştı ve o fiyatlar verilmişti inanın yalan söylemiyoruz bahsettiğimiz fiyatlar geçerliydi ürün takip fiyat sistemi var N11 üzerinde oradan bakarsanız çok daha net anlaşılır 😊 ayrıca sistemden baktığımızda ürünü Perşembe günü sipariş vermişsiniz sistem PTT kargo idi yukarıda da izah ettiğim gibi cuma sabah 10:00 itibariyle gelen yeni siparişler MNG kargo ile çıktı bundan öncesi PTT kargo seciliydi sistemde Perşembe verilen sipariş cuma günü çıkmıştır o ayrı bişey 😊

Edit : bahsettiğiniz tarih 14 Şubat :) N11 rica ettik ve fiyatı o gün indirmişti mail yazışmalarını atıyorum size

Edit2: telefondan resim yüklenirken hata veriyor yarın sabah itibariyle verdiğiniz sipariş tarihi ve mail yazışmalarını aticam aksi durum çıkarsa dedigimin dışında şartsız koşulsuz 1 adet hediye ayakkabı yollucam tarafınıza 😊
    Edit3: bir kez daha anladim ki herşey yazıya dökülmesi lazım halbuki biz N11 ile direk telefonla görüşüyorduk ama o zaman maillesmistik nasip demekki sizin sorucaginiz varmış 😊 en azından baska insanların kafasında soru işareti kalmaz, teşekkürler önemli bir soru sorduğunuz için hayırlı akşamlar :)

[simage]
    Ben bu ayakkabiyi siz ilk burada konu actiginizdan beri takip ediyorum ve urun hep favorilerimdeydi ve fiyati 79.9 tl idi. Urun hakkinda yorum olmadigi icin alip almamakta tereddutteydim.

Cok fazla detaya girmeyecegim n11 fiyat takibi en fazla 1 ay geri donuk bakilabiliyor. Ve bugun 18_19 mart olduguna gore 1 ay once 14 subat olamaz.Siz 14 subatta sadece bu fiyata cekildi aksini ispatlayin demissiniz. Buyrun size ekran goruntusu 17 subat tarihinde urun 79 tl imis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 19 Mart 2019; 1:53:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

Ben bu ayakkabiyi siz ilk burada konu actiginizdan beri takip ediyorum ve urun hep favorilerimdeydi ve fiyati 79.9 tl idi. Urun hakkinda yorum olmadigi icin alip almamakta tereddutteydim.

Cok fazla detaya girmeyecegim n11 fiyat takibi en fazla 1 ay geri donuk bakilabiliyor. Ve bugun 18_19 mart olduguna gore 1 ay once 14 subat olamaz.Siz 14 subatta sadece bu fiyata cekildi aksini ispatlayin demissiniz. Buyrun size ekran goruntusu 17 subat tarihinde urun 79 tl imis.

Alıntıları Göster
    takip etmenıze sevındım ama malesef yanlıs bılgıye sahıpsınız :)
    1. 14 şubat persembe gününe denk geldıgı ıcın aldıgımız trafigi haftasonu boyunca devam ettırdık fiyatta oynama olmadan bahsettiginiz gibi kimse yorum yapmadıgı ıcın malesef bilinmiyordu.
    2. Bu ürünü geçen sezon yaptırdık ve ılk kendi sitemizde satısa cıktıgı anda bile 99.90 TL idi satış fiyatımız buydu ekte ekran resımlerı belırtırım.
    3. Ürünü şayet kargodan alırsanız imalat cıkıs barkodları üzerinde 99.90 TL den barkod vuruldugunu görürsünüz (barkodlar orijinal GTIN barkadodur)
    4. N11 1 ay gerisini verir dediginiz gibi ama ben size 1 sene öncesinde ki yazısmaları hatta sıparıs listelerini atıcam o tarihte kactan satmısız onlarada bakabılırsınız
    5. Bu konuda cok konustugumuz için %100 eminim sizin ayakkabıda bi kusur cıkıcak tecrübelerimle sabittir kimle bu kadar üstüne basa basa konussam hep bı sorun cıkmıstır :)))sorun olsa bıle buradayız özelden yazın 6 ay sonra bıle o ürünün iadesini alırım kullanıcı hatalı olmadıgını düşündügünüz takdirde :)
    6. Ayakkabınız hayırlı olsun :) bu arada hangi maksatla yazdıgınızı biliyorum ve kesinlikle haklısınız kendi acınızdan , bu konuda bişey diyemem ki size cevap vermemın amacı baska ınsanlarında kafasında bu tarz soru ısaretı olusmaması adına , ama malesef sizde ki veri 1 ay gerisine en fazla gidebilir ama benım datalarım oldukca gerıye gıdıyor resimlere bakarsınız detaylı :)
    Not: Tüm ürünlerin faturası mevcut ürünle beraber gelmez sistemdeki mail adresinize düşer faturalar bilginize beyler :) (E-Fatura Mükellefiyiz )

Edit: Sitemizde gecen sene 150 TL üstü ücretsiz kargo idi ondan dolayı 10 tl oynama var yanlıs anlasılma olmasın orada :)
    SANUS M900 Memory Foam Tabanlık HakkındaSANUS M900 Memory Foam Tabanlık HakkındaSANUS M900 Memory Foam Tabanlık HakkındaSANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 19 Mart 2019; 7:50:45 >

• Ürün yorum bölümü yaptınız burayı, emeğinize sağlık!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 19 Mart 2019; 11:32:11 >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    Yorumlar olsun bı bir sonraki kampanyada insanlar acaba demekten kurtulur :)

• Ayakkabılar geldi teşekkür ederim.

mng kargo benim olduğum yerde sıkıntı olduğundan dolayı anca bugün deneye bildim : )

Aykkabılar diri duruyor yalnız bu buçuklu numara olayını ciddi duşünmelisiniz ayakkabılar burun tarafından değil ama yanlardan biraz sıkıyor.

Alacak olanlara tavsiye ayakkabı ile gelen orjinal tabanlıklardan ziyade a100 yada 100 olan tabanlıkla kullanmaları halinde konfor artacaktır.

Ayakkabı ile ilgili şu an tek merak ettiğim uzun kullanımda koku yapıp yapmadığı ( yaparsa editleyip yazarım)

Sonuç olarak bu fiyata gerçekten kaliteli bi ürün tavsiye edilir.
  • quote:

Yorumlar olsun bı bir sonraki kampanyada insanlar acaba demekten kurtulur :)
    hocam havalar ısındı şu yazlşık tabanlara acil bi kampanya bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam havalar ısındı şu yazlşık tabanlara acil bi kampanya bekliyoruz

Alıntıları Göster
    an itibariyle lazer makınesınde delınmeye baslandı asagı yuukarı delıkler bu sekılde olucak en cok terleme yapılan bölgede lazer ile işlem uyguluyoruz :) bı aksılık olmassa önümüzdeki hafta tüm ürünler bu sekılde cıkmaya baslar :)SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

• quote:

an itibariyle lazer makınesınde delınmeye baslandı asagı yuukarı delıkler bu sekılde olucak en cok terleme yapılan bölgede lazer ile işlem uyguluyoruz :) bı aksılık olmassa önümüzdeki hafta tüm ürünler bu sekılde cıkmaya baslar :)

Alıntıları Göster
    anladım. o zaman mazleme kalınlık aynı mı bu yazlıklarda. sadece delik farkı mı var.
    ben şahsen çok memnun kaldım tabanlardan ama tabi havalar ısınnıca ayaklarıu pişirecek gibi. bu yazlıklarda bariz bir fark var mı delik dışındfa

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    tabanlıklar aynı kalıcak yenı modeller gelıyor onun dısında kumaşta degişiklige gidiyoruz ama arge denemesı devam edıyor 1 çiftte 4 tl fark yapıcak kadar daha pahalı olan bir kumaş var naylon kumaş diye geciyor(ismine aldanmayın ) metresı yaklasık 12 dolar buda cıft basına 4 tl fark atıyor ,kumas denemesı devam edıyor dedıgım gıbı daha serın tutuyor delikler ile de desteklenirse yazında rahat kullanılabılır kanısındayız :) 4 tl birsey degıl canım dedıgınızı duyar gıbıyım ama toptanda 10 kurus bıle krıze sebep olabılıyor :) ılk kez parakende boyutunda denıcez bunu ınsallah sorunsuz olucagını düşünüyoruz :)

Soru : Peki ama neden ısınıyor ?
    Cevap : ürün %100 visco malzeme hammade sıcagı gördügü zaman etkileşime giriyor ondan kaynaklı ısınma yasanıyor bız ıstesek de bunun önüne gecemıyoruz sadece sıcaklıgı azaltabılırız ama kesin çözüm olmaz,peki ama o bilindik Skechers neden ısınmıyor oda memory dıyorsunuz muhtemelen onunda cevabı şu : Skechers %100 memory kullanmıyor orta kısımda memory var ancak farklı bı memory (50 cesıt memory var) kenarlarında ıse eva denılen madde kullanıyor bundan dolayı ısınma olmaz :)
    peki biz neden aynı şeyi yapmıyoruz onunda cevabını verıyım :)
    %100 memory olmassa ürün bellı bır zaman sonra çökme yasanır ve eskıden aldıgınız o konfor kaybolur kı Skechers kullananlar bunu cok ıyı bılırler ama bızım urunu 1 sene sonra ayagınızdan cıkarın yıne aynı sekılde vısco ozellıgını korucaktır cunku %100 vısco hammadde kullanılmıs olay bu aslında bıraz uzun oldu k.bakmayın :)SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında

Edit:Yanlışlıkla 2 ₺ yazmıştım düzeltme yaptim bilginize yanlış anlaşılma olmasın .nasıl hesapliyorsunuz derseniz hesap basit 12 $ güncel kur ile carpin sonrasında 16'ya bölün (1m den 16 çift çıkmakta) çıkan sonuç 1 çift başına olan kumaş fiyatı dediğim gibi bu kumaş piyasadaki en pahalı kumaslardan ama tutarsa sorunsuz kullanmayı düşünüyoruz 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 19 Mart 2019; 17:58:48 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.