Şimdi Ara

SANUS M900 Memory Foam Tabanlık Hakkında (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.252
Cevap
118
Favori
457.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar haberde geçen ayakkabı firması bir dönemin meşhur Arow ayakkabı firmasıdır,Çin'den zehirli ayakkabılar getirdi ve oldukça da satışını yaptı hükümet kısmi izin verdi zamanında sonrasında anlaşmazlık çıkması sonucu maliye ciddi bir operasyon düzenledi ve firma iflasını açıkladı kendi döneminde FLO ayakkabı kadar büyük bir firmaydı , MP ayakkabı animsatmasinin sebebi, Arow ayakkabının zamanında üretim yaptığı binada şu an MP ayakkabı yer almaktadır bundan dolayı karıştırmış olabilirsiniz 😊
  • Topuk kısmı en yüksek olan model m900 değil mi? Benim kullandığım ayakkabının topuk kısmında hava tahliyesi için bir baloncuk mevcut, tabanlığı eridi ayakkabının, çift tabanlık rahat olmadı, sizden aldığım m300ü kullanıyor olsam da topuk kısmından ufak bir rahatsızlık hissediyorum. M900 siparişi vereceğim ama kargo ğcreti ile 50₺ ye geliyor. Sanırım yakın zamanda bir kampanyanız da olacak, onu bekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , en yüksek modelimiz M900 modelimizdir ,kargo maliyetleri ciddi anlamda yükseldi malesef 1 ds kargo 15₺ gibi yüksek rakamlara ulaştı bizde ciro yükseltip kargo ücretini en aza indirmeye çalışıyoruz malesef , M900 için yeni bir çalışma yaptık tek kalıp şeklinde çok yakın bir zamanda deneme amaçlı uygun fiyattan sınırlı stok ile satışa çıkacaz ,bunun haricinde şimdilik ufukta bir kampanya yok malesef olursa mutlaka bilgilendirme yapicaz , yeni kampanyalari Trendyol üzerinden yapmaya çalışıyoruz ve arka planda ilerliyoruz hızla 😊

https://p8zh.adj.st/mk12x3o_m4o2h83?adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&Page=Product&CampaignId=555836&BoutiqueId=555836&ContentId=83217528&adjust_campaign=product_free&link_contentid=83217528&link_userID=53018490&utm_campaign=83217528&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=53018490&adjust_deeplink=ty%3A%2F%2F%3FPage%3DProduct%26CampaignId%3D555836%26BoutiqueId%3D555836%26ContentId%3D83217528%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_contentid%3D83217528%26link_userID%3D53018490%26utm_campaign%3D83217528%26utm_medium%3Dproduct_free%26utm_source%3Dshare%26utm_term%3D53018490&adjust_redirect=https%3A%2F%2Fwww.trendyol.com%2FSANUS%2FM900-Visco-Memory-Foam-Anatomik-Unisex-Tek-Beden-Tabanlik-p-83217528%3FboutiqueId%3D555836%26adjust_t%3Dmk12x3o_m4o2h83%26adjust_campaign%3Dproduct_free%26link_contentid%3D83217528%26link_userID%3D53018490%26utm_campaign%3D83217528%26utm_medium%3Dproduct_free%26utm_source%3Dshare%26utm_term%3D53018490

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 23 Şubat 2021; 21:39:9 >

• Merhaba Arkadaşlar Sanus Tabanlıklarda Yurtdışı Satışlarına Özel Çalışma Yaptıgımız Bir Tabanlık olan M900 41-45 Numara 50 Adet Sınırlı Stok 9.99 TL ile Satışa Açıyoruz Konumuzu Yakından Takip Eden Arkadaşlar İlk Faydalanacak Olanlardır :)

Burada amaç satış degil ürün degerlendırmesı alabılmek sizlerden ricamız ürünü alan tüm arkadaşlar ürünü kullandıktan sonra deneyımlerını Trendyol üzerinden mutlaka aktarmaları ve geri dönüşler alabılmek, daha öncesinde testır aşamasından başarı ile geçti sırada bıraz daha geniş kitleden geri dönüş almak istiyoruz sonrasında yurtdışı sitelerinde satışa hazır hale getırıcez ürünü , geri dönüşler noktasında yardımcı olan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederiz :)

NOT:Bu bir kampanya degildir yalnızca ürün degerlendırmesıdır bundan dolayı sınırlı stok tutulmustur mevcut stoklar bıttıkten sonra eskı fıyatına gerı donecektır anlayışınız için teşekkürler .

36-40 boyu kalıp olarak yapım aşamasında bundan dolayı satışa cıkartılmamıştır bilginize .

https://www.trendyol.com/sanus/m900-visco-memory-foam-anatomik-unisex-tek-beden-tabanlik-p-83217528?merchantId=107820  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esnekadim -- 2 Mart 2021; 10:27:17 >

• 1 tane aldık bakalım.

• durmus.42 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun ,ürünü kullandiktan sonra mutlaka yorum bekliyoruz 😊
  • esnekadim kullanıcısına yanıt

Stoklarımız Tükenmiştir İlginiz İçin Teşekkür Ederiz ,Ürün Deneme Aşamasındadır Sizlerden Ricamız Olumlu veya Olumsuz Yorumlarla Trendyol Üzerinden Geri Dönüş Saglamanız :)

• Tühh kaçırmısım yine , yeni çorapları yakalarım inş.

yetişemedim ama m300 kullanıyorum, konfor açısından çok iyi. Botumda yırtık vs bir şey yoktu ama tabanlığı iyice erimişti. Sizden m300 aldım ( m900 alsaymışım daha iyi olurmuş ). Tabanlık ince gelince Tabanlığın altına sert plastikten ufak bir destek yapmak gerekti, böylece yeri hiç hissetmez hale geldim. Beni 400-500 liralık ayakkabı masrafından kurtardınız.

• merhaba. kısa bir dönem satışa açtığınız outdoor bir ayakkabı vardı. deneme amaçlı sattığınız belirtmiştiniz zaten. üzülerek söylüyorum ki ayakkabı düzgün, gün aşırı kullanımda antalya'da bile bir kışı çıkaramadı, pişman olduğum bir ürün oldu. tabi sizinle alakası yok ama bilgilendirme amaçlı yazmak istedim. hayırlı işler dilerim.

• ne ara çıktı ne ara bitti  

• wesile kullanıcısına yanıt

Çorap kampanyasında stok olucak sorun olmaz böyle sınırlı olmucaktır :)

• M900 nerdeyse 2 katı yükseklık bundan dolayı plastıkte gerek kalmıcaktır , kadın kalıbı geldıkten sonra üretime hızlıca alıcaz akabınde gelen yorumları dıkkate alarak revıze yapıcaz ve olabılcek en uygun fıyattan kampanyaya trendyol uzerınden cıkıs yapıcaz :)

• onrblt26 O kullanıcısına yanıt

kampanya degıldı aslında deneme amaclı 50 adetlık bır stoktu sadece yakından takıp eden arkadaslar aldı , ürünün sorunu var mı yok mu küçük bir test etmek istedik geri dönüşleri görmek istiyoruz ,testırlar da sorun olmadı ancak 50 kişilik bir grupta bunu görmek istedik inşallah olumlu dönüşler olursa uygun fıyatlardan kampanya yapıcaz :)

• yaasink kullanıcısına yanıt

merhabalar , ürün bize ait sizden ricam DM den sipariş numaranızı ıletır mısınız gereklı ıade surecını baslatalım , deneme amaclı dedık ama sorun varsa bıze aıt bır durum dönüşünüzü beklıyorum :)

Merhaba,

Şahsi olarak bu numune tabanlık için yorumum:

Bu ürün özelinde belki ayak numaralarının bulunduğu çizgiler yerine nokta şeklinde çizgi yapılabilirse (tırtıklı çizgi) belki makasa bile ihtiyaç kalmayabilir veya düzgün kesim için sert yuvarlak bir şablon da olabilir bu sayede falcata ile düzgün kesim olabilir ama bu da ekstra maliyet demektir.

Şeklindedir.

Selamlar

Saygılar

Not: Yeni kampanyalarımız yine bekleriz.

• 13ATMACA 1 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar , öncelikle yorum için teşekkürler, tırtıklı olması durumunda makasa nasıl ihtiyaç kalmıyor acaba biraz daha açabilir misiniz , düzgün kesim için şablon oldukça güzel fikir açıkçası makas ile kesimden sonra şekilsiz bir şekil çıkıyor ortaya ve hoş değil ancak ufak bir şablon ile daha güzel sonuç alabiliriz aslında bu sayede ince düşünce ile sonuç kötü olsa bile düşünülmüş en azından diye bir hissiyat oluşturabilir , maliyet en fazla 25 kuruş olur diye tahmin ediyorum oda ciddi bir maliyet değil yanında yollanan anahtarlık maliyeti daha yüksek:)

Çorap satışı ne zaman başlıyor hocam ?

• Kakà kullanıcısına yanıt
    Üretimden ürünler çıktı ,yıkama ve formane işi bittikten sonra kutulama işleri yapilcak sonrasında satışa uygun hale gelicek 10 gün içerisinde bir çalışma yapmış olucaz 😊

Teşekkür ederim, hayırlı satışlar  

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.